سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مروری بر ” امن ترین سال” آقای احمدی مقدم و شرکا...

مروری بر ” امن ترین سال” آقای احمدی مقدم و شرکا

چکیده :سال نود، امن ترین سال تاریخ جمهوری اسلامی است که احمدی مقدم ها رقم زده اند. سالی که نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس و نماینده بنیانگذار جمهوری اسلامی بی هیچ جرمی در حصر و حبسند تا نکند امنیتی که غاصبان جمهوری اسلامی برای خود فراهم کرده اند با روشنگری های آنان تحت الشعاع قرار گیرد....


کلمهگروه سیاسی : در حالی که فرمانده نیروی انتظامی سال نود را امن ترین سال جمهوری اسلامی خوانده بود، پرونده های زیادی در این سال همچنان بی نتیجه در راهروهای دادگستری معطل مانده است.

هر چند قوه قضاییه نسبت به تخلفات کلان اقتصادی و مفاسد مالی چشم بسته و از رسانه ای شدن آن جلوگیری می کند. اما پرونده مربوط به ترور دانشمندان هسته ای، هتاکی در ملاعام، کودک آزاری،  قتل فاطمه باقری نژادیان، قتل فرزند و عروس شهید هاشمی و … از جمله مواردی است که نه تنها در قوه قضاییه به فراموشی سپرده شده، بلکه گویی از خاطر فرمانده ناجا هم رفته است.

فرمانده نیروی انتظامی همزمان با آغاز سال نو گفته است: علی رغم تهدیدات دشمنان ، سال 90 امن ترین سال عمر نظام جمهوری اسلامی بود.

سردار احمدی مقدم در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر در قم ادعا کرده است که دشمنان پارسال بیشترین تلاش را برای ایجاد ناامنی و بی ثباتی درکشور انجام دادند اما نظام اسلامی بهترین سال خود را در زمینه امنیت و ثبات سپری کرد.

ایشان فراموش کرده اند که در این سال تجاوزهای گروهی به زنان و دختران در خمینی شهر، تربت جام، کاشمر و نیشابور و چندین شهر دیگر، آنچنان احساسات مردم را برانگیخت که مسئولان قضایی ناچار از برپایی دادگاه خاطیان خارجاز نوبت اداری شدند.

در این سال امن 24  مورد تجاوز در مرکز کشور، ۱۵ مورد تجاوز در استان تهران اتفاق افتاده است و این یعنی ۳۷ درصد ازکل موارد تجاوز رسانه‌ای شده متعلق به استان تهران بوده است، پایتخت کشور اسلامی. همانجایی که برای آب بازی جوانان به پارک لشکر کشی می کنید.

عجیب ترین مورد تجاوز گروهی، مربوط به تجاوز ۵۰ مرد به یک زن در کاشمر خراسان و شنیع‌ترین مورد تجاوز گروهی، ۱۴ نفر به چند زن و دختر در مقابل دیدگان خانواده‌های قربانیان در خمینی شهر بوده است.

این  تجاوزات در حالی در محل امنی که شما ایجاد کرده اید رخ داد که قوی ترین مرد ایران، روح الله داداشی، بر اثر درگیری خیابانی توسط یک جوان هفده ساله به ضرب چاقو کشته شد.

در همین سال امن آقای احمدی مقدم، دختر ۲۸ ساله ی محمد باقر باقریان نژاد فرد، در شهر تهران، پس از خروج از منزل ربوده شد و یک روز پس از آن جسدش در کوه های اطراف شهر ری پیدا شد.

قتل فجیعی که هنوز هم پلیس همیشه در صحنه نتوانسته است سرنخی از آن بیابد.

گویی آقای فرمانده فراموش کرده اند که صد نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای “رشد و تداوم ناامنی و جرم و جنایت” در ایران هشدار دادند و از  مسئولان کشور، که هر چه زودتر برای جلوگیری از سیر صعودی و افزایش جرم و جنایت و ناامنی در کشور فکری کنند و کاری شایسته انجام دهند”.

 پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوی ایشان بارها مصاحبه کرده و با آمار و ارقام ثابت کردند که ” فتنه” باعث افزایش ناامنی در کشور شده است و از آسمان و ریسمان ادله آوردند و به کمک آقای محسنی اژه ای و نجار وزیر کشور ثابت کردند که دلیل این افزایش ناامنی ” کشورهای خارجی و بیگانگان” هستند و اگر رسانه ها نبودند که آن را “بزرگنمایی” کنند، همه چیز ” آرام” است.

در همین سال، پزشکی قانونی اعلام کرده است در هر شبانه روز، 3 ایرانی در کشور بر اثر اصابت سلاح سرد جان می‌بازند. این در حالی است که چنین آماری تنها درباره پرونده‌های ارجاعی به این سازمان است و بی شک آمار واقعی بسیار بالاتر است. استفاده از چاقو و انواع دیگر سلاح سرد، در بین آلات قتاله در کشور، رتبه نخست را دارند.

در کنار آمار افزایش ناهنجاری های اجتماعی از دزدی، اعتیاد، کودک آزاری، تجاوز به عنف و ده ها مورد دیگر، از جنایات کلانی که هر یک به تنهایی می توانست در هر نقطه ای از جهان منجر به برکناری وزیر و مسئول مربوطه شود ولی در ایران به ارتقا مقام و درجه منتهی می شود. همانگونه که سعید مرتضوی به یمن همه جنایاتش در کهریزک و دادستانی و اتهام شرکت در قتل همزمان دو مقام انتصابی در دولت دهم دارد تا به همه خاطیان ثابت شود که ” نظام” تا آخرین لحظه از آنان دفاع می کند.

سالی که گذشت، امن امن بود برای همه غارتگران بیت المال که براحتی بتوانند بزرگترین پرونده تاریخ مفاسد مالی را که تاکنون سه هزار میلیارد تومان ارزیابی شده رقم بزنند.

سال امنی بود که دزدان بیت المال به راحتی از مرزهای هوایی کشور خارج شوند و در مامن امن خود در آن سوی آبها سکنی گزیندند در حالی که مبارزان راستین محروم از ابتدایی ترین حق زندگی، شبانه کوه و کمر را پشت سر نهادند تا تن خود را از شکنجه و زندان حکومت برهانند.

سال نود سال امنی بود برای احمدی مقدم ها که در سایه همه خوش خدمتی هایشان در کوی دانشگاه، به خون کشیدن مردم در کوچه و خیابان، شکنجه و آزار بی گناهان در زندان ها بتوانند براحتی از تنعمات نظامی که با خون شهدا به پا شده است، بهره برداری کنند.

سالی که بانیان واقعی جمهوری اسلامی در حبس بودند و در حصر. خانواده معظم شهدا از باکری و همت تا قدوسی و بهشتی در محدودیت بودند و فشار و تنها درد نامه هایی بود که هر از گاهی گوشه ای از رنج آنان را نمودار می کرد.

علما و مراجع از حق پاسخگویی به مقلدان خود نیز محروم ماندند و دفتر آنان پلمپ شد و مراجعه کنندگان را با تهدید و ارعاب راندند.

سالی که گذشت سال امنی بود. سالی که فرماندهان هشت سال دفاع مقدس در برابر بیان یک واقعیت خانه شان هم حریم امن شد برای “لباس شخصی ها” و “اراذل و اوباش” که براحتی فحاشی کنند و امنیت خانواده هایشان را بر هم بزنند.

سال نود سالی امن بود. همه چیز آرام بود. آرامشی قبرستانی که بر همه کشور سایه انداخته است. سالی که فعالان سیاسی، روزنامه نگاران و دلسوزان انقلاب اسلامی به جرم ” اقدام علیه امنیت ملی” در حبس و سکوتند و غارتگران بیت المال و دست اندازان به نوامیس مردم در سایه آرامشی که آقای احمدی مقدم برایشان فراهم کرده است، براحتی بتوانند منابع ملی را به ثمن بخس فروخته و کشور را طعمه تهدیدات خارجی کنند.

