سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نروژ و ترکیه هم سفارت خود در سوریه را تعطیل کردند...

نروژ و ترکیه هم سفارت خود در سوریه را تعطیل کردند

چکیده :قبل از آن نیز آمریکا،اعضای شورای همکاری خلیج فارس و برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفارت خود در دمشق را تعطیل کرده بودند....


نروژ و ترکیه هم سفارتخانه های خود را در سوریه تعطیل کردند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، وزارت امور خارجه نروژ اعلام کرد که این کشور به دلایل امنیتی سفارت خود در دمشق را تعطیل می‌کند. بر این اساس دیپلماتهای نروژی فعلا در سفارت دانمارک در دمشق مستقر شده و امور مربوط به حوزه کنسولی و صدور روادید را صورت می دهند.

خبرگزاری فرانسه روز گذشته نیز گزارش داد که وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرده است این کشور در پی ناآرامی‌ها در سوریه سفارت‌خانه‌‌اش را در دمشق تعطیل کرده است.

قبل از آن نیز آمریکا،اعضای شورای همکاری خلیج فارس و برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفارت خود در دمشق را تعطیل کرده بودند.

در ماه فوریه امسال نیز مقامات نروژی اعلام کرده بودند که تعداد دیپلماتهای خود در کشور سوریه را کاهش خواهند داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نروژ و ترکیه هم سفارت خود در سوریه را تعطیل کردند”

  1. احمد گفت:

    امیدوارم روزی برسد که تمام کشورهایی که به شیوه دیکتاتوری و گردن کلفتی اداره می شوند از سوی بقیه کشورهای جهان تحریم سیاسی شوند و تمام آن کشورها روابط خود را با این یاغی ها قطع کنند.