سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انصار حزب الله خواستار استیضاح وزیر ارشاد شدند/ این تجمع دهن کجی به نظام ولایت فقیه...

انصار حزب الله خواستار استیضاح وزیر ارشاد شدند/ این تجمع دهن کجی به نظام ولایت فقیه است

چکیده :افراد شركت كننده در اين اجتماع تراكت‌هايي با عناوين «وزير ارشاد، استيضاح بايد گردد»، «فيلم زندگي خصوصي جنايت به شهداست» و غيره در دست...


در حالی که معاونت سینمایی ارشاد گفته بود که تنها مرجع تشخیص اکران فیلم شورای پروانه نمایش است، انصارحزب‌الله در اعتراض به دو فيلم ضد اخلاقي و ضد ارزشي «زندگي خصوصي» و «گشت ارشاد» مقابل وزارت ارشاد تجمع كردند.

سجاد پور گفته بود: قانون وجود دارد و قانون شوراي پروانه نمايش را مطلع قرار داده و بايد به قانون احترام گذاشت. يك مرجع در مورد اكران يك فيلم مي‌تواند نظر دهد و آن هم شوراي پروانه نمايش است.

به گزارش «خبرگزاري دانشجو»، تجمع انصار حزب الله در اعتراض به دو فيلم «زندگي خصوصي» و «گشت ارشاد» در برابر ساختمان وزارت ارشاد برگزار شد.

به نوشته این خبرگزاری، این چند نفر امت حزب الله نامیده شدند که خواستار توقيف اكران فيلم‌هاي مذكور تا تشكيل دادگاه صالحه هستند.

افراد شركت كننده در اين اجتماع تراكت‌هايي با عناوين «وزير ارشاد، استيضاح بايد گردد»، «فيلم زندگي خصوصي جنايت به شهداست» و غيره در دست دارند.

این در حالی است که گروه ها و احزاب سیاسی از حق برگزاری هر گونه تجمعی محروم هستند.

کارگردان فیلم گشت ارشاد در پاسخ به چنین تجمعی گفته بود که خودش از اعضای حزب الله است.

او گفته بود که برای تجمعات و تظاهرات های گسترده ی مردمی، فقط و فقط یک بهانه می تواند منطقی و معقول باشد و آن هم تظاهرات علیه اسرائیل و امریکاست. غیر از این را اکنون دیگر نه مردم می پسندند و نه قوه قضاییه و سازمان های امنیتی نظامی. این که فردا بروند مقابل وزارت ارشاد شعار بدهند و شلوغ کنند به طور واضح اقدامی علیه قانون و قانون مداری است و به نوعی دهن کجی به نظامی ست که در راس آن ولایت فقیه وجود دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.