سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تصمیم جدید دولت: افزایش 20 درصدی تعرفه خدمات درمانی از 18 روز قبل!...

تصمیم جدید دولت: افزایش 20 درصدی تعرفه خدمات درمانی از 18 روز قبل!

چکیده :وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت در مورد افزایش 20 درصدی تعرفه های درمانی سال 91 از اول تیرماه سال جاری توافق کرده اند و اجرای تعرفه های جدید درمانی از اول تیرماه سال جاری (18 روز قبل!) برای تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی لازم الاجرا خواهد بود....


معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش 20 درصدی تعرفه های خدمات درمانی در سال 91 با توافق وزرای تعاون، کار و رفاه و بهداشت خبر داد و گفت: این مصوبه از اول تیرماه سالجاری لازم‌الاجرا است.

عبدالله عمادی در گفت و گو با مهر از جزئیات توافق جدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت در مورد افزایش تعرفه های درمانی سال 91 خبر داد و گفت: با بررسی پیشنهادات مختلف، توافق نهایی در این زمینه حاصل شد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از اول تیرماه سال جاری اجرای تعرفه های جدید درمانی برای تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی لازم الاجرا خواهد بود.

عمادی خاطر نشان کرد: با توجه به بررسی پیشنهادات 15 تا 30 درصدی افزایش تعرفه های خدمات درمانی در سال جاری و همچنین تاخیر در ابلاغ قانون بودجه سال جاری، این مباحث کمی به طول انجامید.

وی ادامه داد: در هر صورت جلسات هماهنگی بین دو وزارتخانه به اتمام رسید و در مورد افزایش 20 درصدی خدمات پزشکی در سال جاری به توافق رسیدیم.

این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه برای تعیین میزان افزایش تعرفه های درمانی در سال جاری برخی آیتم‌ها مانند تورم، وضعیت حقوق کارگران و کارمندان را مورد بررسی قرار دادیم، تاکید کرد: در سال گذشته میزان افزایش تعرفه های خدمات پزشکی به میزان 9 درصد بود.

عمادی این مطلب را هم افزود که به زودی در قالب جداول جدید، توافق دو وزارتخانه در هیئت دولت نیز به تصویب خواهد رسید و احتمالا در هفته آینده ابلاغ می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “تصمیم جدید دولت: افزایش 20 درصدی تعرفه خدمات درمانی از 18 روز قبل!”

  1. محمد امین گفت:

    حق پزشکان همین است