سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکنولوژی هندی فولاد باز هم قرباني خواهد گرفت؟...

تکنولوژی هندی فولاد باز هم قرباني خواهد گرفت؟

چکیده :خبر احداث دو كارخانه ديگر فولاد با تكنولوژي هندي در حالي منتشر مي‌شود كه به اعتقاد كارشناسان می‌بایست در خصوص تکنولوژی‌های صنعت فولاد حساسیت بیشتری بخرج داده شود؛ چراکه یکی از عوامل مهم وقوع حادثه فولاد غدیر، به تکنولوژی هندي این واحد و به اصلاح دستی وارد کردن قراضه‌ها به کوره باز می‌گشت. ...


فرمانداری شهرستان خاتم يزد اعلام کرد: نشست مشورتی سرمایه‌گذار هندی با حضور نمایندگان وی و مسئول اتاق سرمایه‌گذاری استان برگزار شد و این سرمایه گذار در خصوص راه‌اندازی یک واحد ۲۴ هزار تنی فولاد ظرف مدت یک سال و ۲۵۰ هزار تنی ظرف مدت سه سال در شهرستان خاتم قول مساعد داد.

به گزارش ایلنا از یزد، در حالیکه ۳ ماه از حادثه تلخ فولاد غدیر می‌گذرد، از شهرستان خاتم یزد خبر رسیده توافقاتی درخصوص احداث ۲ واحد فولاد با تکنولوژی هندی صورت گرفته است.

خبر احداث دو كارخانه ديگر فولاد با تكنولوژي هندي در حالي منتشر مي‌شود كه به اعتقاد كارشناسان می‌بایست در خصوص تکنولوژی‌های صنعت فولاد حساسیت بیشتری بخرج داده شود؛ چراکه یکی از عوامل مهم وقوع حادثه فولاد غدیر، به تکنولوژی هندي این واحد و به اصلاح دستی وارد کردن قراضه‌ها به کوره باز می‌گشت.

بدیهی است خودکار نبودن این فرآیند انتقال فولاد به كوره موجب می‌شود تا در صورت بی‌احتیاطی‌ یا بی‌تجربگی‌ كارگران حوادث فاجعه‌باري همچون انفجار كوره فولاد غدير يزد روی دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.