سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی نژاد این آمارها را از کجا می آورد؟...

احمدی نژاد این آمارها را از کجا می آورد؟

چکیده :این نماینده مجلس با بیان این که در شهرش جوان های فوق لیسانس دنبال شغل نگهبانی هستند، افزود: از نمایندگان می خواهم تحقیق و تفحص کنید که آمار بیکاری را از کجا اورده اند و سخنانشان در مورد اشتغال غیر واقعی هست و استدعا داریم مسئله بیکاری را رفع...


یک عضو كميسيون اجتماعي مجلس شورای اسلامی در اعتراض به آمارهای غلط ارائه شده از سوی دولت و محمود احمدی نژاد پیرامون اشتغال و بیکاری، با بیان اینکه در استان بوشهر فقط ٩۵هزار نفر در پارس جنوبی مشغول به کار بودند، اما در حال حاضر تنها زیر هشت هزار نفر مشغول به کار هستند”، گفت: آقایان چطور می گویند که بیکاری کم شده است. باید از احمدی نژاد بپرسیم این آمار غلط را از کجا می آورد؟”

به گزارش خبرآنلاین، سید محمدمهدی پورفاطمی، در تذکری شفاهی از نمایندگان خواست تا تحقیق و تفحصی از آمار ارائه شده دولت در موضوع بیکاری را آغاز کنند.

پورفاطمی، در این تذکر با بیان این که آمار اشتغال واقعی نیست، گفت: از مسئولان می خواهیم از این دروغ ها کمتر بگویند.

این نماینده مجلس با بیان این که در استان بوشهر ٩۵هزار نفر در پارس جنوبی مشغول به کار بودند اما در حال حاضر تنها زیر هشت هزار نفر مشغول به کار هستند، گفت: آقایان چطور می گویند که بیکاری کم شده است.

وی افزود: آمار اشتغال دولت غیر واقعی است و باید از آقای احمدی نژاد بپرسیم این آمار غلط را از کجا می آورد؟

وی با بیان این که در شهرش جوان های فوق لیسانس دنبال شغل نگهبانی هستند، افزود: از نمایندگان می خواهم تحقیق و تفحص کنید که آمار بیکاری را از کجا اورده اند و سخنانشان در مورد اشتغال غیر واقعی هست و استدعا داریم مسئله بیکاری را رفع کنند.

نماینده تنگستان تصریح کرد: از زمانی که کالای همراه ملوان در بوشهر تعطیل شده، ۳۸۰ هزار نفر در بوشهر بیکار شدند و با این وجود رئیس جمهور می گوید بنا دارد ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار شغل ایجاد کنند.

همزمان شکور اکبرنژاد، نماینده تبریز و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز، در تذکری شفاهی از بیکاری و رکود بازار به عنوان درد مشترک تمام شهرهای کشور یاد کرد و از هر سه قوه خواست برای این مشکل فکری کنند.

به گفته وی جوان ها در دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند و مدارک عالی علمی را به‌دست می‌آورند حتی به کاری پایین‌تر از شأن خود راضی هستند اما همین کارها نیز برای آنان وجود ندارد.

این نماینده خطاب به مسئولان دولتی گفت: تا کی باید فقط نظاره‌گر باشیم؟!

اکبر نژاد در مورد اجرای ضعیف هدفمندی یارانه‌ها هم هشدار داد و افزود: با توجه به اخراج بسیاری از کارگران و تعطیلی بسیاری از کارخانه‌ها این فرصت را برای مردم تبدیل به یک تهدید شده است.

وی با بیان اینکه بانک‌های تهران امکان پرداخت تسهیلات بیشتری به مراکز تولیدی دارند، گفت: بسیاری از قطعه‌سازان مجبورند برای خرید فولاد مورد نیاز خود به تهران بیایند.

این اظهارات درحالیست که مرکز آمار ایران، وزارت کار و همچنین مراجع دولتی ذیربط، با قلب واقعیت و ارائه آمار غیرواقعی، مانع انتشار و شفافیتِ وضعیت بیکاری و اشتغال در کشور شده اند.

چندین مرکز غیر دولتی، از جمله مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت و همچنین چندین تن از نمایندگان سرشناس مجلس شورای اسلامی، آمار واقعی بیکاری در کشور را بالغ بر سی درصد اعلام کرده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

17 پاسخ به “احمدی نژاد این آمارها را از کجا می آورد؟”

 1. ناشناس گفت:

  Agar Ahmadinedjad, begooyad ghalat kardam……… ¨majburam kardan, entesabam kardan dast az sarash bar midarid
  Dar ayande, ketabe, ETERAFATASH va kateratash,, khususan, entekhabate sale 88, por fourushtarin dar donya khahad shod

 2. سراب گفت:

  بیچاره خب راست گفته.
  چه کسی می گوید که گرانی اینجاست؟دوره ارزانیست…!چه شرافت ارزان…!تن عریان ارزان…!و دروغ از همه ارزانتر…!ابرو قیمت یک تکه نان…! و چه تخفیف بزرگی خورده قیمت هر انسان…!!!!!

