سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار سیدهادی خامنه ای و سیدعلی اکبر محتشمی پور با مراجع و علمای قم...

دیدار سیدهادی خامنه ای و سیدعلی اکبر محتشمی پور با مراجع و علمای قم

چکیده :حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای و حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی پور با سفر به قم با جمعی از مراجع، علما و اساتید حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کردند....


حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خامنه ای و حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی پور با سفر به قم با جمعی از مراجع، علما و اساتید حوزه علمیه قم دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش کلمه، این دو روحانی اصلاح طلب در سفری که به اتفاق هم به شهر مقدس قم داشته اند درباره مسائل سیاسی و فرهنگی کشور و تحولات منطقه خاورمیانه و چشم انداز آینده با علمای مقیم شهر قم گفت و گو کردند.

در این سفر با آیات عظام یوسف صانعی، سید عبدالکریم موسوی اردبیلی، نصرالله شاه آبادی و اسدالله بیات زنجانی و جمعی دیگر از اساتید حوزه دیدار شد.

همچنین این دو روحانی سرشناس در نشستی «با اعضای مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم» شرایط عمومی کشور و مسائل بین المللی به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “دیدار سیدهادی خامنه ای و سیدعلی اکبر محتشمی پور با مراجع و علمای قم”

 1. محق گفت:

  یا ایها الذین امنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتقوا الله لعلکم تفلحون

  اقایان و برادران
  با صبر و رابطه و تقوی رستگاری ملت ایران را نوید دهید . ان شاا الله

 2. ناشناس گفت:

  من که دیگه امیدی به علما و مراجع ندارم. در خانه های خود جا خوش کرده اند و کاری به گرفتاری های مردم ندارند. منتظرند اگر مردم کاری کردند بیایند میدان و رهبری گنند.

 3. نظام آینده ایران گفت:

  شنیده ام آخوند ها از دست سرداران سپاه به ستوه آمده اند و این دو را به قم فرستاده اند که کاسه کوزه ما در خطر است و ممکن است سپاهیان به حساب ما برسند. بیائید به خاطر حفظ خودتان هم شده دست به دست هم بدهیم و در مقابل نظامی ها اتحاد خود را حفظ کنیم. ولی فایده ندارد و حکومت آتی ایران را نظامی ها تشکیل خواهند داد. یک سرهنگی که حتی اسمش را هم نشنیده اید.