سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » چهار پیام تسلیت از سیدمصطفی تاجزاده از زندان اوین...

چهار پیام تسلیت از سیدمصطفی تاجزاده از زندان اوین

چکیده :سید مصطفی تاجزاده و همسرش در پیام های جداگانه ای درگذشت بانو مولود رحمتی، مادر شهید حاج داود کریمی و همسر داریوش قنبری را به خانواده هایشان تسلیت گفتند. هم چنین سیدمصطفی تاجزاده پیش از این، در پیام های جداگانه ی دیگری برای آیة الله موسوی خوئینی ها و دکتر عزت الله فولادوند درگذشت برادر و همسر ایشان را تسلیت گفته بود....


سید مصطفی تاجزاده و همسرش در پیام های جداگانه ای درگذشت بانو مولود رحمتی، مادر شهید حاج داود کریمی و همسر داریوش قنبری را به خانواده هایشان تسلیت گفتند.

متن این پیام ها که در اختیار کلمه قرار گرفته، به شرح زیر است:

انّا لله و انّا الیه راجعون

برادر ارجمند جناب آقای داریوش قنبری

خبر جانگداز درگذشت همسر وفادارتان موجب اندوه و تأثر این جانب گردید. بی شک همراهی این بانوی مؤمنه و نیکوکار در طی مسیر زندگی و کسب موفقیت ها و پشت سر گذاشتن ناکامی های مقدّر توفیق بزرگ زندگی شما بوده است و اینک فقدانش رنج مضاغفی برایتان به بار آورده است. ما را نیز در این سوگ بزرگ شریک بدانید و بدانید که دعای خیرمان بدرقه راه شماست. و آرزوی مقام یافتن آن مرحومه مغفوره در رضوان الهی و هم صحبتی با ابرار و پرهیزکاران و مقرّبین را داریم.

سید مصطفی تاجزاده – قرنطینۀ اوین

فخرالسادات محتشمی پور

***

خانواده معظّم شهید کریمی

خواهر ارجمند سرکار خانم نرگس کریمی

عزت و شرف و آزادگی صفات والایی است که برازنده هر کس نیست و شهید والامقام حاج داود کریمی متصف به این صفات بود و رفتنش داغ بردل همه آنان که او را می شناختند گذاشت. درد و رنجی که مادر شهید در دوران زندگی این بازمانده نیکومقام از جنگ تحمیلی متحمل شد برای ما عافیت طلبان قابل درک نیست اما خدای او و خدای ما که هر یک از بندگانش را به میزان ظرفیتشان مبتلا و امتحان می کند، بیش و به می داند که بندگان خوبش چگونه با صبر و استواری زینب گونه پیام حسینی را رسا و بی لکنت بیان کردند و در این دوران بی خبری، آزادگی را به جوانان و دور ماندگان از قافله شهادت نمایاندند.

درگذشت این مادر دلسوخته و رنج دیده از قدرناشناسی ها و ناسپاسی ها، برای همه ما که فرزند شهیدش را می شناختیم و ارزش و قدرش را می دانستیم، دردناک بود اما چه کسی است که نداند جایگاه او را که همان مقام شهدا و صالحین و ابرار است. خداوند به پاس صبر جمیلتان اجر جزیل عطایتان گرداند.

سید مصطفی تاجزاده – قرنطینه اوین

فخرالسادات محتشمی پور

***

هم چنین سیدمصطفی تاجزاده پیش از این، ضمن ابراز تأسف از این که مطبوعات تحت سانسور از درج پیام های تبریک و تسلیت وی نیز معذوریت دارند، در پیام های جداگانه ای برای آیة الله موسوی خوئینی ها و دکتر عزت الله فولادوند درگذشت برادر و همسر ایشان را تسلیت گفته است:

کل من علیها فان

برادر بزرگوار جناب آیة الله موسوی خوئبنی ها

با کمال تأسف ضایعه مولمه درگذشت برادر ارجمندتان را خدمت حضرت عالی و خانواده مکرّمتان تسلیت گفته برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای حضرتعالی و کلیه بازماندگان صبر و اجر آرزومندم.

سید مصطفی تاجزاده

اوین خرداد ماه 1391

***

متفکر ارجمند جناب آقای عزت الله فولادوند

درگذشت اندوه بار همسر گرانقدرتان را صمیمانه تسلیت می گویم. فقدان همسری بزرگواری که در سالها تلاش فکری و قلمی ماندگار شما همراهی ثابت قدم بود، ضایعه ایی سخت و ناگوار است، اما والایی شخصیت و اندیشه ی شما به یقیین

بزرگتر از بار این اندوه است. از خداوند بزرگ برای آن روان شاد مغفرت و برای جنابعالی و خانواده ی محترم سلامت و مسئلت دارم.

سید مصطفی تاجزاده

اوین خرداد ماه 1391Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “چهار پیام تسلیت از سیدمصطفی تاجزاده از زندان اوین”

 1. ناشناس گفت:

  آزاد مرد تر از تو در زمان ما نیست,
  گر بر قیاس فضل بگشتی مدار دهر جز بر مدار ماه نبودی مقر ترا

 2. ناشناس گفت:

  زاد مرد تر از تو در زمان ما نیست,
  گر بر قیاس فضل بگشتی مدار دهر جز بر مدار ماه نبودی مقر ترا