سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نصب شنود بر روی گوشی های ملاقات کابینی در زندان اوین...

نصب شنود بر روی گوشی های ملاقات کابینی در زندان اوین

چکیده :خانواده زندانیانی که از امکان ملاقات کابینی برخوردارند می گویند با وجود شیشه ای دوجداره، به روی گوشی های تلفن هم دستگاه شنود کار گذاشته...


در ادامه محدودیتها برای زندانیان سیاسی، کلیه مکالمات کابینی آنها شنود می شود.

به گزارش جرس، خانواده زندانیانی که از امکان ملاقات کابینی برخوردارند می گویند با وجود شیشه ای دوجداره، به روی گوشی های تلفن هم دستگاه شنود کار گذاشته اند.

بر اساس این گزارش، خانواده ها گلایه کرده اند که در این مدت کوتاه ملاقات، زندانی ناچار است تمام مدت انگشت خود را روی دکمه ای که برای کنترل و مانیتور مکالمات نصب کرده اند فشار دهد تا بتواند به صحبت خود ادامه دهد.

اعمال محدودیتهای بیشتر برای زندانیان سیاسی در حالی صورت می گیرد که این زندانیان از ابتدایی ترین حقوق انسانی و قانونی خود محروم هستند.

عدم دسترسی به هوای تازه، قطع تلفن، نبود امکانات بهداشتی و تغذیه مناسب از جمله نارسایی هایی است که در حال حاضر زندانیان از آن رنج می برند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نصب شنود بر روی گوشی های ملاقات کابینی در زندان اوین”

  1. عبید سن خوزانی گفت:

    خدا وکیلی این کار بسیار خوبی است. این امر نشان می دهد که بین یک زندانی بدبخت و گناهکار و سیاه روی و یک رئیس جمهور با ابهت و پوپولیست و مهر ورز و مهر دوست مردم دوست و ازاین حرفها هیج فرق و تبعیضی نیست. هم برای آن زندانی هم برای این رئیس جمهور “شنود” می گذارند. این است قسط و عدل اسلامی. خیلی از این عدم تبعیض خوشمان آمد.