سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

حمله قلبی حمید مقدسی در بند ۳۵۰

چکیده :حمید مقدسی زندانی سیاسی دچار سکته خفیف قلبی شده و هم اکنون در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. تا کنون اجازه ملاقات خانواده با ایشان از طرف دادستانی صادر نشده است....


حمید مقدسی محبوس در بند ۳۵۰ روز یکشنبه ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۰ بعلت حمله قلبی به بیمارستان مدرس منتقل شده است.

به گزارش ندای سبز آزادی، حمید مقدسی زندانی سیاسی دچار سکته خفیف قلبی شده و هم اکنون در بخش مراقبتهای ویژه بستری است. تا کنون اجازه ملاقات خانواده با ایشان از طرف دادستانی صادر نشده است.

حمید مقدسی کارمند بانک در اراک بود که هیجدهم بهمن ماه سال ۸۸ به اتهام شرکت در راهپیمایی روز عاشورا بازداشت و پس از مدتی با قرار وثیقه آزاد شد.

مقدسی سپس درشعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه با اتهام های اجتماع و تبانی، توهین به رهبری و توهین به رئیس جمهور به ۴ سال حبس تعزیری محکوم شد.

این زندانی سیاسی بیست و یکم خرداد ماه سال جاری خود را برای اجرای حکم به زندان اوین معرفی و به بند ۳۵۰ انتقال داده شد. وی دراین مدت محروم از مرخصی و تماس تلفنی بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.