سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش وکیل خانواده امام موسی صدر به گزارش روزنامه لبنانی: همچنان معتقدیم امام زنده...

واکنش وکیل خانواده امام موسی صدر به گزارش روزنامه لبنانی: همچنان معتقدیم امام زنده است

چکیده :در پی انتشار خبری در یک روزنامه لبنانی مبنی بر شهادت امام موسی صدر در حدود ده سال پیش در لیبی، وکیل خانواده امام موسی صدر اعلام کرد که خانواده این رهبر شیعیان لبنان همچنان معتقدند امام موسی صدر زنده است....


در پی انتشار خبری در یک روزنامه لبنانی مبنی بر شهادت امام موسی صدر در حدود ده سال پیش در لیبی، وکیل خانواده امام موسی صدر اعلام کرد که خانواده این رهبر شیعیان لبنان همچنان معتقدند امام موسی صدر زنده است.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، شبلی ملاط، وکیل خانواده امام موسی صدر، به دیلی استار گفت: خانواده امام همچنان معتقدند امام صدر زنده است و مجدانه پیگیر آزادی امام و دو همراهش هستند.

هفته گذشته روزنامه الاخبار چاپ لبنان به نقل از منابعی در لیبی ادعا کرده بود که امام صدر در اوایل دهه گذشته در زندان ابوسلیم طرابلس به شهادت رسیده است.

مشروح گزارش این روزنامه لبنانی درباره سرنوشت امام موسی صدر را در اینجا بخوانید

وکیل خانواده امام موسی صدر اما درباره خبر روزنامه الاخبار گفت: این فقط یکی از اخبار بسیاری است که پس از انقلاب در لیبی منتشر شده است.

او که وکیل خانواده‌های بدرالدین و یعقوب هم هست، گفت که این خانواده‌ها دوستان بسیاری در جهان از جمله در ایران دارند که پیگیر این قضیه هستند. وی افزود: تحقیقات این پرونده در سطح عالی با مقامات لیبیایی در جریان است و آنان علاقه‌مند به پیگیری موضوع هستند، ولی همکاری و مساعدت بیشتری لازم است.

ملاط همچنین اظهار داشت: مطبوعات، حامی ما در پیگیری این قضیه هستند ولی ما نمی‌توانیم به همه اخبار ضد و نقیض عکس‌العمل نشان دهیم؛ اخباری که بسیاریشان از سر حسن نیت منتشر می‌شود ولی متأسفانه در انتشار برخی اخبار حسن نیت کمتری دیده می‌شود.

شبلی ملاط افزود: من بر این باورم که باید اقدامات بسیار بیشتری در خصوص سنوسی و بسیاری دیگر مانند عبدالسلام جلود و سیف‌الاسلام صورت پذیرد. من با ICC (دیوان بین‌المللی کیفری) تماس‌هایی داشته‌ام ولی هنوز کافی نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “واکنش وکیل خانواده امام موسی صدر به گزارش روزنامه لبنانی: همچنان معتقدیم امام زنده است”

  1. سید رضا گفت:

    آیت الله بهجت (ره) :
    امام موسی صدر زنده است ذخیره ی الهی است و روزی باز خواهد گشت و به اسلام خدمات ارزنده ای میکند.

    سید خوش صورت خوش سیرت ما انشاالله زنده وسلامت هستند ،برای سلامتی و بازگشت آن بزرگوار دست به دعا بر میداریم.