سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رادان: قانون به پلیس اجازه می‌دهد برای جمع‌آوری ماهواره به منازل هم وارد شود...

رادان: قانون به پلیس اجازه می‌دهد برای جمع‌آوری ماهواره به منازل هم وارد شود

چکیده :به گفته رادان جمع‌آوری تجهیزات ماهواره مربوط به منطقه خاصی نیست، او همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا ماموران پلیس می‌توانند در صورت نبودن صاحب‌خانه وارد پشت‌بام یا غیره برای جمع‌آوری این تجهیزات شوند، گفت: پلیس برای ورود به مشاعات هم مجوز قانونی گرفته...


در ادامه طرح جمع آوری ماهواره، احمدرضا رادان گفت: قانون به پلیس اجازه می‌دهد برای جمع‌آوری ماهواره ورود به منازل هم داشته باشد اما فعلا تنها به مکان‌هایی که دیش ماهواره نمایان است ورود داریم.

به گزارش خبر آنلاین، به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی پلیس برای ورود به مشاعات مجوز قانونی گرفته است و ورود نیروهای پلیس به پشت‌بام‌ها و مراکزی که تجهیزات دریافت ماهواره به صورت آشکار در آنها وجود دارد با اخذ مجوز قضایی و توأم با اخلاق صورت می‌گیرد.

این در حالی است که طی روزهای اخیر بیش از دو هزار دیش ماهواره ای در غرب تهران جمع آوری شده است.

رادان در حاشیه همایش «پلیس ملی زن و مواد مخدر» گفت: اولویت پلیس جمع‌آوری دیش‌های آشکار است و پس از آن سایر دیش‌ها را جمع‌آوری خواهد کرد و فکر می‌کنم مردم نیز اجرای قانون را از پلیس می‌خواهند و پلیس نیز هیچ تردیدی در اجرای قانون نخواهد داشت.

به گفته رادان جمع‌آوری تجهیزات ماهواره مربوط به منطقه خاصی نیست، او همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا ماموران پلیس می‌توانند در صورت نبودن صاحب‌خانه وارد پشت‌بام یا غیره برای جمع‌آوری این تجهیزات شوند، گفت: پلیس برای ورود به مشاعات هم مجوز قانونی گرفته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

27 پاسخ به “رادان: قانون به پلیس اجازه می‌دهد برای جمع‌آوری ماهواره به منازل هم وارد شود”

 1. ناشناس گفت:

  حتما قانون راداني است

 2. صفدر گفت:

  قانون!!!!!!!!!!
  تنها چیزی که در این مملکت وجود ندارد، قانون است!!!!!!!چرخهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… این مملکت داره با روال بی قانونی میچرخه.خود همین رادان …نمادی از نقض قوانین است.اونوقت دم از قانون و مقررات میزنه.

 3. ناشناس گفت:

  هيچ لازم نكرده قانون را زير پا بگذاري و تنفر ملي نسبت به شهرباني انجام دهي در شان نيروي انتظامي نيست و حرف و عملي انجام ده كه عزت وشرف نيروي انتظامي را حفظ كني تمام مغازه ها ريسيور ميقروشند و كسيكه وارد ميكند جرات نداري بهش تو بگي بهر حال با علم نميتواني مبارزه كني گر چه مبارزه شما با ملت ايران است مشت خودتان را محكم نگهداريد حمله امريكا را جدي بگيريد

 4. خس و خاشاك گفت:

  هاي آقايان”آيينه شكستن خطاست”
  كي ميخوايد بفهميد اينكارا غلطه.
  بحدي منابع دسترسي به اطلاعات
  زياده كه…
  خانواده هاي مذهبي زيادي را ميشناسم كه براي شنيدن غير
  از دروغ ماهواره دارند.نه اينكه
  اوناهمش راست ميكن بلكه لااقل
  از شدت دروغ و ظاهرسازي بالا
  نميارن واقعا ديكه خيلي خودتون
  را به خ… ميزنيد