سال نود مبارک سالی بود برای فرمانده ناجا و همه کسانی که در سایه آرامش ساخته و پرداخته نیروهای انتظامی و لباس شخصی ها، مردم را از همه حقوق خود محروم کردند و عرصه را برای تکتازی میوه چینان انقلاب باز نهادند. سالی که خزانه ملی خالی تر از قبل شد و سفره مردمان کوچکتر از همیشه. سالی که باز مادر سهراب در غم از دست دادن فرزندنش به تنهایی بر سفره هفت سین نشست و فرزندان نسرین ستوده در نبود مادری که در سایه امنیت ناجا بر این کشور حاکم شده است، دومین نوروز را بی مادر برگزار کردند. سال امنی بود وقتی بهشت زهرا، قطعه شهدا ساکتترین روزهای خود را گذراند و خانواده شهدا از حق بودن با آرامگاه فرزندانشان نیز محروم بودند و جمع چند نفره کوچکی در پشت دیوارهای بلند اوین و میله های سبز حتی از حق پهن کردن یک سفره هفت سین محروم مانده بودند.

سال نود، امن ترین سال تاریخ  برای جمهوری اسلامی مدل احمدی مقدم ها رقم زده شد. سالی که نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس و نماینده بنیانگذار جمهوری اسلامی بی هیچ جرمی در حصر و حبسند تا نکند امنیتی که غاصبان جمهوری اسلامی  برای خود فراهم کرده اند با روشنگری های آنان تحت الشعاع قرار گیرد.

 

 Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

24 پاسخ به “مروری بر ” امن ترین سال” آقای احمدی مقدم و شرکا”

 1. سردار بخوان گفت:

  سلام به سردار
  اول ا: سرداران باید فرمانده نیروی انتظامی شوند؟ و نمیشود از افسران شریف شهربانی سابق و نیروی انتظامی فعلی کسی را به فرماندهی برگزید؟ چرا اینگونه نیست؟ مدیران کشور از چه می ترسند؟
  دوم: به کارنامه سیاه این سردار باید از افزایش شدید سرقت های مسلحانه و اعتیاد را هم افزود. بروید به میدان شوش تهران و در ضلع جنوبی آن و در زیر بلوک های سیمانی که در روی جوی آب بزرگ میدان زده اند نگاهی بیندازید تا ببینید صدها تن از سرمایه های این کشور در نهایت کثیفی و بدبختی در حال تزریق یا استنشاق مواد مخدر هستند تا از ایرانی بودن خود خجالت بکشید. سردار: آیا به نظر شما ورود یا تولید مواد مخدر در کشور به دست چه کسانی باید مهار شود؟ نیروهای تحت امر شما برای سرکوب هر نشانه های اعتراضی در کشور لشگر کشی می کنند اما برای نابودی مواد مخدر هیچ عکس العملی نشان نمی دهند؟ سردار : بجای سرکوب جوانان و دانشجویان . این مواد مخدر را نابود کنید که چه محصلین و دانشجویان و خانواده ها و همسرانی را به نابودی کشید و بسیار از آنها ، چون زن و مرد گرفته را در زیر همین پلها در میدان شوش تهران می شود با تاسف فراروان نظاره گر بود. سردار در کارنامه درخشان شما از رشد کلاهبرداری و تجاوز و حتک حرمت خبری نیست و آیا وجدانا می شود در ام القرای اسلامی شبها با زن و بچه در خیابان قدم زد و آسیبی ندید؟ آیا دختر شما در مسیر مدرسه یا دانشگاه تا منزل مورد عنایت اراذل و حرفهای نامربوط آنها نشده است؟
  خدا هرچه را به سر ما آوردید به سرتان بیاورد. انشاءلله

 2. ناشناس گفت:

  گویا شکر ارزان شده

 3. سعيد گفت:

  باتيترمطلبتون خيلي حال كردم : اقاي احمدي مقدم وشركاء!!!

