سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه درگیری ها در سوریه؛ هر دقیقه یک خمپاره...

ادامه درگیری ها در سوریه؛ هر دقیقه یک خمپاره

چکیده : در بخش قدیمی شهر حمص تقریبا هر دقیقه یک گلوله خمپاره فرود می آید....


کوفی عنان، نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در مورد شدت گرفتن درگیری‌ها میان نیروهای دولتی سوریه و مخالفان ابراز نگرانی عمیق کرد.

آقای عنان گفت که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تعداد زیادی از غیر نظامیان در شهرهای حمص و حفاء زیر آتش خمپاره و گلوله تانک گرفتار شده اند.

به گزارش بی بی سی، ناظران سازمان ملل در سوریه شاهد استفاده از سلاح های سنگین و هلی کوپتر علیه مخالفان مسلح در رستن و تلبیسه بوده اند.

گفته می شود که ارتش سوریه در حمص از هواپیمای بدون سرنشین برای حمله به شورشیان استفاده کرده است.

پل داناهار، سردبیر بخش خاورمیانه بی بی سی که امروز دوشنبه پیش از شدت گرفتن درگیری ها همراه گروهی از ناظران سازمان ملل از شهر حمص دیدن کرده است، می گوید که ارتش ظاهرا از هواپیماهای بدون سرنشین برای شناسایی ساختمان هایی که مخالفان در آن سنگر گرفته اند استفاده می کند تا آن ساختمان ها را هدف بگیرد.

به نوشته بی بی سی، در بخش قدیمی شهر حمص تقریبا هر دقیقه یک گلوله خمپاره فرود می آید.

گروه ناظران سازمان ملل که دو روز است برای گرفتن اجازه ورود به بخش قدیمی حمص تلاش می کنند، هنوز موفق به این کار نشده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “ادامه درگیری ها در سوریه؛ هر دقیقه یک خمپاره”

  1. ناشناس گفت:

    حکومت ایران باعث این وضعیت در سوریه است و این جنایتها به وسیله عمال او انجام میگیرد.

    حکومت ایران سعی دارد هزینه انقلاب مردم سوریه را بالا ببرد، تا چشم انداز هولناکی پیش روی معترضین داخل کشور نصویر کند. وگرنه اینها هم شک ندارند که اسد رفتنی است.

  2. ابراهيم گفت:

    در جنايات اسد ايران نقش دارد و اگر در ايران انقلاب شود بي شك جنايات بد تري اتفاق مي افتد . و تجزيه و جنگ داخلي حتمي است اصلاحات تنها راه نجات اين كشور است و اگاهي .