سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » 77 روز اعتصاب غذا؛ اسراییل زندانی فلسطینی را آزاد کرد...

77 روز اعتصاب غذا؛ اسراییل زندانی فلسطینی را آزاد کرد

چکیده :در ادامه آزادی زندانیان فلسطینی، اسراییل"ثائر عزیز حلاحله" (34 ساله) از اسرای فلسطینی اهل روستای خاراس در غرب الخلیل واقع در کرانه باختری را که در بازداشت موقت به سر می‌برد، آزاد...


در ادامه آزادی زندانیان فلسطینی، اسراییل”ثائر عزیز حلاحله” (34 ساله) از اسرای فلسطینی اهل روستای خاراس در غرب الخلیل واقع در کرانه باختری را که در بازداشت موقت به سر می‌برد، آزاد کرد.

به گزارش ایسنا، ماهر حلاحله برادر ثائر در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز اطلاع رسانی فلسطین خاطرنشان کرد که اداره زندان‌های اسراییل ثائر را بعد از 77 روز اعتصاب غذا در زندان‌های اسراییل آزاد کرده و از ایست بازرسی “بیت سیرا” واقع در غرب رام الله به سمت اراضی فلسطینی منتقل کرده است.

وی افزود: ما بالاخره برادرمان را در آغوش گرفتیم و وجود وی و دیگر اسيران قهرمان فلسطینی را مایه افتخار و سربلندی خود می‌دانیم.

قرار است گروه‌های ملی و اسلامی فلسطین مراسم جشن باشکوهی را طی روز جمعه آینده در خیمه ایستادگی و همبستگی با حلاحله که در مقابل منزلش برپا شده بود، برگزار کنند.

پیش از این نیز بدنبال قبول خواسته های زندانیان فلسطینی که بیش از سی روز در اعتصاب غذا بسر می بردند، اداره زندان‌های اسراییل در راستای اجرای مفاد توافق امضا شده با اسرا، تمامی اسرای دربند حبس انفرادی را از سلول‌ها خارج کرده و در زندان «هداریم» جمع کرد.

بر اساس بخشی از توافقنامه اوایل ماه مه که به اعتصاب غذای چند صد زندانی فلسطینی در اسرائیل پایان داد، روز پنجشنبه، ١١ خرداد (٣١ مه)، اسرائیل اجساد بیش از نود فلسطینی را تحویل تشکیلات خودگردان فلسطینی داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “77 روز اعتصاب غذا؛ اسراییل زندانی فلسطینی را آزاد کرد”

 1. حیدر مصلحی گفت:

  باز تبلیغات پشت تبلیغات که اسرائیل بد است اسرائیل کخ است اسرائیل عطوفت و رافت ندارد. اسرائیل با دشمنان قسم خورده اش والله بهتر از شماهایی است این رفتار را با همکاران دیروزتان می کنید کسانی که این پست و مقام ها و انقلاب را مدیون آنها هستید. آدم دشمنش هم که انسانیت کند، باید اقرار بکند.

 2. ناشناس گفت:

  همان اسرائیل رحم و مهربانی بیشتری نسبت به این حکو مت گران ما دارد .این حاکمان متحجر و مستبد ما که اگر زندانیان سیاسی از اعتصاب بمیرند انها را ازاد نمی کنند

 3. ناشناس گفت:

  امیدوارم یه روزی دیکتاتورها بمیرن و بپوسن تا همه مردم دنیا از شر این موجودات منحوس و کثیف و رذل راحت بشن.