 4. ناشناس گفت:

  البته که ایران و منابع مالی و ثروت آن امن ترین کشور برای ربودن و به اکناف دنیا بردن است. درکدام کشور دنیا به این آسانی اموال خصوصی و عمومی را میدزدند و “مال خود” می کنند. اینها عده ای “حاضری خور” و “پخته خور” هستند که نتایج زحمات کار و زحمت و ابتکار وسرمایه گذاری عده ای را به بهانه آنکه اینها طاغوتی هستند و اموال مردم را ربوده اند و کلاه سر دولت گذاشته است “مال خود” کردند و اموال دولتی را هم که برای آن دل می سوزاندند چپاول کردند و مملکتی را که باید اکنون ششصد میلیارد ذخایر ارزی داشته باشد، موجودی اش را به صفر رساندند. اینها باید پاسخگوی ملت باشند که این اموال و ذخایر را به کجا برده اند و چرا این مملکت را “امن” ساختند که این مقدار بدزدند و به چپاول بروند و آنقدر امنتیت داشته باشند که کسی نگوید بالای چشمت آبروست آنوقت در عرض روز نزدیک به هشتصد فقره کیف دزدی رواج داشته باشد. خانمی را که کیفش را ربوده بودند به قدری زخمی و ازنظر روحی شوکه شده بود که پانزده روز در بیمارستان خوابیده بود و فعلا نیز چند ماه است درخانه بستری شده است. آیا مملکت از این امن ترسراغ دارید؟ یا در روز روشن مثل ایام “بانی و کلاید” به بانکها دستبرد زده بخشی از اموال و نقدینگی بانکها را به سرقت برند و بقیه را نیز مامورین وظیفه شناس و مسلمان جمهوری اسلامی حین بازپرسی برای یافتن دزدهاخودشان چپاول کنند. علی دایی ماشینش چپه می شود و به جای آنکه فورا پلیس راه برسد عده ای گرسنه به جای نجات او ساعت و کیف جیبی و اموال او را به غارت می برند. مملکت از این امن تر؟ نه واقعا به قول آن بابا مملکته؟ واقعا مملکته؟ البته حق دارند آقایان بادبه غبغب انداخته ادعا کنند مملکت ما امن ترین کشور دنیاست و این کشور در دنیا “بی نظیر” است. کدام کشور را شما سراغ دارید؟؟؟ به این امنی باشد؟

 5. ناظر گفت:

  این آقایان منو یاد کارتون تاریخی رابین هود می اندازند. شهر در امن و امان است . آسوده بخوابید.

 6. ناشناس گفت:

  وقتی احمدی نژاد چشم در چشم مردم دروغ می گوید، چه انتظاری از احمدی مقدم دارید؟

 7. ناشناس گفت:

  بنظرم بهتر بنویسید واقعا تقصیر احمدی مقدم نیست هر کسی ممکن است جای این بنده خدا باشه همین کار رو بکنه .اون چیزی که مهمه این است که شما به عنوان سایت تحلیلی به مردم خرده گیرید و از انها بخواهید که اگه هر حق دادنی نیست .نمی شود نشست و منتظر خدا بود که مطمئنا کاری نمی کند .باید مردم بدانند که بهید به خودشان خرده بگیرند نه به حکومت.مقصر مردمند .

 8. ناشناس گفت:

  انصافا برای رهبری(ع) که خوب امنیتی مهیا کردن!

