سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پوستر/ پیام تبریک نوروزی سید مهدی خدایی...

پوستر/ پیام تبریک نوروزی سید مهدی خدایی

چکیده :امیدوارم سال جدید برای تمامی هم میهنان عزیزم و تمامی مردم دنیا سالی همراه با صلح، آرامش، امنیت و عدالت باشد و شاهد روزهایی باشیم که سایه رعب و وحشت و بی اعتمادی از میان مردم رخت بربندد و لبخند شادی و رضایت بر لبان آنها نقش بندد...


با نام پروردگار آفرینش ها و رویش ها

باز هم سالی دیگر را سپری کردیم. سالی سرشار از آزمون ها و تجربه ها که هر یک به تنهایی درسی به وسعت زندگی بود. سالی که شادی ها و تلخی های بسیاری را به خود به همراه داشت و ایمان و اعتقاد و باور ما را بارها و بارها به بوته ی آزمایش کشید.

در این سال اگر چه تعدادی از عزیز ترین و با شرافت ترین فرزندان میهن مان (مرحوم عزت الله سحابی، شهید هاله سحابی و شهید هدی صابر) را در راه مبارزه علیه ظلم و بی عدالتی و تلاش برای صلح و آزادی، از دست دادیم، اما یاد و خاطره ی آنها در ذهن و قلب تک تک ما جاودانه خواهد ماند و هدف آنها را سر لوحه ی امور خود قرار می دهیم.

بهار با تمام زیبایی هایش در پس تاریکی و سرمای زمستانی تیره و تار، ظهور می یابد و باور داریم که تاریک ترین لحظه شب، نزدیک ترین زمان سپیده دم و روشنایی است.

امیدوارم سال جدید برای تمامی هم میهنان عزیزم و تمامی مردم دنیا سالی همراه با صلح، آرامش، امنیت و عدالت باشد و شاهد روزهایی باشیم که سایه رعب و وحشت و بی اعتمادی از میان مردم رخت بربندد و لبخند شادی و رضایت بر لبان آنها نقش بندد.

نوروز بر همه ی شما مبارک

سید مهدی خداییDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.