 5. lOve گفت:

  همه دیگه رادان رو شناختن مخصوصا از اون برنامه تلویزیونی معروف..
  در مورد کامنتی که در مبحث ماهواره گذاشته بودم. منظور من از هزینه سنگین فیبر نوری رو واضح تر می گم. فیبر نوری دارای ادوات و اتصالات خاص خود هست. هزینه 1 متر از فیبر نوری با کابل مسی و یا سیستم ماهواره ای زیاد فرقی ندارد و ارزان تر هم می شود اما این خود به تنهایی ملاک نیست. فیبر نوری دارای اتصالات خاص خودش هست. مثلا Repeater های نوری مخصوص به خود دارد که گران هستند. بریدن و انشعاب و اتصال های آن گران قیمت هستند.
  استفاده از فیبر نوری در مقایسه با کابل های مسی و کواکسیل مزایای فراوان دارد ولی هزینه اتصالات و معایب خاص خودش را دارد.
  تنها چیزی که توانایی مقابله با فیبر در عرصه کانال های تلویزیونی و انتقال سیگنال های دیجیتالی شبکه های کامپیوتری را دارد ماهواره و دیش های ماهواره ای هستند.
  با توجه به محدوده فرکانس بالای فیبر و طول موج بالا و در نهایت پهنای باند فوق العاده فیبر می تواند مشکل گشای بسیاری چیز ها باشد.
  مواردی رو که ذکر می کنم:
  – انتقال دیتای صوت در تلفن که خوراک فیبر هست. به این کار ندارم . احسن هم می گم جون کارش درسته شاید لازم باشه نگاهی به شبکه تلفن ژاپن کنیم.
  – دیتای کانال های تلویزیونی . بله می تونید کانال های استانی رو بدون دیش نگاه کنید . هر استان رو میذارن رو یه تار فیبر :(( .. دیگه نمی تونید BBc یا کانال های سرگرم کنده نگاه کنید . کشتی کج هم نمی تونید چون اختیار دیگه دست شما نیست. البته یه فایده داره که یکی دیگه نیاز به دیش استانی نیست. البته این چیزی به قابلیت های تلویزیون اضاف نمی کنه فقط مجبور میشید نگاه کنید.
  – انتقال دیجیتالی دیتای در شبکه های کامپیوتری .. این میشه خوزاک اینتزانت ملی یا همون شبکه ملی .. بله زیر ساختش راه افتاد. اینترنت بیچاره هم روی یکی از این تار ها هست . ولی زیر سایه ملیش. به نظر من شبکه ملی رو اسمش و بگذارید اینترنت ملی نه شبکه ملی. آخه دانشگاه های ایران چی دارند که برم مقاله هاشون رو بخونم! برای من که اینترنت ملی مفهوم نداره . برای اداره های دولتی و غیر دولتی وابسته به دولت خوراکه!
  برگردم به خبر :
  رادان هر 1 ماه 1 بار میاد کنفرانس میگیره میگه من هم هستم :((
  رادان خان چند تاشو جمع می کنید. اگه می خواستید جمع کنید که پهن نمی کردید. داداش شما خودتون 100 درصد راضی ترید. تا چند سال پیش مردم ماهواره نگاه می کردند سرگرم بشن، می گفتین بذارید سرگرم باشن دیگه کاری به ما و سیاست ندارند. بعد سال 88 با ورود BBC و ادامش رسا و سایت های سبز گفتید اینا دیگه سرگرمی نیست . مردم رو به سیاست آوردن تا سرگرمی. طرح ضربتی کماندویی انجام می دید . دست شما رو شده داداش.
  دست شما هم درد نکنه بابت کابل نوری. عالیه دمتون گرم . ولی برا دیدن کانال ماهواره ای اروپا و جاهای دیگه دیش میگذاریم حتی اگه تو حموم باشه. کانال های استانی هم که خودتون نگا کنید. اینترنت هر گلی زدین به سر خودتون زدید ولی اگه خواستید کاری کنید نگید خوبه بیاید تخصصی حرف بزنید نا من و دوستان نوئی بدونیم کجای کاریم.