 9. ناشناس گفت:

  در غرب تهران 28 اسفند علنا با سلاح گرم و سرد ببانک دسبرد زدنند.از نظر سیاسی دیواری سراسر گشور گشیده اید هر اعتراضی یک تو دهنی.طوریکه رژیم سابق طلبکار شده و حق هم داره

 10. علی گفت:

  یادتون رفت از دزدی مسلحانه بانک در غرب تهران هم بنویسید. تو این یک مورد کم ندارند برادرا تنها لیستیه که هر چی توش بنویسی کم می اری بازم

 11. غلامرضا گفت:

  همونطور که خودتون خیلی بهتر از من میدونید، جامعه فعلی ایران، جامعه ای به شدت بیمار و ملتهب است.جامعه ای که در آن حق و حقوق شهروندی هیچ معنا و پایه و اساسی ندارد.جامعه ای اسلامی که به راحتی هر چه تمام در آن جنایت و قتل چه از طرف حکومت و چه از طرف مردمش صورت میگیرد، به راحتی در آن مواد مخدر ترانزیت و مبادله میگردد، به راحتی در آن به زنان و دختران و کودکان تجاوزهای شنیع صورت میگیرد، به راحتی در آن دروغ گفته میشود، در ملا عام در جلوی چشم کودکان و زنان و مردان و جوانان بساط کشتن یک انسان را برپا میکنند بطوریکه ملت هم تخمه و پفک و آجیل میخورند تا فیلمی تماما واقعی را تماشا کنند و به راحتی صدها و حتی هزاران کار پست و مذموم در این کشور اسلامی صورت میگیرد.
  اینهمه اعدام و مجازات بی ثمر در حکومتی انجام گرفته و میگیرد که خود متهم ردیف اول در ترویج فساد و ارتشا در جامعه اسلامی است.حکومتی که به جای اینکه به حل مساله و ریشه کردن حداقل نصف این جرائم اقدام کند، تنها و تنها با پاک کردن صورت مساله، سعی در شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیتی به این سنگینی دارد.

 12. ناشناس گفت:

  سرداراحمدی مقدم امنیت را در لشکرکشی به پارک برای دستگیری چندجوان که مشغول اب بازی هستند به بندکشیدن مخالفان غارتگران بیت المال میدانند

 13. اهل کاشانم گفت:

  سال نود سالی امن بود. همه چیز آرام بود. آرامشی قبرستانی که بر همه کشور سایه انداخته است.

 14. ناشناس گفت:

  سال نود سالی امن بود. همه چیز آرام بود. آرامشی قبرستانی که بر همه کشور سایه انداخته است. سالی که فعالان سیاسی، روزنامه نگاران و دلسوزان انقلاب اسلامی به جرم ” اقدام علیه امنیت ملی” در حبس و سکوتند و غارتگران بیت المال و دست اندازان به نوامیس مردم در سایه آرامشی که آقای احمدی مقدم برایشان فراهم کرده است، براحتی بتوانند منابع ملی را به ثمن بخس فروخته و کشور را طعمه تهدیدات خارجی کنند.

  سال نود مبارک سالی بود برای فرمانده ناجا و همه کسانی که در سایه آرامش ساخته و پرداخته نیروهای انتظامی و لباس شخصی ها، مردم را از همه حقوق خود محروم کردند و عرصه را برای تکتازی میوه چینان انقلاب باز نهادند. سالی که خزانه ملی خالی تر از قبل شد و سفره مردمان کوچکتر از همیشه. سالی که باز مادر سهراب در غم از دست دادن فرزندنش به تنهایی بر سفره هفت سین نشست و فرزندان نسرین ستوده در نبود مادری که در سایه امنیت ناجا بر این کشور حاکم شده است، دومین نوروز را بی مادر برگزار کردند. سال امنی بود وقتی بهشت زهرا، قطعه شهدا ساکتترین روزهای خود را گذراند و خانواده شهدا از حق بودن با آرامگاه فرزندانشان نیز محروم بودند و جمع چند نفره کوچکی در پشت دیوارهای بلند اوین و میله های سبز حتی از حق پهن کردن یک سفره هفت سین محروم مانده بودند.

