سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تداوم ارعاب و تهدید خانواده میرحسین با شیوه های جدید؛ این بار تصادف ساختگی...

تداوم ارعاب و تهدید خانواده میرحسین با شیوه های جدید؛ این بار تصادف ساختگی

چکیده : دو سال پیش نیز در تصادفی ساختگی در خیابان جمهوری ماشینی به شدت به خودروی مهندس موسوی کوبید که موجب ضربدیدگی شدید موسوی و بستری شدن موقت رهنورد شد....


در آخرین مزاحمت های ایجاد شده توسط ماموران اطلاعات برای خانواده موسوی، یکی از دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد توسط یک مامور امنیتی دچار حادثه رانندگی شد.

پس از حبس غیر قانونی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد بارها و بارها فرزندان ایشان مورد تهدید علنی و غیر علنی، تهدیدهای جانی شغلی و حیثیتی از جانب نیروهای امنیتی قرار گرفته بودند. تماسهای تلفنی مکرر و تهدید به حبس و بازداشت از جمله مواردی است که بارها از سوی دختران میرحسین موسوی اعلام شده است.

تهدیدهایی نظیر این که به خاطر خبرهایی که از وضع پدر و مادرتان می دهید ممکن است هر اتفاقی برایتان بیافتد…تنهایی به خرید نروید… اگر اتفاقی برایتان بیافتد خودتان مقصر هستید…یا این که نظام هیچ گونه صیانتی از شما نخواهد کرد و…

به گزارش کلمه، در همین راستا روز گذشته در حالی که فرزند کوچک موسوی در بزرگراه در حال رانندگی بود، اتومبیلی که او را همواره تعقیب می کرد از سمت عقب ماشین با شدت به اتوموبیل وی کوبید. هر چند این تصادف عمدی بسیار شدید بود و به اتومبیل دختر میرحسین موسوی خسارت زیادی وارد شد، اما خوشبختانه صدمه جانی بر جای نگذاشت.

در خودروی مزبور سه سرنشین مرد حضور داشتند که دو نفر از آن سه مرد به سرعت صحنه را ترک کردند…راننده خودروی پراید اصرار به پرداخت مستقیم هزینه آسیب به خودروی دختر میرحسین موسوی داشت. بر اساس این گزارش، او همچنین حاضر به ارائه هیچ سند هویتی و یا بیمه نشده و تنها دو شماره تلفن داده است که هردو شماره هم تاکنون همانطور که انتظار هم می رود در دسترس نبوده اند.

صاحب خودرو خود را به عنوان یکی از کارکنان زندان اوین با نام اکبری معرفی کرده و تاکید داشت در زندان اوین همه من را می‌شناسند! و به دنبال سوال دختر موسوی که شغلت در اوین چیست پاسخ داده بود این دیگر بماند.

طی یکسال گذشته و پس از اینکه میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در حبس خانگی به سر می برند، خانواده وی نیز به گونه های مختلفی تحت آزار و اذیت و فشار بوده اند.

جلوگیری از تدریس در دانشگاه الزهرا و نیز ممانعت از جذب دختر دیگر در اداره متبوع از جمله موارد پیشین است .

دو سال پیش نیز در تصادفی ساختگی در خیابان جمهوری ماشینی به شدت به خودروی مهندس موسوی کوبید که موجب ضربدیدگی شدید موسوی و بستری شدن موقت رهنورد شد.

تعقیب و تحت نظر گرفتن دختران میرحسین موسوی موضوع تازه ای نیست و آنان همواره زیر نگاه نیروهای امنیتی بوده اند. اما به نظر می رسد که این روزها بر شدت آن افزوده شده است.

از این خودرو تصویری در دست هست که در صورت لزوم منتشر خواهد شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

73 پاسخ به “تداوم ارعاب و تهدید خانواده میرحسین با شیوه های جدید؛ این بار تصادف ساختگی”

 1. علی گفت:

  آقا رضا : بنام کدام خدا نظراتت را عنوان کردی ؟ فرض کن بزرگراه همت یا مدرس چه فرقی میکند ؟ شنونده باید عاقل باشد …. ایکاش ذره ای ترحم داشتید تا بدلیل اعلان نکردن نام بزرگراه همه چیز را زیر سوال نمیبردید ، خدا وکیلی یک ذره هم متآثر نشدی ؟ خدایا اینها چه چیزهائی و کجای اسلام را خوانده اند که آن قسمتها را ما ندیده ایم و چطور به بسم الله الرحمن الرحیم برخورد نکرده اند !!!!!

 2. Sabz گفت:

  شما عکس داری بذار دیگه ،موش وگربه بازی در نیار … مثلا شما عکس بذاری کسی را میکشند یا میگیرند؟ اینم که شد بگم بگم احمتی نژاد!! که … شما به جای مبارزه دارین ادای صفحه حوادث روزنامه های درپیت را در میارید

 3. نکیسا سامی گفت:

  گرنگهدارمن آنست که من می دانم / شیشه رادربغل سنگ نگه می دارد
  باآرزوی طول عمرباعزت برای میرحسین عزیز_شیخ شجاع_تمامی زندانیان سیاسی عزیز وخانواده های گرامی ایشان
  بااین کارها جز اینکه ددمنشی خودرا هرچه بیشتر به نمایش میگذارید بهره دیگری نخواهیدبرد.اینجاست که باید بگویم
  تشبیه این حکومت باهرحکومت دیگری حتی درخیال به بیراهه رفتن است. آقایان دم ازخدا می زنند ولی این راباورندارند
  تااراده خدای متعال قرارنگیرد یک برگ از درخت نخواهد افتد. بااین کارها خودتان رابیش از پیش ذلیل جلوه داده اید وبس

 4. ناشناس گفت:

  یا حسین میر حسین

 5. ناشناس گفت:

  بابا جمعش کنید این اراجیفو.

