سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آژانس بین المللی: کارهای زیادی داریم، دوم و سوم اسفند باز به ایران می رویم...

آژانس بین المللی: کارهای زیادی داریم، دوم و سوم اسفند باز به ایران می رویم

چکیده :"ما در طول این سه روز بحث هایی فشرده درباره اولویت هایمان داشتیم و متعهد هستیم که تمام اختلافاتی را که هنوز درباره برنامه اتمی ایران وجود دارد، حل و فصل کنیم."...


در حالی که وزیر خارجه بر ادامه رایزنی با نمایندگان آژانس تاکید دارد، آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که بازرسان خود را در روزهای ۲۱ و ۲۲ فوریه (دوم و سوم اسفند) بار دیگر به ایران خواهد فرستاد.

این نهاد وابسته به سازمان ملل در این بیانیه تأکید کرده است که قصد دارد مذاکره با ایران را شتاب بخشد.

هیأت بلندپایه از بازرسان آژانس نهم و دهم بهمن ماه در ایران بود.

هرمان نکائرتس، رئیس این هیات، در بازگشت از تهران، دیدار سه روزه از ایران را سفری “خوب” توصیف کرد و افزود: “مقامات ایران تاکید کرده اند که متعهد به رفع مسائلی هستند که درباره برنامه هسته ای این کشور وجود دارد.”

آقای نکائرتس به جزئیات مذاکرات در طول این سفر سه روزه اشاره ای نکرد، اما گفت: “ما در طول این سه روز بحث هایی فشرده درباره اولویت هایمان داشتیم و متعهد هستیم که تمام اختلافاتی را که هنوز درباره برنامه اتمی ایران وجود دارد، حل و فصل کنیم.”

به گفته رئیس هیات اعزامی آژانس بین الملی انرژی اتمی به ایران “مقامات ایران هم تعهد خود را در این مورد اعلام کردند.”

آقای نکائرتس افزود: “هنوز کارهای زیادی در این باره باید انجام شود”.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “آژانس بین المللی: کارهای زیادی داریم، دوم و سوم اسفند باز به ایران می رویم”

  1. احمد گفت:

    بد نبود برنامه خود را طوری تنظیم می کردید که در روز تاریخی دوازدهم اسفند در تهران بودید و شاهد بور شدن حکومت ایران در این انتخابات تاریخی هم می شدید و بخشی از آن را بعنوان علاقه مردم به این رژیم در گزارشات خود می آوردید.