سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محمد توسلی و فرید طاهری پس از «48 ساعت» مرخصی به زندان بازگردانده شدند...

محمد توسلی و فرید طاهری پس از «48 ساعت» مرخصی به زندان بازگردانده شدند

چکیده :پس از آنکه محمد توسلی به همراه داماد خود فرید طاهری برای شرکت در مراسم دخترش به مرخصی آمده بودند، صبح امروز و پس از تهدیدات مختلف از سوی مامورین امنیتی و پس از گذشت تنها «۴۸ ساعت» مرخصی به زندان اوین بازگشتند....


محمد توسلی، رئیس دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران، به همراه دامادش فرید طاهری صبح امروز به زندان اوین بازگشتند.

به گزارش «چمران نیوز»، پس از آنکه محمد توسلی به همراه داماد خود فرید طاهری برای شرکت در مراسم دخترش به مرخصی آمده بودند، صبح امروز و پس از تهدیدات مختلف از سوی مامورین امنیتی و پس از گذشت تنها «۴۸ ساعت» مرخصی به زندان اوین بازگشتند.

گزارش های رسیده حاکیست، انتقال مجدد توسلی به زندان در حالی صورت گرفته است که وی به لحاظ شرایط سنی دچار درد شدید مفاصل و ضعف جسمانی شده است. با وجود این شرایط خانواده وی از لحظه آزادی ایشان سعی داشتند تا نظر مساعد مراجع قضایی را برای تمدید دوران مرخصی جلب نمایند اما نه تنها تلاش خانواده و بستگان وی نتیجه نداد و از سوی مسولان توجهی به آن نشده بلکه صبح امروز در حالی مهندس توسلی به همراه دامادش به زندان بازگشته است که قبل از آن ازسوی مامورین امنیتی مورد تهدید نیز قرار گرفته اند.

خانواده توسلی نیز پس از این برخوردها و بازگشت مهندس توسلی به زندان نسبت به وضعیت جسمی ایشان بسیار نگران بوده و اظهار داشته اند که ایشان به هیچ عنوان با توجه به سن بالا و کاهش شدید وزن شان بخاطر ضعف جسمانی شرایط بازگشت به زندان را نداشته اند و نگرانی شدیدی نسبت به سلامت جمسی وی دارند.

محمد توسلی، رئیس دفتر سیاسی نهضت آزادی ایران، پس از گذشت چهار ماه از بازداشتش به مرخصی ۴۸ ساعته و برای شرکت در مراسم ازدواج دخترش آمده بود. وی در ۱۲ آبان سال جاری در تهران و در ارتباط با نامهٔ ۱۴۳ فعال سیاسی و اجتماعی بازداشت شد بود. همچنین داماد ایشان فرید طاهری از اعضای نهضت آزادی است که در جریان حوادث پس از انتخابات در ۲۷ دی ماه ۸۸ بازداشت و پس از طی شدن مراحل قضایی پرونده به سه سال حبس تعزیری محکوم شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.