سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سپاه از بازداشت خرابکاران در مرزهای جنوب شرقی خبر داد...

سپاه از بازداشت خرابکاران در مرزهای جنوب شرقی خبر داد

چکیده :روابط عمومی سپاه گفته است که دو نفر از افراد این تیم بازداشت و یک نفر دیگر از آنان نیز کشته شده است. ...


قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، ادعا کرد که یک “تیم تروریستی ضد انقلاب” را که با نفوذ به خاک جمهوری اسلامی قصد انجام “عملیات تروریستی” داشت، متلاشی کردند.

روابط عمومی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، یک تیم تروریستی ضد انقلاب را که با نفوذ به خاک جمهوری اسلامی قصد انجام عملیات تروریستی داشت، متلاشی کردند.

بر این اساس، این تیم تروریستی که طی چند روز گذشته با هدایت سازمان های جاسوسی دشمن و گروهک های تروریستی مورد حمایت استکبار جهانی وارد کشور شده بود، با انجام اقدامات اطلاعاتی ویژه شناسایی و طی عملیات تعقیب، گریز و انهدام در دام رزمندگان اسلام گرفتار شد.

روابط عمومی سپاه گفته است که دو نفر از افراد این تیم بازداشت و یک نفر دیگر از آنان نیز کشته شده است.

در این عملیات، مقدار قابل توجهی تجهیزات ارتباطی، مهمات و مواد منفجره از جمله نارنجک و کمربندهای انفجاری کشف شد.

نیروی زمینی سپاه در این اطلاعیه اعلام کرد: این نیرو تلاش همه جانبه و مستمر خود را برای حفظ امنیت پایدار در جنوب شرق کشور و مقابله با هر گونه اقدامی که آرامش مردم و عرصه خدمتگذاری و محرومیت زدایی و پیشرفت منطقه را به مخاطره بیاندازد، ادامه خواهد داد.

اسفند ماه سال گذشته نیز رئیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی همدان ادعا کرد: ماموران اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی این استان بزرگترین کارگاه تولید مواد منفجره کشور را شناسایی و یک تیم خرابکار را در این رابطه دستگیر کردند.

کشف گروه های تروریستی وابسته به کشورهای خارجی همواره مورد ادعای سازمان های امنیتی و اطلاعاتی کشور بوده است.

این کشفیات در حالی صورت می گیرد که هنوز عاملان ترور دانشمندان هسته ای شناسایی نشده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.