سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مرخصی محمد توسلی و داماد وی برای شرکت در مراسم عروسی دخترش...

مرخصی محمد توسلی و داماد وی برای شرکت در مراسم عروسی دخترش

چکیده :پس از موافقت مراجع قضایی با مرخصی محمد توسلی برای حضور در مراسم ازدواج دخترش، شامگاه امروز داماد ایشان فرید طاهری نیز پس از سپردن وثیقه معیین شده از سوی مسئولان قضایی به مرخصی آمد....


پس از آنکه محمد توسلی ظهر امروز پس از 4 ماه به مرخصی آمد، فرید طاهری، داماد وی نیز شامگاه پنجشنبه به مرخصی آمد.

به گزارش «چمران نیوز»، پس از موافقت مراجع قضایی با مرخصی محمد توسلی برای حضور در مراسم ازدواج دخترش، شامگاه امروز داماد ایشان فرید طاهری نیز پس از سپردن وثیقه معیین شده از سوی مسئولان قضایی به مرخصی آمد.

فرید طاهری که با فاصله زمانی چند ساعته با محمد توسلی از زندان آزاد شده بود بلافاصله بعد از آزادی در مراسم جشن ازدواج دختر آقای توسلی حضور یافته و موجب خوشحالی تمامی اقوام و آشنایان حاضر در مراسم شده است.

خانواده توسلی نیز ضمن اظهار خرسندی نسبت به موافقت مراجع قضایی با مرخصی این عزیزان برای شرکت در مراسم جشن ازدواج دخترشان لیلا توسلی که شادی مضاعفی را نیز برای شان در بر داشته بود، امید دارند که با همکاری و مساعدات مسئولان ذی ربط مدت زمان مرخصی این عزیزان تمدید شود.

در حاشیه مراسم ازدواج دختر آقای توسلی پیامی از سوی سید محمد خاتمی نیز قرائت شد، وی در این پیام ضمن تبریک به لیلا توسلی و آرزوی خوشبختی برای وی اظهار امیدواری کرده است که با پیگیری و بررسی دقیق تر پرونده مهندس توسلی از سوی مراجع فضایی وی نیز رفع اتهام شده و مشکلات پدر وی نیز هر چه زودتر مرتفع شود.

فرید طاهری از اعضای نهضت آزادی است که در جریان حوادث پس از انتخابات در ۲۷ دی ماه ۸۸ بازداشت و پس از طی شدن مراحل قضایی پرونده به سه سال حبس تعزیری محکوم شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “مرخصی محمد توسلی و داماد وی برای شرکت در مراسم عروسی دخترش”

  1. سبز گفت:

    ما هم این پیوند را تبریک می گوئیم . وبه امید روزی در ایران که کسی به خاطر عقاید و اندیشه اش زندان نرود