 6. ناشناس گفت:

  حق ما بى عرضه هاست ماى ترسو ماى نامرد كه از باى عربها هم افتاده ايم تف به ما

 7. سبز امید گفت:

  واقعا اقای خامنه ای با این حکو مت مطلقه و دیکتا توری خودش ابروی اسلام و ایران و انسانیت را برده است .و شرم و حیا از این کار های نا جوانمردانه
  نمی کند

 8. ناشناس گفت:

  ایت الله های بی درد قم مشهد تبریز اصفهان و… ایا حکو مت یزید با این حکو مت چه فرقی دارد که شما عوام را برای ظلم یزید به امام حسین و یارانش گریه می اندازید و در برابر این ظلم ها سکوت می کنید خجا لت دارد واقعا !!!!!!!!1

 9. ناشناس گفت:

  واقعا یزیدی هستند. درود بر میرحسین موسوی

 10. کامران گفت:

  این ها که با ماشین به ماشین دختر اقای موسوی کو بیده اند همان مزدوران وزارت اطلا عات هستند که خواهر زاده او را ترور کردند و انگار نه انگار که قا نونی در این حکو مت با بصیر تان و جود دارد حتی پرونده هم برای این ترور تشکیل ندادند و داد گستری مزدور و وابسته سکوت کرده است در برابر این جنایت . باید این مسئولین شرم و حیا کنند که نمی کنند و پرو تر از ان هستند که فکرش را می کنیم

 11. همتی گفت:

  آقایان در روضه های عاشورا به بنی امیه بد می گویند چون به اهل بیت پیامبر و فرزندان امام حسین بد کردند . اگر کار آن ها بد بوده چرا خودشان با فرزندان و خانواده میر حسین چنین می کنند . لعنت بر یزیدیان زمانه !!!

 12. علی گفت:

  خوش به حال شما و این مبارزان خسته گی ناپذیری که با از خودگذشتگی و شجاعتی وصف ناشدنی برای این اخبار کامنت می گذارند . چه دنیای کوچکی دارید !

 13. kaveh گفت:

  دیگه معیار دیگه مونده اینها زیر پا نگذاشت باشند؟! یزید با خانواده امام حسین بهتر رفتار کرد!!! مرگ بر یزید زمان!

 14. علی گفت:

  فقط نشاندهنده نگون بختی و درماندگی و ناجوانمردی آقایان است.

 15. ناشناس گفت:

  خدا بزرگ است و جای حق نشسته

 16. ساسان گفت:

  بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود.

 17. مهران گفت:

  آقای خامنه ای پاسخگو باشید.ای رهبر مسلمین!!

 18. منتظری گفت:

  به نظر من هم لعنت بر یزید

 19. هر ایرانی یک رسانه سبز گفت:

  این افتخار بزرگ را بر پیامبر هزاره سوم و خدای روی زمین تبریک و تهنیت عرض نموده برای حوزه‌های علمیه؛ مجتهدین و فقها نیز هیچ فخری بزرگتر از سکوت در برابر این رخداد نمی‌بینم. این نشان خدای زمینی ماست!!!

 20. هر ایرانی یک رسانه سبز گفت:

  و این نشان از حقیقت رهبری ایشان و صلاحیت و درایت و فرزانگی ایشان دارد. و یاران؛ همیشه پرچم‌های مردمان بوده‌اند.
  بگو با کیان دوستی تا بگویم که خود کیستی.
  البته بیفزایید ادبیات یاران ولایت را در خطبه نماز؛ در کرسی ریاست دولت، در مجلس؛ در خیابان و در برابر درِ منزل مردم و … . سلام بر جانشین بر حق خمینی و خدای روی زمین با اینهمه افتخارات.

 21. کاوه گفت:

  اینا آدم میکشن به روی خودشون نمیارن این که یه تصادف بوده. کلا هر عمل خلافی مثل تجاوز در کهریزک یا قتل در اوین(زهرا کاظمی نگون بخت و هدی صابر) که باعث حفظ سلطه کثیف اقایون شود مباح و مجاز است. در منش این آقایون عمل خلاف شرع جزء اصول است. ولی یقین دارم به همین زودی بساط این اوباشان جمع خواهد شد و در کنار صدام حسین و معمر قذافی به سطل زباله حواله می شوند.
  یا حسین میرحسین
  یا مهدی شیخ مهدی

 22. ناشناس گفت:

  این ها از اسیب های دیکتا توری و زور در این کشور است

 23. ناشناس گفت:

  اينها كار آدمهاي ترسو است و بس