 3. ايران مكران گفت:

  مناطق ساحلى جنوب وجنوب شرقي اماربيكارى از مرز 60درصد هم كذشته

 4. ايران مكران گفت:

  اقاى نماينده مجلس شما از همان اول هم ميدونستى كه اين امارها دروغ هستند ولى جرا لال بودى وجيزى نمى كفتى حالا كه بوى كانديد شدن و انتخابات مجلس مياد زبان در اوردى !
  باز هم خداراشكر بخاطر بست ومقام كه شده يه جيزى كفتى.
  ب

 5. ناشناس گفت:

  آن روزی که پشت شیشه ماشین مردم دروغ ممنوع نوشته شده بود صدای تکبیر این نماینده ها در نماز جمعه ی معروف پشت دروغ گو را گرم کرد

 6. ناشناس گفت:

  من از صحت اين خبر مطمئن نيستم اما اميدوارم همه شما به اصطلاح سبزي ها توي جهنم همنشين شيطان باشيد

 7. ناشناس گفت:

  آقایون تازه یادشون اومده …..!!!!

 8. قلم فرانسه گفت:

  شب های قبل از انتخابات 88 بود . ببخشید تصحیح می کنم انتصابات . و دلمان خوش به مناظره های شبانه ! ها یادم نرفته همین چند روز پیشتر خواندم که مسئول همان برنامه مدیر یکی از شبکه ها شده است ! القصه در آن شب بیاد ماندنی میر حسین موسوی به محمود احمدی نژاد گفت : شما چهار تا چیز کشیدی رو این صفحه ها و میگی این نمودار تورم و بیکاری است ! جناب پور فاطمی ممکن است بفرمائید آن موقع کجا تشریف داشتید که نتوانستید پژواک صدای میرحسین و مردم همگام با آن باشید , آن هم از تریبون خانه ملت !
  اگر آن روز پرسیده بودی شاید جوابی می گرفتی ولی امروز دیگر خیلی دیر است ! کو گوش شنوا ؟! گوش ایشان رسما دایورت شدا است به عضوی مبارک ! قلم فرانسه

 9. ناشناس گفت:

  خلایق هر چه لایق……..

 10. ناشناس گفت:

  خلایق هر چه لایق؛ تا شما باشین دوباره…..

 11. سر سبز گفت:

  آن زمانی که دروغ گویی یک معروف شد ریا جایز شد و آقایان صدای میر حسین را نشنیدند که گفت دروغ ممنوع و آن زمان که چشم ها بر روی حقیقت بسته شد و حمایت کامل از احمدی نژاد و اجب به قول پسر عموی من هر کس از احمدی حمایت نکند زنش به او حرام است

 12. ناشناس گفت:

  من تو جزیره کیش زندگی میکنم. 4 ماهه بخاطر تعدیل نیرو دنبال کار هستم… متاسفانه نیست. امیدوارم مسبب این وضعیت به خاک سیاه بشینه

 13. ایرانی بی نوا گفت:

  من خودم فوق لیسانسه ام و هی دارم پایان نامه ام را لفت می دهم که این کابوس پیدا کردن شغل دست از سرم بردارد.آقایون هی دروغ پشت دروغ.بااینهمه تحریم و دزدی و بیچارگی احمدی نژاد قاطی کرده چرت و پرت می گه….

 14. ناشناس گفت:

  هر چی میر حسین داد زد که آقا این بشر زل می زنه تو دوربین و دروغ می گه ، مقامات عالی نظام ! با توپ و تشر زدن به مهندس موسوی از این کار جلوگیری کردند. حالا که احمدی نژاد از جا در رفته و مقابل مقامامت عالیه نظام واستاده این آمار ها رو یادتون اومده؟
  اگه راست می گین و دلتون برای مردم سوخته، همین الان هم دیر نیست. احمدی نژاد رو بکشونین به مجلس و ازش حداقل سوال کنین اگه جرات ندارین استیضاحش کنین.

 15. ناشناس گفت:

  بااستفاده ازرمل واسطرلاب

 16. ناشناس گفت:

  اقایان خیلی بی سواد تشریف دارید که نمی توانید بفهمید این اقا این امار از کجا می اورد خوب معلوم است ایشان با ارتباطاتی که با امام زمان دارند این اطلاعات از طریق ایشان به این اقا داده می شود .

 17. هادی خرسندی گفت:

  ای بابا چرا خودتان را خسته میکنید تا بحال کی با این حرف ها کار درست شده کو گوش شنوا؟