سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمله تروریست ها به مسجد شیعیان بروکسل...

حمله تروریست ها به مسجد شیعیان بروکسل

چکیده :در هجوم تروريست ها به مسجد امام رضا(ع) شهر بروكسل در پايتخت بلژيك، عضو مجمع عمومي مجمع جهاني اهل بيت (ع) و امام جماعت شيعيان اين مسجد کشته شد. ...


در هجوم تروريست ها به مسجد امام رضا(ع) شهر بروكسل در پايتخت بلژيك، عضو مجمع عمومي مجمع جهاني اهل بيت (ع) و امام جماعت شيعيان اين مسجد کشته شد.

به گزارش خبرگزاري اهل بيت (ع) ـ ابنا ـ در اين هجوم كه شب سه شنبه مقارن اذان مغرب به وقت محلي رخ داد، تروريستها با پرتاب بمب آتش‌زا و ريختن بنزين، مسجد مسلمانان را به آتش كشيده و شيخ عبد‌الله دهدوه امام جماعت اين مسجد را به طرز وحشيانه‌اي کشتند.

این خبرگزاری گفته است که تروریست ها، وهابی بودند.

گفته مي‌شود كه اورژانس تلاش خود را براي زنده نگه داشتن اين روحاني انجام داده ولي به نتيجه‌اي نرسيده است.

“آقاي عبدالرضا راشد” مدير كل اروپا ـ آمريكاي مجمع جهاني اهل بيت(ع) در گفتگو با خبرگزاري ابنا به نقل از منابع آگاه محلي اعلام كرد كه يكي از افراد مهاجم دستگير شده است.وي خود را مسلمان معرفي كرده است ولي بدليل جعلي بودن مدارك اطلاعات دقيقي از هويت اين شخص هنوز در دست نيست.

وزير كشور بلژيك هم با بيان اين كه از اين حادثه بسيار شوكه شده است، حمله به مسجد مسلمانان در بروكسل را كه منجر به شهادت امام جماعت آن شد،به شدت محكوم كرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.