سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عکس/ خبری که از سایت وزارت کشور حذف شد، تا نجار حرف خود را عوض کند...

عکس/ خبری که از سایت وزارت کشور حذف شد، تا نجار حرف خود را عوض کند

چکیده :پس از انتشار اخبار و آمار ضد و نقیض در سایت وزارت کشور و سپس انتشار تناقض ها و سخنان وزیر کشور در سایت ها و رسانه های دیگر، سایت وزارت کشور خبری که با عنوان "آخرین نتایج حماسه حضور" منتشر کرده بود را حذف کرد تا وزیر کشور بتواند بار دیگر در مصاحبه ای آمار را تغییر دهد و مدعی شود که آمار روز گذشته نهایی نبوده است. ...


پس از انتشار اخبار و آمار ضد و نقیض در سایت وزارت کشور و سپس انتشار تناقض ها و سخنان وزیر کشور در سایت ها و رسانه های دیگر، سایت وزارت کشور خبری که با عنوان “آخرین نتایج حماسه حضور” منتشر کرده بود را حذف کرد تا وزیر کشور بتواند بار دیگر در مصاحبه ای آمار را تغییر دهد و مدعی شود که آمار روز گذشته نهایی نبوده است.

به گزارش کلمه، این در حالی است که همان طور که در عکس گرفته شده از این خبر مشاهده می کنید در خبر خذف شده، همه چیز تمام شده و نهایی اعلام شده و حتی میزان مشارکت به طور دقیق اعلام شده بود.

اگرچه اصل خبر از سایت برداشته شده اما همچنان می توان با مراجعه به کش گوگل به آدرس زیر اصل خبر را نیز مشاهده کرد.

آخرین نتایج حماسه حضور!

لینک های مرتبط با این خبر:

لطفا ماشین حساب بردارید: تعداد اعلام شده رای دهندگان تقسیم بر تعداد واجدین شرایط، ضربدر ۱۰۰

وزیر کشور حرف خود را عوض کرد؛ آمار دیروز نهایی نبود

برای مشاهده در ابعاد بزرگتر روی تصویر کلیک کنید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

20 پاسخ به “عکس/ خبری که از سایت وزارت کشور حذف شد، تا نجار حرف خود را عوض کند”

 1. ناشناس گفت:

  بابا آبرویتان رفت. آخه عزیزان نه اینکه اکثر مسولین ما بی سواد هستند لذا این امر و سوتی دادنشان نیز خیلی جالب است

 2. امیر گفت:

  سوتی بزرگ دولت در رابطه با اعلام میزان مشارکت کاملا مشهود است و نیاز به توجیه نیست چرا که دولت میزان مشارکت مردم در انتخابات تهران را 48 درصد اعلام نمود یعنی اعداد و ارقامی در حدود مشارکت مردم تهران در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 حال سوال بزرگ اینجاست بر فرض اگر اکثریت کسانیکه در انتخابات 2 سال پیش رای داده اند حالا هم رای داده اند پس چرا آقای حداد عادل نفر اول تهران است؟!!!؟ حال آنکه همگان می دانند آقای موسوی و گرایش اصلاح طلبی در انتخابات 2 سال پیش در تهران اکثریت را داشته و تنها یک نکته باقی می ماند و آن این که کارگاه بصیرت سازی حکومت در عرض 2 سال حامیان موسوی را به حامیان حکومت تبدیل کرده ؟؟؟؟1111

 3. لی گفت:

  اصولا اعداد در ریاضی به هم وابسته اند در زمانی که آرا قطعی نبوده عدد 64 چگونه به دست آمده است  

 4. مهدی گفت:

  در مورد تعداد واجدین شرایط تهران دروغی بزرگ گفته شده است. جا دارد که گروه محترم کلمه مجددا با بررسی تعداد واجدین شرایط تهران با دوره های قبل، این مساله را برملا سازد.

