سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مديرعامل پارس جنوبی: تحريم‌ها هيچ اثری بر صنعت نفت ندارد...

مديرعامل پارس جنوبی: تحريم‌ها هيچ اثری بر صنعت نفت ندارد

چکیده :پیش از این رییس بانک مرکزی از شعب ابی طالب سخن گفته بود که با مخالفت رهبری رو به رو شد و آیت الله خامنه ای از این زمان به عنوان فتح خیبر نام برد....


در حالی که نمایندگان مجلس و اقتصاددانان از بودجه جایگزین برای رو یارویی با اثرات تحریم ها سخن می گویند، مديرعامل پارس جنوبی ادعا کرد که تحريم‌ها هيچ اثری بر صنعت نفت نداشته است.

پیش از این رییس بانک مرکزی از شعب ابی طالب سخن گفته بود که با مخالفت رهبری رو به رو شد و آیت الله خامنه ای از این زمان به عنوان فتح خیبر نام برد.

وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا بهمن ماه سال گذشته، در نشستی در بروکسل بر سر اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران به توافق رسیدند. این تحریم‌ها شامل ممنوعیت خرید و فروش نفت خام و فرآورده‌های نفتی با ایران می‌شود.

در چارچوب مصوبه اتحادیه اروپا، آن دسته از اعضای این اتحادیه که هنوز قراردادهایی برای خرید نفت خام از ایران دارند، تا اول ماه ژوئیه برای پایان دادن به این قراردادها فرصت خواهند داشت.

مسعود نصوری همچنین مدعی شد که رهبری، هم در تاريخ هشتم فروردين و هم در هشت روز مانده به انتهای سال ۹۰ از صنعت نفت بازديد داشت و استراتژی‌های جديد و ارزشمندی برای پيشرفت کشور ترسيم کرد.

به گزارش فارس، نصوری در ادامه بر حرکت رو به رشد صنعت نفت تاکيد کرد و يادآور شد: با وجود تحريم‌ها و تهديدات دشمنان روند رو به رشد صنعت نفت تداوم دارد و تحريم‌ها هيچ اثری بر صنعت نفت نداشته است.

اين مسئول اضافه کرد: هم‌اکنون با تلاش متخصصان داخلی شاهد پيشرفت مناسبی در فازهای مختلف هستيم و با تدابير ارزنده مهندس قاسمی در وزارت نفت به سمت پيشرفت و توسعه حرکت می‌کنيم.

مديرعامل پارس جنوبی با بيان اينکه اولويت وزارت نفت توسعه ميادين مشترک است گفت: توسعه فازهای پارس جنوبی و ساير ميادين مشترک مهم‌ترين اولويت وزارت نفت است.

وی در ادامه در ارتباط با اجرای مصوبه استخدام ۵۰ درصدی در پارس جنوبی نيز بيان داشت: از سهميه ۵۰ درصدی استخدام نيروهای بومی حدود ۴۶ درصد را جذب کرده‌ايم و چند نفری را نيز که جذب نکرده‌ايم مدرک کارشناسی ارشد مرتبط نداشته‌اند.

نصوری در پايان مدعی شد: در سال توليد ملی و سرمايه و کار ايرانی بايد از همه فرصت‌ها به نحو مطلوب و بهينه بهره ببريم و نبايد فرصت‌ها را هدر دهيم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.