سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ۳۲كشته و ۱۳۳زخمي در جاده‌هاي كشور در يك روز...

۳۲كشته و ۱۳۳زخمي در جاده‌هاي كشور در يك روز

چکیده :طي اين مدت 25 فقره تصادف فوتي رخ داد كه طي آن 32 نفر از شهروندان كشته شدند....


همزمان با سفرهای نوروزی، رييس مركز كنترل پليس راه كشور از كشته و زخمي شدن 165 نفر در تصادفات روز پنجشنبه 25 اسفند در جاده‌هاي كشور خبرداد.

سرهنگ رضا سلبي با اشاره به تصادفات صورت گرفته در اين روز اظهار داشت: طي اين مدت 25 فقره تصادف فوتي رخ داد كه طي آن 32 نفر از شهروندان كشته شدند.

در اين روز 88 فقره تصادف جرحي با 133 نفر مجروح در جاده‌هاي كشور به وقوع پيوست.»سلبي اظهار داشت: «در كربلاي اسلام آباد در استان كرمانشاه يك فقره تصادف فوتي بين دستگاه بي‌ام‌و و پرايد رخ‌ داد. در اين تصادف كه در كيلومتر 15 اين محور به وقوع پيوست سه نفر به دليل انحراف به چپ خودرو بي‌ام‌و جان خود را از دست دادند.»

اين فرمانده انتظامي با اشاره به اينكه در محدوده 30 كيلومتري شهرها مشاهده مي‌شود كه برخي با وانت‌بارها اقدام به جابه‌جايي افراد مي‌كنند، گفت: در صورتي‌كه پليس اين‌گونه جابه‌جايي‌ها را مشاهده كند علاوه بر اعلام قانون سرنشينان بايد مسير خود را با خودرو ديگري ادامه دهند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.