  سال نود، امن ترین سال تاریخ برای جمهوری اسلامی مدل احمدی مقدم ها رقم زده شد. سالی که نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس و نماینده بنیانگذار جمهوری اسلامی بی هیچ جرمی در حصر و حبسند تا نکند امنیتی که غاصبان جمهوری اسلامی برای خود فراهم کرده اند با روشنگری های آنان تحت الشعاع قرار گیرد.

 15. پروین گفت:

  اینا رو که گفتی درسته… اما منظور اقای احمدی مقدم امنیت برای خودیها بود دیگه . ایشون که کاری به خس و خاشاک و نا محرمان نداره و همینها که شمردین از افتخارات دوران خدمات دهی ایشان هستند.

 16. ناشناس گفت:

  امنیت از این جهت است که از مقامات بالا کسی کشته نشده وگرنه مردم که مهم نیستن اگر بودن که در سال 88 پنجاه نفر را که نمی کشتن یا در سال توی جاده ها 25 هزار کشته نمی شدن و200 هزار مجرو

 17. فرزند شهید گفت:

  سالی گذشت که همه ارزو داشتیم که ای وضع اقتصادی خوب بشه ولی هیچی خوب نشد بدتر شد الان احمدی مقدم میاد یه مفت اراجیف میگه….ساله91=نابودی نظام.اخره خط رسیدیم…………زنده باد رفاه و ازادی

 18. ناشناس گفت:

  آقای احمدی مقدم:
  چطور یک انسان می تواند به خاطر پاره ای امتیازات رو در روی مردم کشورش قرار گیرد و ترس زیر دستان و مردم از خود را که قطعا با نفرت همراه است به حساب احترام آنها بگذارد؟!

 19. علي گفت:

  آقايان به خودستايي و چاپلوسي و امارهاي دروغ عادت كرده اند

 20. Mirzataghi گفت:

  توخالی و پوشالی هستید. سر تا پایتان یک دروغ ناشیانه است. عینک دودی، جذبه‌ی مصنوعی، چهریی پر از ریا و سالوس. به زمین خواهید خورد… و بعد: چون نیک‌ نظر کرد پر خویش در آن دید/ گفتا زچه که نالیم که از ماست که بر ماست.

 21. رزمنده گفت:

  خود این آقایان، دست کمی از اراذل و اوباش ندارند…

 22. ahmadi گفت:

  مثلا شما که این آمار و ارقام رو بدون استناد بیان کردی قدم مثبی برای امنیت مملک برداشتی؟!!!

 23. فرشته گفت:

  نظامیان آرژانتین بمدت بیش از بیست سال آرامش خوبی‌ (به زعم خودشان و حتما سردار ما!) در کشور خود برقرار کردند. بعد از آنکه به پادگانهای خود برگشتند مشخص شد در خلال آن آرامش کذایی بیش از ۱۰۰،۰۰۰ نفر در آن کشور ناپدید شده‌اند. الان که حدود ۲ دهه از آن آرامش قبرستانی آرژنتین می‌گذرد هنوز که هنوز است گورهای دسته جمعی‌ اینجا و آنجائی آن کشور کشف میشود و مادران داغدار دنبال استخوان فرزندان خود به محل آن گورها عزیمت میکنند.

  جناب سردار سر لشکر ۹ ستاره و ۱۴ قپه!
  گورهای دسته جمعی شما کجاست؟ کدام آرامش را شما برقرار کردید؟ بذر کینه و نفاقی که شما با تقلب در انتخابات ۸۸ کاشتید چنان زلزله‌ای بدنبال خواهد داشت که تمامی‌ ستاره‌ها و قپه‌های روی کتف و کلاهتان را به پرواز در خواهد آورد! از امام و شهیدان شرم کنید و به آغوش ملت زجر دیده باز گردید.

 24. سلام گفت:

  زنبور درشت بی معرفت را گوی باری چو عسل نمی دهی نیش مزن.