سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت عضو انجمن اسلامی معلمان در اصفهان...

بازداشت عضو انجمن اسلامی معلمان در اصفهان

چکیده :ظهر امروز شش نفر از ماموران امنیتی بدون هیچ گونه توضیحی وارد منزل رضا صفوی از مسئولان کمیته فرهنگیان ستاد مهندس موسوی در اصفهان و همچنین عضو انجمن اسلامی معلمان در اصفهان شده و بعد از 3 ساعت بازرسی خانه وی ، او را نیز بازداشت کردند....


رضا صفری فعال فرهنگی دراستان اصفهان روز دوم خرداد بازداشت شد.

به گزارش کلمه ، عصر امروز رضا صفری فعال فرهنگی توسط نیروهای اداره اطلاعات اصفهان در منزل خویش بازداشت شد.

وی از معلمین شهر اصفهان ودر دانشگاه آزاد نیز تدریس داشته و عضو انجمن اسلامی معلمان اصفهان بود ودر ماه های اخیر از تدریس در دانشگاه آزاد ممنوع شده بود .

وی توسط دستگاه های اطلاعاتی بارها  احضار شده بود.رضا صفری در روز دوم خرداد با هجوم ماموران به منزلش بازداشت شده و وسایل منزل اعم از کامپیوتر و کتاب و جزوات وی جمع آوری وبه مکان نامعلومی برده شد.

در ورود به منزل ایشان ماموران از نشان دادن برگه دستگیری و حکم قانونی برای ورود به منزل استنکاف نموده اند و بابرخورد تند و زشت با همسر ایشان برخورد کردند.

همسر رضا صفری از خانواده شهدا بوده و خواهر شهید است و اولین شهید روحانی استان اصفهان نیز از خانواده ایشان بوده است.وی در حین حمله توسط مامورین مورد اهانت قرار گرفت.رضا صفری در دوران انتخابات 88 در ستاد مهندس موسوی در کمیته شهرستانها مشغول به فعالیت بوده استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.