 5. بخونيد گفت:

  هموطنان عزیز-دوستان همراه مسیر عظیم سبز—چند نکته…خواهش میکنم دقت کنید:
  ۱-هیچ آیا میدانید که اقتدارگرایان و تمامیت خواهان اکنون به ما میخندند،بجای اینکه از اصل انتخابات و…صحبت کنیم،آمده ایم از انسانی حرف میزنیم که در جهان،افتخار اکثر ما ایرانیان مسلمان است؟
  ۲-آیا این همان خاتمی نیست که تمام بد گوییها را تحمل کرده و صدایی از ما تا کنون بلند نشده(هرچند که ما هم تقصیری نداریم)؟
  ۳-آیا اگر همین خاتمی عزیز را همانند میر حسین و مهدی کروبی به حصر میکشاندند،باز ما سکوت نمیکردیم(هر چند ما هم در تنگنا هستیم)؟
  ۴-آیا او همان خاتمی نیست که در راهپیمایی قدس عمامه از سرش برکندند،اما او ،باز به ما همانند میرحسین ویارانش آموخت که صبر و آگاهی از اصول مسیر ماست؟
  ۵-آیا تفکر کرده اید در این تنگنایی که برای یاران بزرگ و کوچکمان ایجاد کرده اند،ما فقط همین خاتمی را داریم؟و اگر او را نیز بگیرند..ما میمانیم و باز ما!!!که فعلا توانی جزء اندیشیدن و آگاه کردن نداریم؟..
  ۶-دوستان فهیم راه سبز امید..حتی اگر از ما بگذرد ما اما باز،به این راه پایداریم چون راهیست که می اندیشد و تقلید نمیکند..تنها راه اینست که در حد توان و با سرعت بیشتری-اما با صبر همچون امامانمان-به آنهایی که کمی شایسته ترند آگاهی دهیم..یقین بدانید و بدانیم که خداوند،درست در زمانها و مکانهایی که به فکر ما نمیرسد این حکومت را یا اصلاح خواهد کرد یا به زوال خواهد رساند زیرا که خداوند مکارتر از همه فرعونیان و شبه امامان است.
  ۷-به خاتمی دوست داشنتی،عزیز و بزرگ نیز فرصت میدهیم تا دلهای مارا دوباره اما با صراحت بیشتر بدست آورد و او میتواند-با منش خاص خود- به عنوان نقطه عظیمی از مبارزه با ظلم، در تاریخ ایران ثبت شود.خاتمی و همراهان او نیز صبوری میکنند تا درصد دیگری از هموطنانمان-به یاری ما وشما-آگاهتر شوند،هر چند که ظلم و ظالم ما را ناخودآگاه ،آگاه خواهد کرد…تا خداوند مکر خود را عملی کند.
  درود بر همه آنهایی که در این راه قدم برداشته اند و برمی دارند…

  []

 6. استاد دانشگاه گفت:

  چرا کسی به این اشاره نمیکند که در صدها ساعت تصویر پخش شده 6شبک صدا وسیما در روز انتخابات و در حوزه های مختلف رای گیری چند درصد شرکت کنندگان جوان (زیر 40 سال) بودند ؟ نکند میانگین سنی ایرانیان 65سال شده است؟

 7. ستار گفت:

  اگر اظهارات وزیر کشور در مورد نهایی نبودن رقم 26 میلیون را بپذیریم و همچنین اظهارات این وزارتخانه را در این مورد که رقم 5 میلیون نفر مربوط به واجدین شرایط رأی فقط در شهر تهران بوده است بپذیریم باز با تناقضی مواجهیم :
  طبق نتایج دور پیشین انتخابات(هشتم) تعداد کل آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه تهران1909000 بوده است و میزان مشارکت در تهران 30.22 درصد اعلام شده است یعنی کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات در تهران حدود 6320000 بوده است.
  در انتخابات فعلی (دوره نهم) در شهر تهران تعداد کل آرای مأخوذه 2333000 و میزان مشارکت 48 درصد اعلام شده است یعنی کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات حدود 4860000 در نظر گرفته شده است!!!
  میزان کل واجدین شرایط شرکت در انتخابات در انتخابات دوره هشتم 43723000 و در انتخابات دوره نهم 48288000 اعلام شده است یعنی در مجموع کل کشور جمعیت واجدین شرایط حدود 4.5 میلیون نفر بیشتر شده است با سرشکن کردن این عدد برای تهران به این نتیجه می رسیم که میزان واجدین رأی در تهران در این دوره نسبت به دوره قبل باید در حدود 650000 افزایش می یافته یعنی در این دوره میزان واجدین شرایط شرکت در انتخابات در تهران در حدود 7 میلیون بوده است.
  نتیجه آنکه مشارکت این دوره در تهران ( اگر ارقام دوره پیشین را صحیح در نظر بگیریم) در حدود 33.3 در صد بوده است و نه 48 درصد.
  اگرچه انتخابات دوره نهم مجلس تحت شرایط ناعادلانه ای برگزار شده است اما این انتظار از وزارت کشور می رود که حداقلی از معیارهای انسانی و عرفی را رعایت کند.

