سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

وزیر اطلاعات: امنیت خوبی داریم

چکیده :وزير اطلاعات در پاسخ به پرسشي درباره وضعيت امنيتي كشور در آستانه برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، ادعا كرد: الحمدالله امنيت خوبي در كشور حاكم است....


وزير اطلاعات در پاسخ به پرسشي درباره وضعيت امنيتي كشور در آستانه برگزاري نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي، ادعا كرد: الحمدالله امنيت خوبي در كشور حاكم است.

این در حالی است که طی روزهای گذشته مقامات کشور نسبت به یک چالش امنیتی در این انتخابات هشدار داده بودند.

در کمتر از دو ماه پیش، مصطفی احمدی روشن دانشمند هسته ای در تهران در یک عملیات تروریستی به شهادت رسید و تاکنون عاملان ترور شناسایی نشده اند.

به گزارش ايسنا،  حيدر مصلحي در حاشيه جلسه هيات دولت با اشاره به اهميت مشاركت و حضور گسترده مردم در انتخابات، مدعی شد: چشم دنيا به انتخابات جمهوري اسلامي ايران دوخته شده است و مردم ايران با حضور گسترده خود در انتخابات يك بار ديگر مشت محكمي بر دهان استكبار خواهند زد.

وي اضافه كرد: دشمنان با حركت‌ها و اقدامات خود سعي دارند انقلاب اسلامي را هدف قرار دهند ولي جهانيان بار ديگر حضور گسترده مردم در عرصه انتخابات و حماسه‌اي را كه مردم كشورمان با حضور باشكوه خود خلق مي‌كنند، خواهند ديد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “وزیر اطلاعات: امنیت خوبی داریم”

 1. کامران گفت:

  جناب وزیر اطلاعات؛اینکه حاکمیت امنیت داشته باشد شرط مملکت داری نیست.مردم باید امنیت در برابر بی قانونی های حاکمان و زور گویان داشته باشند.این توهم امنیت را از خود دور کنید و اجازه دهید نسیمی به این آتش زیر خاکستر بوزد تا ببینید که این امنیت کاذب چگونه برملا می شود.لازم نیست زیاد به خود زحمت دهید فقط طبق قانون اساسی به مردم اجازه دهید تا در فضایی خارج از شهر تجمعی مسالمت آمیز داشته باشند.آنجا نه دیگر بانکی برای آتش زدن!!!!! است و نه سطل زباله ای !!!!.جرات دادن این مجوز را دارید؟

 2. ناشناس گفت:

  نتیجه اهداف درست جنبش سبز است

 3. ناشناس گفت:

  اگر جرات داری یک روز بدون ماموران حفاظتی بیا بیرون و نیم ساعت در خیابان ها قدم بزن. البته یادت نره قبل از خارج شدن از منزل وصیت نامه ات را هم احیانا بنویس که ورثه سرگردان نشوند. امنیت برای تو هست با آن همه محافظ نه برای من و زن و بچه من. تو خودت بهتر از همه میدانی اما مثل بقیه سردمداران کذاب، دست از چاقان بازی برنمیداری.

 4. به نقل از یک فرد مطلع (رادبو فردا)
  توجه! حتی آرایی که در پس و پیش نام کاندیدا فحش نوشته شود ، رای باطله محسوب نشده و شمارش میشود!
  مهم تنها این نیست که رأی ندهیم بلکه باید خیابانهای تهران را در روز جمعه با ایستادن در خانه، در اختییار نیروهای انتظامی بگذاریم! نه تنها خود در خانه بننشینیم بلکه بیرون نیامدن را به دیگران نیز گوشزد کنیم.

 5. i گفت:

  منتظر بودیم که مصلحی بگوید امنیت کافی نیست؟

  اینطور لجام گسیختگی حکایت واقعیت دیگری دارد: از ترس فریاد برآوردن که من نمی ترسم