سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار پلیس؛ ترافیک جاده شمال سنگین است، به مسیرهای جایگزین بروید...

هشدار پلیس؛ ترافیک جاده شمال سنگین است، به مسیرهای جایگزین بروید

چکیده :فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به ترافیک سنگین محورهای کرج - چالوس و هراز نسبت به افزایش تصادفات واژگونی به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان از روز پنجشنبه هشدار داد. ...


ترافیک محور هراز و چالوس به دلیل ازدحام خودروهای عبوری سنگین گزارش شده است.

فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به ترافیک سنگین محورهای کرج – چالوس و هراز نسبت به افزایش تصادفات واژگونی به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان از روز پنجشنبه هشدار داد.

سرهنگ محمدرضا مهماندار با اشاره به این که از ساعت 21 روز پنجشنبه بار ترافیک محورهای منتهی به استان‌های شمالی به یکباره افزایش یافت افزود: علی‌رغم برنامه‌ریزی و توصیه‌های پلیس در خصوص توزیع سفرها طی رزوهای چهارشنبه و پنجشنبه ترافیک عادی را در محورها داشتیم به نحوی که حتی نیازی به یکطرفه شدن محورها نیز احساس نشد.

امابه یک باره از ساعت 21 روز پنجشنبه بار ترافیک محورهای منتهی به استان‌های شمالی افزایش یافت .

به گزارش ایسنا، وی افزود: هم‌اکنون ترافیک محورهای کرج – چالوس و هراز سنگین و ترافیک سایر محورهای منتهی به استان‌های شمالی نیمه‌سنگین است. مهماندار نسبت به افزایش تصادفات از شکل واژگونی در جاده‌های کشور از روز پنجشنبه هشدار داد و گفت: متاسفانه خستگی و خواب آلودگی رانندگان در محورها موجب افزایش قابل توجه تصادفات منجر به واژگونی شده است که در این زمینه تاکید می‌کنیم که رانندگان حتما در طول مسیر استراحت لازم را داشته باشند تا سفرشان تلخ نشود.

فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به طرح تشدید برخورد با سبقت غیرمجاز و تجاوز به چپ در جاده‌های کشور گفت: در عین حال از تمامی رانندگان درخواست می‌کنیم با توجه به افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی در حین رانندگی از شتاب و عجله به طور جدی خودداری کرده و با صبر و حوصله رانندگی کنند. وی از آماده‌باش 100 درصدی پلیس‌راه در جاده‌های کشور خبر داد و با اشاره به تقویت تیم‌های کنترلی نامحسوس خاطرنشان کرد: بر اساس تدابیر اتخاذ شده ماموران پلیس‌راه کشور نسبت به برخورد با خودروهایی که از شانه خاکی تردد و یا نسبت به دنده عقب رفتن در لاین مقابل و یا انحراف به چپ و راست می‌کنند به شدت برخورد می‌کنند ترافیک در هرازهم سنگین است.

مهدی قلی زاده، رئیس اداره راه و شهرسازی بومهن ـ رودهن با بیان این که در حال حاضر، ازدحام خودرو در محور هراز، این مسیر را با ترافیک سنگینی مواجه ساخته است می گوید: در این وضع، مردم راهی به نواحی شمالی کشور می‏توانند از مسیر جایگزین دیگری مانند جاده دماوند- فیروزکوه استفاده کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی بومهن-رودهن به رانندگانی که قصد مسافرت از طریق محور هراز را دارند، توصیه کرد تا در حین نزدیکی به منطقه دارای بار ترافیکی این مسیر از سرعت مجاز استفاده کنند.وی اضافه کرد: هراز به عنوان یکی از اصلی‏ترین مسیرهای مواصلاتی مناطق شمالی و جنوبی کشور در ایام خاص همواره با ترافیک سنگین و نیمه‏ سنگین مواجه می‏ شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.