سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وخامت حال نرگس محمدی در زندان زنجان...

وخامت حال نرگس محمدی در زندان زنجان

چکیده :وضعیت جسمی نرگس محمدی بر اثر فشارهای وارده در زندان به حدی وخیم است که در آخرین ملاقات بر روی صندلی که توسط چهار نفر حمل می‌شد به اتاق ملاقات آورده شد....


وضعیت جسمی نرگس محمدی بر اثر فشارهای وارده در زندان به حدی وخیم است که در آخرین ملاقات بر روی صندلی که توسط چهار نفر حمل می‌شد به اتاق ملاقات آورده شد.

به گزارش سایت ملی-مذهبی نرگس محمدی نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در آخرین ملاقاتی که با خانواده خود داشته است در وضعیت جسمی نامناسبی به سر می برده است به گونه ای که این وضعیت باعث نگرانی خانواده وی شده است.

در آخرین ملاقات، نرگس محمدی با صندلی به اتاق ملاقات منتقل شده و برای حضور در این ملاقات از سوی چهار نفر کمک می شده است. وی حتی توانایی ادای صحیح کلمات را نداشته است.

وضعیت جسمی خانم محمدی به حدی نامناسب بوده است که این ملاقات بر روحیه فرزندان وی به شدت تاثیرگذار بوده است و علی و کیانا نیز از دیدن حال نامناسب مادر خود غمگین شده اند. این ملاقات تاثیر منفی بر روحیه آنها داشته اشت.

خاطرنشان می شود نرگس محمدی همچنان در زندان زنجان نگهداری می شود که از لحاظ سطح بهداشت و امکانات در وضعیت نازلی قرار دارد. وی که در کنار زندانیان عادی در زندان به سر می برد. برخی از آنها متاسفانه به انواع بیماری مبتلا هستند. زندانیانی که خود قربانی روابط ناصحیح جامعه شده اند و به علت وضعیت وخیمشان معمولا از دید فعالان سیاسی و فرهنگی جامعه دور مانده اند.

در بند محمدی امکانات ناچیزی وجود دارد و زندانیان حتی از داشتن یک یخچال نیز محروم هستند.

نرگس محمدی در ملاقات خود تاکید کرده است هر روز حالش به هم می خورد و بیماری وی تشدید شده است. به رغم حق این زندانی سیاسی برای دسترسی هر چه سریع تر به امکانات درمانی، مسئولان زندان از امکان دسترسی خانم محمدی به پزشک متخصص ممانعت به عمل آورده اند. هر بار که وضعیت خانم محمدی وخیم می شود به وی یک آمپول مسکن تزریق می شود که هیچ تاثیری در سلامتی وی ندارد.

نرگس محمدی بعد از زندان خرداد ۱۳۸۹ به بیماری مرموزی مبتلا شد. این بیماری در شرایط استرس زا پیشرفت می کند و بدون اینکه خود بیمار متوجه شود باعث افتادن وی بر زمین می شود. این افتادن می تواند باعث اصابت سر وی به دیوار یا زمین یا جسمی سخت شود .این موضوع مایه نگرانی خانواده نرگس محمدی شده است.

این وضعیت در حالی است که نگهداری محمدی در زندان زنجان قانونی نیست و وی در تهران محاکمه شده و طبیعتا باید در زندان اوین نگهداری شوند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “وخامت حال نرگس محمدی در زندان زنجان”

 1. ناشناس گفت:

  یا خدای علی یا خدای کیانا یا خدای نرگس یا خدای ستوده اتش در خرمنشان بینداز و خودت انتقامش را از فرعون تهران بگیر
  و لا تحسبن اله بغافل عما یعمل الظالمون و مپندار که خداوند غافل است از کا ظالمان

 2. narges گفت:

  chera hich kas hichi nemige?be resanehaye farsi zabane khareji bayad goft byad ta mishe be hame khabar dad

 3. ناشناس گفت:

  روحانیت معظم هر وقت از فرزندان مسلم سخنی گفتید در دل به شما میگویم ای درغگوها

 4. ناشناس گفت:

  لعنت بر همه آن هایی که معنای ظلم را می دانند وظالم را تایید می کنند .لعنه الله امه ظلمتک و لعنه الله امه سمعت بذلک و رضیت به .

 5. ناشناس گفت:

  خدایا به حق خدای علی،به حق این شب عزیز صدای مظلومان رو بشنوووووو…

 6. ناشناس گفت:

  و لعنت الله علی القوم الظالمین