سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آزادي معلمان زنداني جرايم غيرعمد...

آزادي معلمان زنداني جرايم غيرعمد

چکیده :در حالی که تعدادی از معلمان بدون هیچ جرمی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری بازداشت و زندانی شدند، وزير آموزش و پرورش با اشاره به تلاش وزارت متبوع خود مبني بر آزادي معلمان زنداني داراي جرايم غيرعمد گفت: «سال گذشته مشكل 34 نفر از اين افراد با پيگيري آموزش و پرورش حل شد.» ...


در حالی که تعدادی از معلمان بدون هیچ جرمی پس از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری بازداشت و زندانی شدند، وزير آموزش و پرورش با اشاره به تلاش وزارت متبوع خود مبني بر آزادي معلمان زنداني داراي جرايم غيرعمد گفت: «سال گذشته مشكل 34 نفر از اين افراد با پيگيري آموزش و پرورش حل شد.»

حميدرضا حاجي‌بابايي افزود: «اين اقدام با همكاري ستاد ديه و همچنين كمك‌هاي وزارت آموزش و پرورش انجام مي‌شود و امسال نيز در دستور كار قرار دارد.» به گفته او ساماندهي نيروهاي انساني يكي از مهم‌ترين برنامه‌هاي آموزش و پرورش است اما هنوز درباره جذب و استخدام نيروي جديد به جمع‌بندي نرسيده‌ايم.

وزير آموزش و پرورش درباره برنامه وزارتخانه آموزش و پرورش براي جذب و استخدام نيرو در سال 91 گفت: «ساماندهي نيروي انساني يكي از برنامه‌هاي مهم وزارت آموزش و پرورش در سال آينده است و با توجه به ورود پايه ششم به دوره ابتدايي و حذف پايه اول راهنمايي در سال تحصيلي 92ـ91 در راستاي اجراي نظام 3ـ3ـ6 برنامه‌ريزي‌ كرده‌ايم كه بتوانيم همه نيروهاي مدارس را ساماندهي كنيم.»

در حال حاضر عبدالله مومنی، محمد داوری و علی پورسلیمان سه معلم زندانی در بند ۳۵۰ زندان اوین هستند که سه سال است که صدای زنگ اول مهر را از پشت دیوارهای بلند اوین می شنوند.

در اواسط مهرماه ۱۳۸۸ نیز بیش از ده نفر از اعضای هیات مدیره کانون معلمان از جمله علی اکبر باغانی، دبیرکل و محمود بهشتی لنگرودی، سخنگو بازداشت شدند.

رسول بداقی، از دبیران اسلام شهر و عضو هیات مدیره کانون نیز یازدهم شهریور ۱۳۸۸ هنگام بازگشت به خانه توسط لباس شخصی ها بازداشت شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.