سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ابراز نارضایتی مهدوی کنی: برای جبهه واحد آمدم، اما سیزده گانه شد...

ابراز نارضایتی مهدوی کنی: برای جبهه واحد آمدم، اما سیزده گانه شد

چکیده :ما ورود پيدا كرديم تا در راستاي اتحاد برادران اصولگرا، جبهه متحدي تشكيل شود لكن عده‌اي اجازه ندادند اين اتفاق مبارك به درستي صورت پذيرد و اين يك جبهه تبديل شد به سيزده جبهه....


رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اينكه مي‌خواستيم در راستاي اتحاد برادران اصولگرا، جبهه متحدي از همه جريانهاي انقلابي تشكيل دهيم تصريح كرد: عده‌اي اجازه ندادند اين اتفاق مبارك به درستي صورت پذيرد و اين يك جبهه تبديل شد به سيزده جبهه.

مهدوي كني در حاشيه زيارت از حرم حضرت معصومه(س) در قم در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در رابطه با اينكه عده‌اي معتقدند ورود روحانيت به دسته بندي‌هاي سياسي باعث كم شدن قداست روحانيت مي‌شود تصريح كرد: در درجه اول بايد بگويم كه من اصلا وارد هيچ كدام از احزاب نشده‌ام و در حال حاضر هم عضو هيچ حزب و گروه سياسي نيستم بلكه تلاش كردم تا گروه‌ها و احزاب درون خانواده انقلاب را كمك و راهنمايي كنم.

وي تاكيد كرد: بنده نظرم اين است كه هيچ وقت حزبي نبوده‌ايم و نيز نخواهيم بود. شان روحانيت بالاتر از اين است كه وارد حزب شوند و اگر هم كسي بگويد كه ما وارد حزبي شده‌ايم اشتباه كرده است.

رئيس مجلس خبرگان رهبري ادامه داد: ما ورود پيدا كرديم تا در راستاي اتحاد برادران اصولگرا، جبهه متحدي تشكيل شود لكن عده‌اي اجازه ندادند اين اتفاق مبارك به درستي صورت پذيرد و اين يك جبهه تبديل شد به سيزده جبهه.

مهدوي كني خطاب به اصولگرايان توصيه كرد: توصيه‌ام به اصولگراها و همه كساني كه دلسوز نظام و انقلاب هستند اين است كه باهم باشند و كاري نكنند كه دشمنان سوء استفاده كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “ابراز نارضایتی مهدوی کنی: برای جبهه واحد آمدم، اما سیزده گانه شد”

 1. ناشناس گفت:

  لطفا شما به وضعیت مالیت رسیدگی کن

 2. یک کلمه حرف حساب گفت:

  من نمیدونم این آقای مهدوی کنی که اینقدر عمر داره و سابقه مبارزاتی و کار سیاسی هنوز نفهمیده اینا بازی ولایتشه که دوست داره مثل آقای خمینی چپ و راست داشته باشه؟ آقا جون این سیزده گانه مال پشت پرده ای هست که امثال وحید حقانی دارن مدیریت می کنن. از نظر آقای خامنه ای وقتی که دشمن بازی باشه تعداد آرا بیشتره و وقتی چپ و راست واقعی وجود نداشته باشه از همین داخل راست میاد خودش گروههای مخالف درست می کنه که ملت رو بازی بدن. من با اقتدا به نوری زاد عزیز مثال بد نمی زنم که توهین بشه اما یه مثلی هست که میگه : احمد و محمود و ابوالقاسم یکی است. این سیزده گانه هم در واقع از یک سرچشمه واحد آبشخور داره. اینو مردم ایران مدت هاست که میدونن. این آیه و مکروا مکرالله والله خیرالماکرین مال همین وقتا است جناب مهدوی کنی اما چه فایده که شما مشمول علی قلوبهم و علی ابصارهم غشاوه شدین.

 3. احمد گفت:

  شما بهتر بود از اول وارد این بازی نمی شدید و همان نیمه اعتبار و احترامی را هم که داشتید از دست نمیدادید. کسی که روی صندلی چرخدار است و بدنش درست کار نمی کند مگر مغزش کار می کند؟ باید خانه می نشستید و خود را بی این صورت لکه دار نمی کردید. حال هم دیر نشده است محترمانه استعفا بدهید و خانه بنشیند که آبروئی نزد مردم برای خود کسب کنید. والله این به صلاح شماست. مگر شما اینها را نمی شناسید می خواستند از نام نستبا خوب شما سوء استفاده کرده به مقاصد خود برسند. حرف مرا گوش کنید. باور کنید به نفع شماست.

 4. ناشناس گفت:

  شما از اولشم واسه اختلاف و درگیری وارد میدون شدی. اتحاد کجا بود؟!

 5. سامان12 گفت:

  ظاهرا امر بر اقای مهدوی مشتبه شده وفکر میکند اصولگرایان او را بزرگ خود میدانند و گوش به فرمان او هستند. اوردن مهدوی و دادن ریاست مجلس خبرگان نه بدلیل ابهت ایشان بلکه در راستای سناریوی حذف هاشمی و ولایت اقا مجتبی انجام گرفت. پیر مردی که یک پایش داخل گور است در پایان زندگی اینچنین ملعبه دست دیکتاتور و خسر الدنیا و الاخره شد.

 6. ناشناس گفت:

  تسلیت میگیم به حضرت ایشون