 8. م گفت:

  این مطلب که براساس آمار فقط شهر تهران و نه استان تهران هست رو من جدیدا برخوردم که فکر میکنم با این چند مطلب سایت شما در مورد تناقض آمار متفاوت باشه !
  با اعلام آمار نهایی; رقم واجدین شهر تهران هم مجددا دچار تناقض شد / 4.8میلیون واجد شرایط شهر تهران!
  نتایج نهایی حوزه انتخابیه تهران، ری‌، شمیرانات، اسلامشهر ‌از مجموع 2335124 رأی مأخوذه که تعداد 2119689 رأی آن صحیح است، . http://www.rajanews.com/detail.asp?id=118983 —————————————- وزير كشور همچنين اعلام كرد: در حوزه انتخابيه تهران، ري، اسلامشهر و شميرانات ميزان مشاركت ‌‌٤٨ درصد بوده است. http://www.tabnak.ir/fa/news/230803 ——————————————————————————————————–یک تناسب ساده : 2335124 *100 : 48 = 4864841 ———————————————————————————————————————————–پیش ازین استانداری تهران در پاسخ به تناقض دو میلیونی آمار واجدین ادعا کرده بود 5.5 میلیون آمار واجدین شرایط در استان تهران بوده است : “”همچنین آقای براتلو رئیس ستاد انتخابات استان تهران در روز دوم اسفند 1390 در مصاحبه با خبرگزاری مهر در پاراگراف چهارم اعلام کرد 5 میلیون و چهارصد هزار نفر واجد شرایط رأی دادن در تهران هستند.”” http://www.rajanews.com/detail.asp?id=118994

 9. ناشناس گفت:

  وقت تنگ است اعداد را زودتر جور کنید!!

 10. Mahmood گفت:

  شما امار مهاجرت به تهران رو در این دوسال نادیده گرفتید….

 11. شهروند بيدار گفت:

  آمار رأي مأخوذه رياست جمهوري ٨٨ در تهران ري شميرانات اسلامشهر 5,087,774 بوده کل آراي اعلامي الان تهران 2,335,124 است با فرض اينکه حتي ١٠٠ درصد مردم در سال ٨٨ در تهران شرکت کرده اند و ديگه و گذشت ٢ سال و ٩ ماه اضافه شدن رأي اوليها را هم حساب نياوريم تازه در صد مشارکت ميشود : 45.90 درصد و نه ٤٨ درصد
  اگه فرض شايد دست بالاي مشار کت مثلاً ٧٥ درصدي سال ٨٨ براي تهران ري شميرانات اسلامشهر را در نظر بگيريم و باز آمار رأي اولي ها را در نظر نگيريم تازه درصد مشارکت تهران ميشود 34.42 درصد
  اين را مطمئن نيستم فکر کنم اضافه شدن واجدين طي قريب ٣ه سال را به محاسبات اضفه کنيم به ٣٠ درصد خيلي نزديک بشويم
  تازه همه اين ها با فرض صحت ادعاهاي حاکميت فعلي در مورد ادعاي آراي مأخوذه تهران است.
  دروغگو ظاهرا بد جوري کم حافظه از آب در آمده است
  خدايا بابت مکري با دروگويان مي کني و خواهي کرد تو را سپاس مي گوييم
  مکروا و مکر الله و الله خيرالماکرين

 12. ناشناس گفت:

  توقع از این وزیر کشور مگه بیش از این بود؟ اینا که توی اون حضور به اون بزرگی به راحتی تقلب کردند خوب مشخص بود اینجا هم آمارها را جابجا می کنند تازه دستشون راه افتاده
  راستی لعنت بر کامران دانشجو

 13. اینترپرایز 2 گفت:

