سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خودداری دوباره مسئولین از اعزام نسرین ستوده به دادگاه انتظامی وکلا...

خودداری دوباره مسئولین از اعزام نسرین ستوده به دادگاه انتظامی وکلا

چکیده :مطابق احضاریه ای که از طرف شعبه دوم دادگاه انتظامی وکلا برای رسیدگی به تعلیق پروانه وکالت نسرین ستوده در زندان ابلاغ شده بود وی باید یکشنبه ۱۸ تیر ماه در محل کانون وکلای مرکز حاضر می شد. اما علی رغم حضور قضات دادگاه انتظامی وکلا و حضور خانواده و دوستان نسرین ستوده، مسئولین از اعزام ایشان برای چندمین بار متوالی به محل دادگاه خودداری کردند. ...


نسرین ستوده بار دیگر از زندان به دادگاه انتظامی وکلا اعزام نشد.

به گزارش ملی-مذهبی، مطابق احضاریه ای که از طرف شعبه دوم دادگاه انتظامی وکلا برای رسیدگی به تعلیق پروانه وکالت نسرین ستوده در زندان ابلاغ شده بود وی باید یکشنبه ۱۸ تیر ماه در محل کانون وکلای مرکز حاضر می شد. اما علی رغم حضور قضات دادگاه انتظامی وکلا و حضور خانواده و دوستان نسرین ستوده، مسئولین از اعزام ایشان برای چندمین بار متوالی به محل دادگاه خودداری کردند.

با وجود این که تشکیل این دادگاه به درخواست دادسرای اوین انجام پذیرفته است اما مشخص نیست به چه دلیلی از اعزام وی خودداری می شود.

هشتم خرداد ماه ۱۳۹۰ آخرین باری بود که وی با دستبند به محل کانون وکلا اعزام شده بود که انتشار عکس های او در کنار همسر, دوستان و همکارانش واکنش های زیادی را بر انگیخت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “خودداری دوباره مسئولین از اعزام نسرین ستوده به دادگاه انتظامی وکلا”

  1. ناشناس گفت:

    نسرین جان تو آنگ سانک سوچی ما هستی. امیدوارم به پاس این همه مقاومت و حماسه ای که آفریدی روزی جایزه صلح نوبل نصیبت شود که هم این ها از درد و حسادت دق مرگ بشوند هم تمام دوستارانت را خوشحال کرده باشی. زنده باشی ای شیر زن قهرمان که ما مردها را هم رو سفید کردی. زنده باشی دختر گلم.