 6. صابخونه گفت:

  این کار اقایان هیچ فرقی با دزدی ندارد

 7. ناشناس گفت:

  خوب وقتی بهشون اجازه داده از روی مردم با ماشین پلیس رد بشند و مردم را بکشند و سم در غذای دکتر پوراندرجانی بریزند این که دیگه معلومه! ایشالا بزودی خدمتتون میرسیم آدمکشا!

 8. محمد گفت:

  میر ما، میر شجاع ِدر حصر ما با اقتدار گفت که: “زود خواهد بود” و من به این عبارت که از زبان پاک رهبر محبوب و دوس داشتنیِ جنبش همیشه سبزمان شنیدم، ایمان دارم، ایمان دارم، ایمان دارم…..

 9. محمد گفت:

  میرحسین! نیستی که ببینی “کوتوله های سیاسی” چگونه “با افتخار” از پایمال کردن ِ ابتدایی ترین حقوق شهروندی، سخن میرانند

 10. ناشناس گفت:

  درمملکت هردنبیلی این قانون وحش است که به رادان وبقیه اجازه تجاوزبه حریم خصوصی مردم را می دهد.

 11. ناشناس گفت:

  به اسم منکر هزار منکر

 12. ناشناس گفت:

  منطق پشت این محدودیتها این است: هرچه ما میگوییم بشنوید ؛ هرچه ما مینویسیم بخوانید ؛ هرچه ما نشان میدهیم ببینید ؛ به هرچه ما میگوییم فکر کنید ؛ وگرنه مجرمید !!!

 13. ناشناس گفت:

  ایا اموال مردم نیست که بدون اجازه تخریب می کنید؟

 14. ناشناس گفت:

  آقای رادان اگر مردم خواهان جمع آوری دیش باشند چرا آنرا نصب میکنند.انصافا ایشان هم جز معجزه هزاره سوم و رمال هستن.بباور ایشان مردم هزینه میکنند دیش نصب میکنند و سپس از سردار کیلوئی میخواهند بیاید آنها را جمع بکند. روش نمیشود که بگوید مقادیر زیادی در کارگاههای خواص دیش تولید شده و باید آنها را آب بکنند.اما صد بار هم دیش را جمع بکنید برای صد و یکمین بار دیشها نصب میشود چرا که شبکه های سردار ضر غامی چندش آور است.ما میخواهیم حقیقت تحولات کشورهای امثال سوریه را بدانیم در شبکه های ضرغامی کشوری آشوب زده بنام سوریه وجود ندارد. و خیلی موارد دیگر

 15. ناشناس گفت:

  تو کهریزک هم مجوز قانونی داشتی آقای رادان؟

 16. ایرانی گفت:

  اقای رادان بله قانون شما بهتون اجازه می دهد که حتی کهریزک بسازید و با اعمال پلید روی گوانتانامو را نیز سفید کنید بترسید از روزی که این مردم صبرشون تمام بشه اونوقت دیگه هیچ سوراخ موشی براتون جوابگو نیست

 17. غضنفر بشاگردي گفت:

