سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعتراض به فساد دولت حلال شد؛کیهان:چرا با شرکتی که سرمایه‌اش یک میلیون تومان است قر...

اعتراض به فساد دولت حلال شد؛کیهان:چرا با شرکتی که سرمایه‌اش یک میلیون تومان است قرارداد میلیاردی بستید؟

چکیده :اسناد منتشره در زمینه دور زدن قانون و واگذاری پروژه مورد بحث یا واقعیت دارد که در آن صورت آقایان مشایی و بقایی و نه شخص و جایگاه دیگر باید پاسخ‌گو باشند. و یا اینکه واقعیت ندارد که خرج آن یک تکذیب سر راست و صریح و صادقانه است. گیر ماجرا کجاست که متهمان ماجرا سکوت کرده‌اند؟ آیا صاحبان شرکت صوری و قلابی یاد شده با امثال هوشنگ امیراحمدی و شورای ایرانیان کذایی هم ارتباطی دارند یا نه؟...


کیهان در یادداشتی آورده است: رئیس‌جمهور با انتقاد از انتشار برخی اخبار درباره واگذاری رانت در ارائه مجوز ساخت هتل گفت: به فردی برای ساخت هتل مجوز داده‌اند که این موضوع سند جرم شده در حالی که در همه جای دنیا برای ساخت هتل و تاسیسات زیربنایی تسهیلات داده و حمایت می کنند تا گردشگری گسترش یابد اما عده‌ای عقب افتاده این را جرم تلقی می‌کنند که اگر جرم است ما به آن افتخار می‌کنیم.

*رئیس‌جمهور هر چند که اشاره صریحی به ماجرای واگذاری مجوز ساخت هتل نکرد اما به نظر می‌رسد با توجه به انتقادهای چند هفته اخیر از بقایی و مشایی، منظور ایشان همان پروژه 450 میلیارد تومانی مجتمع تالارهای کیش باشد. دفاع رئیس‌جمهور از بقایی در حالی است که بقایی و اسفندیار رحیم‌مشایی به عنوان مسئولان امر حاضر نشده‌اند به اعتراض‌های مستند پاسخ دهند. صورت مسأله ماجرا این است که با پیگیری‌ها و اعمال نظرهای آقایان مشایی و بقایی، پروژه 450 میلیارد تومانی یاد شده به شرکتی به نام فیاک واگذار شده که مدیران آن شرکت را دو سه روز قبل‌تر و با سرمایه یک میلیون تومانی به ثبت رسانده و دو روز بعد هم چک 5 میلیارد تومانی را دریافت کرده‌اند. این واگذاری هم با رفتاری خلاف قانون و دور زدن قانون و بدون برگزاری مناقصه صورت گرفته است. بنابراین هم عملی غیرقانونی صورت گرفته و هم امتیازی بلامرجح و غیرقانونی به شرکتی دو روزه! واگذار شده است. نام این کار واگذاری رانت و جرم نیست، پس چیست؟ آیا نمی‌شود هتل و تاسیسات زیربنایی ساخت و در عین حال مرتکب قانون شکنی و رانت‌دهی و اجحاف و حیف و میل بیت‌المال که نقطه مقابل آرمان‌ها و زحمات طاقت‌فرسای دوران ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد بوده، نشد؟! آیا نام واگذاری پروژه‌ای هنگفت و اجحاف آلود از این دست به یک فرد مقیم آمریکا- که ظاهراً بعد از انتقادهای اخیر از کشور نیز خارج شده- حمایت از گسترش گردشگری است؟ و اساساً به جای پاسخ‌گویی مسئولان امر، چرا باید حیثیت مردمی و انقلابی رئیس‌جمهور محترم در این میان خرج شود.

