سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آخرین دور افتخار حجازی در آزادی / دایی: حجازی همیشه زنده است...

آخرین دور افتخار حجازی در آزادی / دایی: حجازی همیشه زنده است

چکیده :پیکر ناصر حجازی به وسط چمن آزادی انتقال پیدا کرد. پیکر وی را ابتدا مقابل دروازه نگه داشتند و مثل روزهایی که درون دروازه بود او را تشویق کردند. این صحنه باعث شد اکثر افراد حاضر در ورزشگاه گریه کنند. حجازی آخرین دور افتخارش را در ورزشگاه آزادی زد....


پیشکسوت پرسپولیس گفت: مطمئن هستم حجازی در حال دیدن صحنه‌های خاکسپاری‌اش است.

همایون بهزادی در حالی که گریه می‌کرد، اظهار داشت: ناصر حجازی در ورزش‌مان یکی بود و نمونه‌ای مثل او نداریم. وقتی این صحنه‌ها را می‌بینیم که از چه میزان محبوبیت برخوردار بوده گریه‌ام می‌گیرد.

وی افزود: تازه می‌فهم چقدر در دل مردم جا داشت. اینجا کسی نیست که برایش عزاداری نکند. امیدوارم روح آن مرحوم شاد باشد و مطمئن هستم که او این صحنه‌ها را می‌بیند.

دایی: حجازی همیشه زنده است

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: امروز برای خداحافظی با ناصرخان نیامدم زیرا او همیشه در قلب فوتبال‌دوستان زنده است.

علی دایی در خصوص شرکت در مراسم تشییع پیکر ناصر حجازی عنوان کرد: چه کسی می‌گوید ناصر خان از بین ما رفته است؟ او در دل تک‌تک هواداران حاضر است و بر تمام ما حق دارد.

وی ادامه داد: به خدا ناصرخان زحمت زیادی برای فوتبال ایران کشیده و بر تک‌تک افراد حق دارد. برای خداحافظی با او به این مراسم نیامده‌ام زیرا ناصرخان همیشه زنده است و در کنار ما است.

دایی گفت: از مردانگی او و خصوصیات دیگر حجازی هر چقدر بگوییم کم است. من کاری به مسائل فنی ندارم. ببینید که چقدر در دل مردم جای دارد. این مهم است.

دایی در حالی که گریه می‌کرد، گفت: حجازی مربی من بود و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. او خصوصیاتی داشت که مسائل فنی در آن گم است.

آخرین دور افتخار حجازی در آزادی

ناصر حجازی برای آخرین بار در ورزشگاه آزادی دور افتخار زد.

در مراسم خاکسپاری ناصر حجازی چهره‌های سرشناسی حضور دارند. بیژن کوشکی، علیرضا حقیقی، دکتر زادمهر، شهسواری مدیرعامل اسبق پیکان، میلاد میداودی، عادل فردوسی پور، فریده شجاعی وحسین ترابپور نیز حضور دارند.

پیکر ناصر حجازی به وسط چمن آزادی انتقال پیدا کرد. پیکر وی را ابتدا مقابل دروازه نگه داشتند و مثل روزهایی که درون دروازه بود او را تشویق کردند. این صحنه باعث شد اکثر افراد حاضر در ورزشگاه گریه کنند. حجازی آخرین دور افتخارش را در ورزشگاه آزادی زد.

* بعد از دقایقی از آغاز مراسم، علی پروین نیز وارد ورزشگاه شد.

* اکثر گزارشگران تلویزیونی در این مراسم حضور دارند.

* مردم شعار “روی قلب من نوشته حجازی سلطانه عشقه ” را سر دادند.

مجیدی: هنوز در شوک هستم

کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: هنوز در شوک هستم و نمی‌توانم درگذشت حجازی را باور کنم.

فرهاد مجیدی که در مراسم خاکسپاری ناصر حجازی شرکت کرده است اظهار داشت: نمی‌دانم چه بگویم. شوکه هستم و باورم نمی‌شود که ناصر حجازی دیگر در بین ما نیست.

وی افزود: او به معنی واقعی اسطوره بود. حجازی همیشه صادق برخورد می‌کرد و چیزی‌های زیادی از او یاد گرفتم.

آتیلا حجازی: مطمئن هستم که روح پدرم شاد است

فرزند ناصر حجازی گفت: مطمئن هستم که روح پدرم امروز شاد است.

آتیلا حجازی در حالی که میکروفن به دست گرفته بود اظهار داشت: این مردم را که می‌بینیم لذت می‌برم. مطمئن هستم که امروز روح پدرم شاد است. دست همه مردم درد نکند.

وی افزود: قلبم برای این مردم می‌زند. از اینکه جای پدرم در قلب این مردم بوده به خودم می‌بالم و امیدوارم بتوانم جبران کنم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “آخرین دور افتخار حجازی در آزادی / دایی: حجازی همیشه زنده است”

 1. azad sabz گفت:

  naser khan yeki az madood morabiani bood ke sakhtiye zendegi ra be boodan dar kenare mardom tarjih dad
  sabze sabz
  bedoone tars az zendan o ………
  rooooohash shad

 2. حسین جعفری گفت:

  ضمن آنکه از مرگ مرد باغیرتی چون ناصرحجازی بسیار متاثرهستم، اما خوشحالم که او بالاخره در این دنیا به “آرادی” رسید و دست کم جنازه اش “آزادی” را دید. نامت برقرار ودرخشان باد ناصر عزیزم ای قهرمان باغیرت ایران عزیز