  مدت ها بود كه هر نوع آنتني براي تلويزيون مي خريدم باز هم تليويزيون برفك داشت و نميتوانستيم همه كانال ها را ببينيم تازه آن چند كانالي هم كه داشتيم اصلا كيفيت نداشت تا اينكه داشتيم مجاب مي شديم كه تلويزيون گرونديك ما ديگر قديمي شده و بايد تصوير را از تلويزون هاي تخت بگيرم. قيمتش هم كه بيش از يك ميليون بود. تا اينكه يكي از دوستان گفت ماهواره بگير و اگر مي ترسي از بابت بدآموزي فقط 15 كانال فارسي را بگير خلاصه حدود 100 هزار تومان هزينه كرديم تازه فهميديم تلويزيون كه هيچ ايرادي ندارد و بهمين سادگي حدود يك ميليون در سبد خانواده در اين وانفساي گراني صرفه جويي شدن. حال طبق قانون رادانيسم تكليف امثال ما چه مي شود. لطفا با تفسير قانون راهنمايي فرمائيد.
  متشكرم غضنفر از بشاگرد

 18. علی گفت:

  ثروت کشور را بردید ،حقوق مردم را پایمال کردید به 4 دیواری مردم هم که به سلامتی راه دارید ، خدا وکیلی کجای دنیا اینطور است ؟ کجای شرع به شما اجازه دست اندازی به مال و حقوق مردم یک کشور را داده که با جسارت هم این کارهای خلاف عرف و قانون و شرع را حتی در رسانه ها هم جار میزنید !! یک لحظه زن و بچه خود را جای مردم بگذار و فکر کن به حریم خانه تان مردان اجنبی وارد شوند چه حالی میشوی؟

 19. ناشناس گفت:

  رادان از سوريه برگشت ؟

 20. وطن دوست گفت:

  ديگه قانون چه اجازه هايي به شما مي دهد اقاي رادان؟ کشتن مردم بي گناه در خيابان و زير گرفتن انان با ماشين نيروي انتظامي

  شکنجه جوانان در کهريزک و زندان از بالاي پل پرت کردن جوانان وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

 21. قانون شناس گفت:

  قانون جنگل به اقاي رادان اجازه مي دهد بدون رضايت مردم به خانه ها يشان وارد شوند

 22. ناشناس گفت:

  از نظر رادان و امثال او جان و مال مردم متعلق به حکومت است و هر کاري بخواهند با اين جان و مال انجام دهند مجازند

 23. ناشناس گفت:

  قوانینتان هم مثل خودتان غیرقانونی است

 24. ناشناس گفت:

  تو خودت اصل قانونی هر کاری که دوست داشتی کردی کسی هم جلو دارت نبوده . جمع کن دوباره با تکنیک جدید بر پا میکنند .بخودتون بیاین
  دنیا دنیای دگر است تکنیک و فن آوریست .

 25. ناشناس گفت:

  خوب پس همه مشكلات مملكت تموم شده و مهمترين مشكل وجود ماهوارست؟؟؟؟؟ برا خودم كه يك ايراني هستم متاسفم

 26. سلام سبز گفت:

  مگه هنوزم ملت دیش دارن
  بابا به روز شید: شما به راحتی می تونید با 1 رسیور ( بدون دیش) یا نوع دیگه ش با دیشی که تو جیب جا میشه(اغراق داشت چون خداییش خیلی کوچیکه) کنار تلویزیونتون همه ی امکانات ماهواره ای رو داشته باشید.
  بذارید بیان دیشها رو ببرن (ریسورها رو هم بدید که زحمتشون دوبار نشه) بعد از این ماهواره باحالا بخرید و حال کنید

 27. ابوذر گفت:

  شما نیاز به توضیح ندارید سر گروهبان .میدانیم وبا تمام وجودمان دیدیده ایم قانون مداری شما ها را.کوی دانشگاه،خوابگاه سبحان وکهریزک سند افتخار شما وحک شده بر قلب تک تک ماست .از ورودهای قانونی واخلاقی شما قصه ها بر سر زبانهاست .واین را هم ما بدانسته هامان اضافه کرده ایم که قانونی که نشانه اش چکمه ولوله تفنگ ودستبنده ،اجازه میده به اتاق خواب زن ودختر مردم واردشید.کامپیوتر واسناد ومدارک و…گاو صندوق خیک دوغ و …هم همراه ببرید.