سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی سعید مدنی پس از دو ماه بی خبری...

تماس تلفنی سعید مدنی پس از دو ماه بی خبری

چکیده :سعید مدنی تاکید کرده که همچنان در انفرادی است و بازجویی مستمر وی ادامه دارد. این فعال ملی مذهبی همچنین با ابراز امیدواری از اینکه در هفته های آتی با وکیل خود دیدار داشته باشد، تصریح کرده که بعید می داند امکان ملاقات وی بزودی ممکن شود. ...


سعید مدنی، فعال ملی – مذهبی پس از دو ماه بی خبری، امروز با خانواده خود تماس تلفنی کوتاهی داشته است.

بر اساس خبرهای رسیده به کلمه، سعید مدنی تاکید کرده که همچنان در انفرادی است و بازجویی مستمر وی ادامه دارد. این فعال ملی مذهبی همچنین با ابراز امیدواری از اینکه در هفته های آتی با وکیل خود دیدار داشته باشد، تصریح کرده که بعید می داند امکان ملاقات وی بزودی ممکن شود.

بنا بر این گزارش وضع روحی این پژوهشگر علوم اجتماعی و روزنامه نگار خوب بوده و در این گفتگو که مشخص بوده در حضور بازجوها و مقامات امنیتی صورت گرفته، توضیح بیشتری از وضع خود نداده است. او تنها امکان یافته برای چند دقیقه با همسر و دو دختر خود صحبت کند.

سعید مدنی، محقق ارشد علوم اجتماعی در حوزه های فقر و اعتیاد و آسیب های اجتماعی است. وی سردبیری فصلنامه علمی پژوهشی رفاه اجتماعی را برعهده داشته و از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ایران بوده است. سال 1389 پس از فشار نهادهای امنیتی این هر دو امکان از وی گرفته شده است.

وی همچنین از پایه گذاران نشریه توقیف شده ایران فردا در کنار مرحوم مهندس عزت الله سحابی و عضو شورای سردبیری این نشریه بوده که هفدهم دی ماه در خیابان بازداشت و روانه انفرادی های اوین شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “تماس تلفنی سعید مدنی پس از دو ماه بی خبری”

  1. حسین جعفری گفت:

    به اعتقاد من سعید مدنی یکی از افرادی است که بسیار مطلع است و در رشته خود از کارشناسان بسیار آگاه. من تا آنجا ک مصاحبه های او را با رادیو های برون مرزی فرانسه و … دنبال کرده ام او همیشه تلاش داشت که بدون انحراف از جاده انصاف حقایق را آنگونه که می اندیشید بر زبان آورد. اما متاسفانه جمهوری اسلامی اینگونه افراد مستقل را برنمی تاید. جمهوری اسلامی شما را هنگامی خودی و با بصیرت میخواند که مرتب از این رژیم، علیرغم کاستی ها و نا رسائی ها تعریف کنید و مقداری هم به آمریکا و غرب و اسرائیل بد و بیراه بگویید. امیدوارم بالاخره روزی جمهوری اسلامی به خود آید و به این نتیجه برسد که با بگیر و به بند و بازداشت و زندانی کردن افراد سالم و تحصیل کرده و شجاع که نمی خواهند نان را به نرخ روز بخورند آینده ای نخواهد داشت و اگر اینها قصد دارند به حکومت خود ادامه دهند باید چشم به حقایق بازکرده و تحمل انتقاد مخالفان، به ویژه حقیقت گویان را داشته باشند. وگرنه من آینده ای برای این رژیم نمی بینم.

  2. احمد گفت:

    مدنی یکی از مردان حق گو و درست کردگار روزگار ما بود. هم این مدنی هم آن مدنی که به رحمت خدا ر فت