سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

مرگ 16 کارگر در آسانسور

چکیده :شب گذشته در يك تالار پذيرايي در خيابان شهيد صدر كه قرار بود مراسم عروسي در آن برگزار شود، جوان كارگري با گيركردن در بالابري که براي حمل بار استفاده مي‌شد، در دم جان باخت. ...


مديرروابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد از مرگ كارگر 16 ساله به علت گير کردن در آسانسور باربر خبرداد.

حسين خاكپور درباره اين حادثه گفت: شب گذشته در يك تالار پذيرايي در خيابان شهيد صدر كه قرار بود مراسم عروسي در آن برگزار شود، جوان كارگري با گيركردن در بالابري که براي حمل بار استفاده مي‌شد، در دم جان باخت.

وي ادامه داد: بالاتنه اين جوان كه دو روز از زمان كارش در اين تالار مي‌گذشت، به علت نامعلومي در باربر تالار پذيرايي كه مشغول انتقال وي از طبقه زيرزمين به همكف بود، گير كرد و باربر جسم وي را با خود بالا كشاند به طوري كه جسمش با كشيده‌شدن روي ديواره آسانسور دچار جراحات دلخراشي شده و باعث شد تا در همان لحظه اول جان بدهد.

خاكپور با بيان اينكه نيروهاي نجات ايستگاه دو آتش‌نشاني خود را به محل رساندند، تصريح كرد: آتش‌نشانان متوجه شدند آسانسور در ارتفاع دو متري قفل كرده و خاموش شده است كه با كمك جك هيدروليك آسانسور را آزاد و جسد جوان را بيرون كشيدند.

مدير روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد افزود: با هماهنگي‌هايي كه با نيروي انتظامي صورت گرفت، علت اين حادثه به خاطر مشكوك بودن در دست بررسي است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.