*اسناد منتشره در زمینه دور زدن قانون و واگذاری پروژه مورد بحث یا واقعیت دارد که در آن صورت آقایان مشایی و بقایی و نه شخص و جایگاه دیگر باید پاسخ‌گو باشند. و یا اینکه واقعیت ندارد که خرج آن یک تکذیب سر راست و صریح و صادقانه است. گیر ماجرا کجاست که متهمان ماجرا سکوت کرده‌اند؟ آیا صاحبان شرکت صوری و قلابی یاد شده با امثال هوشنگ امیراحمدی و شورای ایرانیان کذایی هم ارتباطی دارند یا نه؟Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “اعتراض به فساد دولت حلال شد؛کیهان:چرا با شرکتی که سرمایه‌اش یک میلیون تومان است قرارداد میلیاردی بستید؟”

 1. محمد گفت:

  این با بصیرتان دیروز که دارند همانند دیروز ما بی بصیرت می شوند بلاخره نفهمیدیم چه کسی اشتباه کرده؟

 2. قلم فرانسه گفت:

  حاج حسین آقا شما دیگه چرا ؟!
  یه ضرب المثل کاملا مردمی میگه :”جنازه آن قدر بی کسه که مرده شور به حالش زار میزنه” ! حاج حسین آقا روزی که رفتی با خط درشت یه اسم رو کاغذ رای نوشتی و انداختی تو صندوق و از کرامات وجودت در همان صندوق تکثیر کرد و چندین برابرش بیرون آمد , فکر امروز را هم می کردی بد نمی شد !
  البته و صد البته اگر به جای شرکت ثبت شده فیاک روزی نامه کیهان صاحب این پروژه می شد , آب از آب تکان نمی خورد . لا اقل از جانب شما . خودت هم بهتر از من میدونی که این حکایت فقط مشتی است نمونه خروار !
  فکر می کردم اگر رئیس دولت که امروزها حسابی در گیر پروژه های نفتی است و نفت بر سر سفره ایشان فوران می کند , فرصت می کرد و این دادار دودور شما را می خواند می گفت : “حاج حسین آقا شما دیگه چرا ” بعد هم می گفت :”خیلی سوختی خوب آب و بریز همون جائی که می سوزه”!
  باور نمیکنی از خودش بپرس ! قلم فرانسه

 3. رزمنده سا بق گفت:

  اگر روزی همین قانون اساسی به درستی پیاده شود .که هزار اشکال هم دارد .شما اقای شریعت مداری وچاپلوسان دور بر رهبری باید به خاطر به یغما بردن بیت المال و رواج خشونت و تهمت و افتراع و عقب نگاه داشتن کشور باید محاکمه شوید . همی حرف های که امروز شما ازاد هستید
  در باره دولت بگوید عده ای اصلاح طلب گفتند واکنون یا زندان هستند یا از کشور فرار کردند یا انها را کشتید .و هزاران تهمت توسط شما و مصباح
  وجنتی و.. به انها وارد کردید .اما امروز همان حرف های اصلاح طلبان را میزنید وازاد هم هستید

 4. احمدی گفت:

  با این کارشون خواستند بصیرت و دور اندیشی و آبروی به گرو گذاشته تان را به چالش بکشند. هم اینکه مردم دوباره به بصیرت امثال کیهان قاه قاه بخندند. باش تا بازم بخندیم.

 5. ناشناس گفت:

  ای کیهانیان!!!!! حال که شما هم بی بصیرت و فتنه جو!!! شده اید، پس بی زحمت معترضین یا منتقدین به دولت! را از زندان و حصر آزاد کنید.

 6. ناشناس گفت:

  این مصباح که می گفت مخالفت با رئیس جمهور مخالفت با خداست که !

 7. ایران داد عمارلویی گفت:

  سنگ مفت گنجشک مفت جان انسان مفت…حرف هم مفت..راستی روزنامه کیهان مالیات میدهد.مالیا ت زمین های دماوند چطور و هکذا

 8. ناشناس گفت:

  کیهان دهانت رو آب بکش زشته
  این وصله ها به دولت شما و مشائی و بقائی و رحمی نمی چسبه
  همه اینها ذوب شده در ولایتند و چون در ولایت ذوب شده اند کسی حق اعتراض نداره
  450 میلیارد تومن هم پولیه
  اینقدر داریم که چند میلیاردشو به فلسطینیها و لبنانی ها و وووو دادیم . اینا که ایرانی هستند
  نوش جونشون و گوارای وجودشون
  اون دنیا و روز قیامت فقط برای فقیر بیچاره هاست