  عزیزم کدام افتضاح کدام رسوایی. این ترفند “کجدار و مریز” هم یکی دیگر از خصایص دیکتاتوریست یا بهتر بگوییم مهمترین ابزار حکومت است که نه تنها در انتخابات بلکه در همه ارکان حکومت دیکتاتوری مثل افزایش قیمتها و امثالهم جاری و ساریست.
  روز اول میگویند درصد مشارکت 64 درصد (منظور دو سوم جمعیت ایران!!) است تا سایبریها مشت محکمی به دهان ما مخالفین بزنند! و روزهای بعد به مرور این امار رو به افول میرود تا شکل منطقیتری به خود بگیرد چون جای هیچ پنهان کاریی نیست.
  عزیز من یک عمر است بدینگونه مغبون شده ایم در حالیکه به فرمایش معصوم انسان مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشود.
  مثالهای دیگری از این دست مانند حصر 4 رهبر سبز و متعاقبا آزادی یکی از انان (یعنی خانم کروبی) که سیاست کجدار و مریز را به نمایش میگذارد که البته نمونه ها فراوانند ولی حضور ذهن یاری نمیکند

 14. ناشناس گفت:

  بقدری در آمارهای ارائه شده وزارت کشور نکات جالب و پند آموزی وجود دارد که اصلآ نیازی نیست به افشاگری متوسل شد اگر آمار پنج میلیونی جمعیت واجد شرایط تهران را قبول کنیم (البته بر اساس اانتخابات قبل حدود شش و نیم میلیون نفر است) و مشارکت 2 میلیون و دویست هزار نفری را نیز قبول کنیم (البته پخش شایعه و ایجاد رعب و تهدیدها به قطع یارانه و برخورد با کارمندان و دانشجویان و… که رآی ندهند را در نظر نگیریم و 204 هزار رآی باطله را نیز در نظر نگیریم ) با این وجود نتایج بسیار جالب توجه است :
  آقای نفر اول تهران حداد عادل با آمار 6.500.000 واجدین شرایط در تهران ، با این همه تبلیغات فقط 16 درصد آراء مردم تهران را کسب کرده !!!!! و نفرات دوم و سوم کمتر از 10 درصد آراء و روح الله حسینیان فقط 7 درصد و نفرات 15 به بعد کمتر از 5 درصد تا 2 درصد رآی مردم تهران را کسب کرده اند و در واقع 2 درصد مقبولیت دارند ؟!!!!!!
  حتی با آمار 5 میلیون واجدین شرایط در تهران که آمار درستی هم نیست حداد عادل حدود 20 درصد و نفرات بعدی 12 درصد و روح الله حسینیان به بعد حدود 8 درصد و بقیه تا 2 درصد رآی کسب کرده اند و در واقع 2 در صد در تهران مقبولیت دارند .
  کجای این انتخابات افتخار آمیز ؟ من که نمیدانم.

 15. ناشناس گفت:

  عجب سوتی داده وزارت کشور!!!!!!!!!!!!!!!
  بنظرم بجای اینکه اون خبر 26 میلیون رو تغییر بدن اون خبر 48 میلیون رو تغییر می دادن. چون اون 26 میلیونه الان تو هزار تا سایت دیگه هم اعلام شده، ولی اون 48 میلیونه کمتر جای دیگه اعلام شده. البته بازم با توجه به کش گوگل خیلی فرقی نمی کرد، ولی بازم بهتر بود بنظرم.

 16. یک ایرانی گفت:

  نکته جالب در تهران این است که با وجود مشارکت 64 درصدی از تهران فقط 5 نفر رفتن داخل و بقیه خوردن تو دیوار
  خوب شد نگفتن صددرصدی وگرنه یکم دروغگو میشدن

 17. ناشناس گفت:

  اگه حکومت میدونست با کشتن جوونای مردم نرخ مشارکت بالاتر میره یه بیست سی هزار نفر میکشت تا نرخ مشارکت به صد درصد نزدیک بشه.!!!!!!!

 18. ناشناس گفت:

  bah bah bah bah be in jomhooriye aghayan

 19. بصیری گفت:

  دوستان چرا خبر را مبهم درج میکنید؟موضوع اینه که دو هفته پیش در پایان جلسه هیات دولت تعداد افراد واجد شرایط برای رای دادن در این انتخابات 48 میلیون و 288 هزار و 799نفر اعلام شده بودامایک عملیات ضرب و تقسیم به سادگی مشخص می کند که شرکت کردن حدود 26 میلیون نفر از 48 میلیون نفر به معنی مشارکت 54 درصد مردم است نه 64 درصد. بدبختی هیات امنای سازمان نظام مهندسی انتخابات اینه که 4تا آدم باسواد رو هم حداقل برای این روزا دور بر خودشون نگه نداشتن تا اینجوری گاف ندن؟!