سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آغاز غیر رسمی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آینده، با امکانات دولتی...

آغاز غیر رسمی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آینده، با امکانات دولتی

چکیده :افتتاح طرح های نیمه تمام توسط شهرداری ها و وزارتخانه ها که غالبا هزینه های زیادی در بر دارد، این پرسش را پیش آورده که با وجود اذعان رئیس دولت به خالی بودن صندوق ذخیره ارزی، تعطیلی پروژه های عمرانی به علت ناتوانی دولت از تأمین بودجه برای پرداخت یارانه ها و فشارهای روزافزون اقتصادی، که به اعتراف وزیر خارجه بخش مهم آن ناشی از تشدید تحریم های اقتصادی است، هزینه پیش پرده های نمایشی انتخابات ریاست جمهوری از کدام منبع تأمین می شود....


در حالی که آمار واقعی موجود در ستاد انتخاباتی کشور حاکی از شرکت 34.5 درصدی شهروندان در انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز 12 اسفند است، تحرک کاندیداهای بالقوه برای نشستن به کرسی ریاست جمهوری از هم اکنون آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار کلمه، در یکی از آخرین تحرکات برای جلب رأی در انتخابات آتی، در اسفندماه گذشته، حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، که بیشترین همت خود را صرف امور مالی می کند، با صدور بخشنامه ای به سازمان های آموزش و پرورش همه استان های کشور، دستور به پرداخت حق بدی آب و هوا به همه کارکنان تحت پوشش این وزارتخانه، صرف نظر از شرایط آب و هوایی محل خدمت آنان، داده است.

افتتاح طرح های نیمه تمام توسط شهرداری ها و وزارتخانه ها که غالبا هزینه های زیادی در بر دارد، این پرسش را پیش آورده که با وجود اذعان رئیس دولت به خالی بودن صندوق ذخیره ارزی، تعطیلی پروژه های عمرانی به علت ناتوانی دولت از تأمین بودجه برای پرداخت یارانه ها و فشارهای روزافزون اقتصادی، که به اعتراف وزیر خارجه بخش مهم آن ناشی از تشدید تحریم های اقتصادی است، هزینه پیش پرده های نمایشی انتخابات ریاست جمهوری از کدام منبع تأمین می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “آغاز غیر رسمی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری آینده، با امکانات دولتی”

  1. MANI گفت:

    ba feshar be mardom

  2. ناشناس گفت:

    از محل سود دزدي هاي قبلي. از محل چند صد ميليارد دلار ناقابلي كه بالا كشيده شد و هر كس هم گفت پول نفت را چكار كرديد حبس و حصر و شكنجه شد.