سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تایید حکم اعدام عامل ترور مسعود علیمحمدی...

تایید حکم اعدام عامل ترور مسعود علیمحمدی

چکیده :در حالی که وزیر اطلاعات از شناسایی تعدادی از عاملان ترور دانشمندان هسته ای خبر می دهد، حکم اعدام مجید جمالی‌فشی، عامل ترور و شهادت دکتر علی‌محمدی به اتهام محاربه، در شعبه 14 دیوان عالی کشور تأیید...


در حالی که وزیر اطلاعات از شناسایی تعدادی از عاملان ترور دانشمندان هسته ای خبر می دهد، حکم اعدام مجید جمالی‌فشی، عامل ترور و شهادت دکتر علی‌محمدی به اتهام محاربه، در شعبه 14 دیوان عالی کشور تأیید شد.

حیدر مصلحی روز گذشته مدعی شد: تعدادي از دانه درشت‌هايي كه دستگير شده‌اند با موضوع شهداي هسته‌ اي در ارتباط هستند.

در همین حال فارس گزارش داد: حکم اعدام مجید جمالی فشی، عامل ترور و شهادت دکتر مسعود علی‌محمدی در شعبه 14 دیوان عالی کشور تأیید شد.

جلسه محاکمه این متهم در تاریخ اول شهریورماه سال گذشته در شعبه 15 دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد که 6 روز بعد ،حکم اعدام وی صادر شد.

محاربه و افساد فی‌الارض از طریق ترور شهید علی‌محمدی به واسطه مستقر کردن موتورسیکلت و انفجار آن، همکاری با شبکه تروریستی موساد، تحصیل مال نامشروع به واسطه همکاری اطلاعاتی با اسراییل، تخریب اموال مسکونی ناشی از انفجار بمب و نگهداری مواد روانگردان، از اتهامات این متهم بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.