سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

افزايش 20درصدي كرايه ها

چکیده :با هر معياري كه بسنجيم مي بينيم كه افزايش نرخ تورم بسيار بيشتر از نرخ كرايه هاي تاكسي بوده است و تاكسيرانان با مشكلات معيشتي عديده اي مواجه شده اند و ما اگر مي خواهيم اين قشر فقيرتر نشوند بايد حداقل نرخ كرايه براساس نرخ تورم افزايش يابد....


مدير عامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني تهران با بيان اينكه نرخ تورم در سال جاري نسبت به سال گذشته 4.21 دهم درصد بوده است، گفت: پيشنهاد شده تا 20 درصد نرخ كرايه ها افزايش يابد كه اين موضوع در شوراي اسلامي شهر مطرح و اميدواريم مورد تاييد استانداري و فرمانداري نيز قرار گيرد.

محمد احمدي بافنده با اعلام اين خبر گفت: ما نمي خواهيم خود را با كشورهاي ديگر مقايسه كنيم ولي اين در شان مردم ما نيست كه تاكسي هاي در اختيارشان پرايد، آردي و روآ و پيكان باشد.

وي تصريح كرد: پس از انقلاب خودروهايي مانند رنو و هيوندا، بنز و تويوتا، تاكسي بودند و امروز نمي توانيم از رانندگان بخواهيم از خودروهايي استفاده كنند كه وقتي كولر آن را روشن مي كنند ديگر نمي توانند در مسير سربالايي حركت كنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مدير عامل سازمان تاكسيراني اظهار كرد: ما از مسئولان مي خواهيم تنها راه را براي ما باز بگذارند تا بتوانيم ماشين هاي با كيفيت داخلي و خارجي را وارد ناوگان تاكسيراني كنيم در اين ميان دولت مي تواند پول گمركي را كمتر دريافت كند تا تاكسي هايي با كيفيت بالا و با قيمت كمتر در اختيار رانندگان قرار دهيم.

احمدي با انتقاد از اينكه تاكسيرانان براي هر بار سوخت گيري به ويژه CNG بايد 2 ساعت در صف ها معطل شوند، گفت: با احتساب 2 بار سوختگيري در روز تاكسيرانان بايد حدود 4 ساعت به جاي خدمات رساني به مردم در صف هاي سوخت معطل شوند.

وي با اشاره به اينكه تلاش كرده ايم با همكاري شوراي شهر نرخ كرايه ها را به سمت واقعي شدن نزديك كنيم اظهار داشت: با هر معياري كه بسنجيم مي بينيم كه افزايش نرخ تورم بسيار بيشتر از نرخ كرايه هاي تاكسي بوده است و تاكسيرانان با مشكلات معيشتي عديده اي مواجه شده اند و ما اگر مي خواهيم اين قشر فقيرتر نشوند بايد حداقل نرخ كرايه براساس نرخ تورم افزايش يابد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “افزايش 20درصدي كرايه ها”

 1. میم.ت گفت:

  تایید میشه…دیروز من سوار اتوبوس شدم و وقتی دیدم در عرض یک روز 100 تومان گران تر شده، شوکه شدم

 2. میم.ت گفت:

  البته من در قبلی ام اشتباه کردم
  در واقع کرایه های اتوبوس بیش از 50 در صد گران شده! …
  225 تومان در عرض یک روز به طور جهشی 325 تومان شد

 3. ناشناس گفت:

  من کسانی را میشناسم که میگویند اگر تاکسی را در پارکینگ بخوابانیم وبا موتور کار کنیم با صرفه تر است