سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نازنین خسروانی، روزنامه نگار دربند، به مرخصی آمد...

نازنین خسروانی، روزنامه نگار دربند، به مرخصی آمد

چکیده :نازنین خسروانی، روزنامه نگار، که اسفند ماه سال گذشته برای اجرای حکم 6 ساله خود به زندان اوین رفته بود، دقایقی پیش به مرخصی آمد....


نازنین خسروانی، روزنامه نگار دربند، دقایقی پیش به مرخصی آمد.

به گزارش خبرنگار کلمه، نازنین خسروانی، روزنامه نگار، که اسفند ماه سال گذشته برای اجرای حکم 6 ساله خود به زندان اوین رفته بود، دقایقی پیش به مرخصی آمد.

خسروانی چندین بار برای اجرای این حکم احضار شده بود، اما هر بار او را بازگرداندند. تا اینکه امروز ۱۵ اسفندماه او خود را برای اجرای حکم به زندان اوین معرفی کرد.

نازنین خسروانی در فرودین ماه سال جاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی پیرعباسی به تحمل شش سال زندان محکوم شده بود.

فریده غیرت، وکیل خسروانی در آن زمان به کلمه گفته بود که دادگاه انقلاب اسلامی خانم خسروانی را به اتهام “اجتماع و تبانی جهت اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام” مجرم شناخته است.

نازنین خسروانی ۱۲ آبان سال ۱۳۸۹، در منزل پدری اش بازداشت شده و در طول مدت بازداشت در بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین بود.

او از روزنامه نگاران اصلاح طلبی است که با روزنامه های نوروز، بهار، دوران امروز، کارگزاران، سرمایه و خبرگزاری آفتاب همکاری داشته، اما به گفته خانواده اش در ماه‌های منتهی به بازداشتش در روزنامه‌ای کار نمی‌کرده است.

نازنین خسروانی، اسفندماه سال 89 بعد از تحمل ۱۳۲ روز بازداشت با سپردن وثیقه ای به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان از زندان اوین آزاد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نازنین خسروانی، روزنامه نگار دربند، به مرخصی آمد”

  1. عموجان، دخترم گفت:

    نازنین عزیز به مرخصی خوش آمدی. اما ما هم که در بیرون و در زندان بزرگ جمهوری اسلامی زندگی می کنیم و درحقیقت باز زندگی را بردوش می کشیم حالی خوش تر از تو نداریم. دست کم تو در زندان همدرد هایی داری که گاهی با آنها درد دل کنی. ما ازآن هم محروم هستیم. خوش و سرحال باشی و فراموش نکن که ما همواره به فکر تو هستیم.

  2. nazak گفت:

    nazanin jan…az shenidan azadi movaght to aziz besyar khoshhalam…..en rooz hay siah khahad gozasht va roshani va mehr garmi bakhsheh zendegiat khahad bood. dostat darim va be to miandishim.