سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل...

افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل

چکیده :این افزایش نرخ مکالمات تحت هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام شده...


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از تغییر نرخ مکالمات تلفن ثابت به همراه اول در برخی مناطق خاص در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای استانی خبرداد و گفت: این افزایش نرخ مکالمات تحت هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انجام شده است.

صابر فیضی در گفتگو با مهر با اشاره به برنامه های مخابرات برای اجرای دو مصوبه تغییر نرخ مکالمات تلفنی در سال جدید که شامل مصوبه هیات دولت برای تغییر نرخ مکالمات در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای استانی و نیز مصوبه شورای رقابت برای افزایش 14 درصدی نرخ مکالمات تلفنی می شود، اظهار داشت: هیات دولت اجرای طرح یکسان سازی کدهای استانی را تصویب کرده و شرکت مخابرات ایران با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال انجام مقدمات اجرای این طرح است.

وی با بیان اینکه این طرح هم اکنون در تهران انجام شده است ادامه داد: در راستای اجرای طرح یکسان سازی کدهای شهرستانهای تهران نرخ تعرفه های مکالمات تلفن ثابت درون شهری و برون شهری افزایش یافته اما در برخی استانهای دیگر و تنها در برخی مناطق این استانها نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل نیز تغییراتی داشته که اطلاعیه آن از سوی شرکت مخابرات منطقه مربوطه اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه چنانچه تعرفه های مخابراتی در هر یک از استانهای کشور تغییر یابد به طور قطع از سوی شرکتهای مخابراتی اطلاع رسانی می شود، در پاسخ به این سوال مهر که آیا در مناطقی که اعلام کرده اید نرخ مکالمه تلفن ثابت به موبایل همراه اول از 447 ریال به 600 ریال افزایش یافته است؟ گفت: در هر منطقه ای که تغییراتی انجام شده باشد اطلاعیه های آن صادر شده است؛ برای مثال در فلاورجان اصفهان با مصوبه هیات دولت این اتفاق افتاده و آنجا تغییرات لازم داده شده است. به طور کل این تغییر نرخ از تلفن ثابت به همراه اول به صورت منطقه ای بوده و شامل تمامی مشترکان نمی شود.

وی با تاکید براینکه در تهران تنها تعرفه تلفن ثابت شهری و استانی به دلیل حذف کدهای شهرستانها تغییر یافته است، اضافه کرد: اما در مناطقی از کشور که بنا بوده در راستای هم کدی تعرفه های تماس با موبایل هم تغییر یابد اطلاع رسانی صورت گرفته است و در مابقی شهرها این موضوع هنوز قطعی نشده است و در حال بررسی هستیم و تا نهایی شدن این تصمیم نرخ مکالمات مانند گذشته محاسبه می شود.

فیضی با بیان اینکه برای اجرای طرح یکسان سازی کدهای سایر شهرستانها در حال بررسی هستیم در مورد اجرای مصوبه شورای رقابت مبنی بر افزایش 14 درصدی نرخ مکالمات تلفنی نیز گفت: این مصوبه هنوز اجرایی نشده است و در حال هماهنگی و بررسی آن هستیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت به موبایل”

 1. ناشناس گفت:

  هر روز بدتر از دیروز
  سیاست فشار اقتصادی امریکا توسط مزدوران داخلی باید اجرا شود.وفشار سیاسی هم همینطور

 2. حسین گفت:

  این شرکت دقیقا دست به دزدی میزند وبدون اطلاع مردم افزایش نرخ میهد وحتی از حساب پیمانکاران دست به دزدی میزنند …

 3. ناشناس گفت:

  مسئولین محترم مخابرات، باور کنید همین کدهای فعلی خیلی هم خوب است. اینقدر خدمت رسانی نکنید، کمی هم به فکر سلامتی خود باشید!

 4. علی گفت:

  با همین درآمد فعلی که مخابرات دارد مولتی میلیاردر است و میتواند نصف بیشتر کشور را اداره کند ، با این اوصاف چه دلیلی دارد که نرخ مکالمات افزایش یابد ؟!
  اگر در کشوری نرخ مکالمات افزایش یابد آنهم یک یا دو درصد دلیل آن این است که آن شرکت مخابراتی با مالیاتهای سنگینی که میدهد در حال ورشکستگی است ولی در ایران که مخابرات هیچ رغیبی ندارد و یکی از ثروتمندترین شرکتهاست واقعآ بجز زیاده طلبی مالکین جدید چه دلیل دیگری برای افزایش نرخ مکالمه وجود دارد ؟

 5. siamak گفت:

  پول تلفن ثابت هر دوره كه قبض صادر ميشد 8000 تومان بوده ولي در دوره جديد به 25000 تومان افزايش پيدا كرده بدون اينكه موضوع گران شدن تطلاع رساني شود.سيامك از رشت