سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تجمع کارگران شهرداری اهواز مقابل استانداري خوزستان...

تجمع کارگران شهرداری اهواز مقابل استانداري خوزستان

چکیده :صبح روز یکشنبه ۷ خرداد حدود ۵۰ نفر از کارگران مناطق هشت گانه شهرداری اهواز در اعتراض به عدم پرداخت حقوق سه ماه گذشته و همچنین سایر مطالبات صنفی‌شان در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند....


یک فعال کارگری در اهواز از تجمع اعتراض‌آمیز کارگران اجرائیات مناطق هشت گانه شهرداری اهواز در مقابل استانداری خوزستان خبر داد.

آقایار حسینی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: صبح روز یکشنبه ۷ خرداد حدود ۵۰ نفر از کارگران مناطق هشت گانه شهرداری اهواز در اعتراض به عدم پرداخت حقوق سه ماه گذشته و همچنین سایر مطالبات صنفی‌شان در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان اظهار داشت: مشکلات کارگران شهرداری ریشه‌ای است و در سال‌های اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است.

این فعال کارگری با بیان اینکه بی‌توجهی مسولین و عدم پاسخگویی آنان تاکنون حلال مشکلات کارگران شهرداری نبوده است افزود: در حال حاضر در استان خوزستان افزایش مشکلات کارگران باعث شده است تجمعات متعددی را شاهد باشیم.

حسینی در ادامه با اشاره به تجمع کارگران لوله سازی خوزستان در هفته گذشته در مقابل سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هنوز مشکلات این کارگران علی‌رغم چند سال پی گیری‌ حل نشده است.

دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان در پایان گفت: ما در سال گذشته حتی نتوانستیم اشتغال موجود را حفظ کنیم و بسیاری از کارگران بیکار شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “تجمع کارگران شهرداری اهواز مقابل استانداري خوزستان”

 1. ali گفت:

  دیگه از این کارگز های شهرداری بد بخت تر کارگر در این کشور داریم ای بابا دیگه شورشو در آوردن مگه در دین اسلام نگقتن اگر یک مسلمان سره گرسنه زمین بزاره باید سران مملکت برن سرشون بزارن بمیرن بابا رفتگر میفهمیدی یعنی چی یعنی قشر بد بخت و بیچاره این کشور که در تمام دنیا به این قشر بیشتر رسیدگی میکنن اینجا نونشم از دهنش دارن در میارن برید خجالت بکشید

 2. ناشناس گفت:

  پيامبر گرامي اسلام مي فرمايند : مزد كارگر را تا زماني كه عرقش خشك نشده بايد پرداخت كرد واقعا مسئولين به اين سخن پيامبر را عمل كردند سران مملكت فقط به فكر اين هستند كه آقاي دنيا شوند به حق اين ماه رجب هركسي كه به اين مملكت خيانت مي كنه خدا ريشه خودشو و خونوادشو بكنه آهاي بي وجدان ها پول كارگراي شهرداري رو بدين اونا هم خرج دارن كرايه خونه دارن بيشرفا پولشونو بدين

 3. افشین گفت:

  تا زمانیکه همه، از دانش آموز و دانشجو گرفته تا معلم و استاد دانشگاه ، از پرستار گرفته تا دکتر و خلاصه همه مردم کارمندان بانک ، کارمندان و کارگران شهرداری ، رانندگان اتوبوس و مترو دست به دست هم ندهیم و یک اعتصاب سراسری برپا نکنیم این سران حکومت همچنان بر عادی بودن اوضاع اقتصادی مملکت پافشاری خواهند کرد و کسی به حرف مردم گوش نخواهد داد.
  یک اعتراض مدنی سراسری میتواند بعضی از مقمات را که از سر قدرت هوش از سرشان پریده را به جهان واقعیات برگرداند قبل از اینکه جامعه کلا منفجر شود چرا که اوضاع اقتصادی و سیاسی کنونی قابل ادامه دادن نیست و صدماتی که به جامعه وارد شده و میشود کم کم دارد به جایی میرسد که جبرانش بسیار طولانی و پرهزینه خواهد شد.

 4. ناشناس گفت:

  حقوقشان در کبف و چکهای سفید امضا از بیت المال ملت در کیف آقایان م ر هاست!

 5. ناشناس گفت:

  آقای شهرتار به اینها بگویید حقوق شما را فرستادیم لبنان را آباد کردند و حسن نصرالله هم اظهار رضایت کرد. بقیه را فرستادیم برای مردمان ونزوئلا که روی چاههای نفت زندگی می کنند، خانه های مجانی ساختند. یک مقدار خیلی کمی که مانده بود فرستادیم تاجیکستان کشور برادر و همزبان اما غیر همسایه که برای این بدبخت ها هم یک سدی بسازند که آبهایشان هدر نرود. حقوق شما هم خدا بزرگ است.