سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام های بیرونی برای دخالت در ترکیب هیات رییسه مجلس/ می خواهند خانه ملت را دولتی کن...

پیام های بیرونی برای دخالت در ترکیب هیات رییسه مجلس/ می خواهند خانه ملت را دولتی کنند

چکیده :پيام​هاي از بيرون از مجلس مي​آيد که مي​خواهند در انتخابات هيات رئيسه مجلس نهم دخالت کنند و افرادي را برگزينند که مجلس را در اختيار قوه مجريه قرار دهند. ...


همزمان با تلاش برای ریاست حداد عادل بر هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، نماینده اهل تسنن خواست که مجلس جایگاه خود را حفظ کرده و دولتی نشود.

محمدقسيم عثماني در تذکري در صحن علني مجلس اظهار داشت: پيام​هاي از بيرون از مجلس مي​آيد که مي​خواهند در انتخابات هيات رئيسه مجلس نهم دخالت کنند و افرادي را برگزينند که مجلس را در اختيار قوه مجريه قرار دهند.

به گزارش خبرآنلاين،نماينده بوکان در مجلس هشتم و نهم، از نمايندگان خواست تا مانع از قيمه شدن مجلس در خورشت دولت شوند تا مجلس جايگاه مستقلش را حفظ کند و اختياراتش را از دست ندهد. وي معتقد بود که نمايندگان چنين خواهند کرد و اجازه نمي​دهند که مجلس استقلالش را از دست بدهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “پیام های بیرونی برای دخالت در ترکیب هیات رییسه مجلس/ می خواهند خانه ملت را دولتی کنند”

 1. ناشناس گفت:

  مجلس و استقلال !!!!!!11از حرف های عجیب است این مجلس اگر استقلال می داشت که کشور این همه بد بختی نداشت

 2. ناشناس گفت:

  ایشان اشتباه فرموده اند. بهتر است بگویند پیام هایی از بیرون می خواهند مجلس را در اختیار تام آقای خامنه ای قرار دهند. هر چند همین الن نیز اینگونه است. شاید بیشتر از اینها بله قربان گو و دست بوس میخواهند.

 3. محمود گفت:

  اقای عثمانی نگران نباشید چون دست تقدیر خود کارها را درست میکند اگرجامه بر درد ناخدا برد ک/شتی انجا که خواهد خدا

 4. ناشناس گفت:

  کدام استقلال نکنه تیم فوتبال استقلال را میگوئید
  مگر مجلس فرمایشی استقلال هم دارد؟!!!!