سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » جریان انحرافی، اسم رمز فرار از یک انحراف ۲۰ ساله...
» هیچ چیز تازه نیست

جریان انحرافی، اسم رمز فرار از یک انحراف ۲۰ ساله

چکیده :جهلشان مرکب است، که اگر نبود می‌دانستند تکرار سخنان رهبران جنبش، دست کم اقرار به یک اشتباه ۲ ساله است! جهلشان مرکب است که اگر نبود می‌دانستند انکار آمارهای دولت پس از ۶ سال ‌‌نهایت بی‌هنری است حتی اگر نامشان به هنر آراسته باشد! جهلشان مرکب است که اگر نبود می‌دیدند که چگونه فاسد‌ترین مردمان بر اریکهٔ قدرت‌اند و بهترین فرزندان کشور در زندان محصورند. جهلشان مرکب است که اگر نبود مرز شجاعت و شقاوت را، می‌دیدند و به شجاعت نداشتهٔ دولتمردان نمی‌نازیدند و «نزدیکیشان را با آنان جار نمی‌زدند» و «دروغ را از راست» می‌شناختند. راستی که «جهل مرکب، بر بصیرتشان غبطه...


کلمه- داریوش محمدی: «دروغ» که به «بار» بنشیند، «انحراف» آغاز می‌شود. «متولیان امر»، از فرط «ناتوانی» در اداره کشور و «حسادت» بی‌اندازه به مدیران طراز اول، در میان عده ای  بی کفایت محصور شده‌اند. مدعیان اصول، سالهاست هم پیاله رمالان و جنگیران‌اند و به دام بدمستی آنان گرفتار امده‌اند. «جریان انحرافی»، اسم رمز «این گرفتاری و آن ناتوانی» است.

جریان انحرافی، تازه‌ترین نسخهٔ یک «انحراف ۲۰ ساله» است – و مگر میر حسین از این انحراف ۲۰ ساله نگفته بود؟ -.  «قدرت مطلقه» در ۲۰ سال اخیر هر بار که به بحران می‌رسد و فاجعه‌ای می‌آفریند، با قربانی کردن چند نام و عنوان کردن چند واژه، «آلودگی ذاتی‌اش» را مثلاً! تطهیر می‌کند. روزی به نام سعید امامی به نظافت خویش می‌کوشد، باری به نام کهریزک و مرتضوی تجاوزش را پنهان می‌کند و امروز هم به نام رمالی و مشایی، دولت نامحمودش را محدود می‌کند و اصیل‌ترین باورهای مردم را معرکهٔ قدرت می‌سازد تا دین و آئینمان مضحکهٔ خاص و عام شود!

هیچ چیز تازه نیست! قصهٔ میدان داری اجنه بر عرصهٔ مدیریت کشور، «رمز شکستن یک سکوت ۲۰ ساله» است و تکرار حکایت «سگهای گشاده و سنگ‌های بسته» است که «میرمـان» گفته بود. دعوای اجنه بر سر انتخابات آتی، «تعبیر خواب بامدادی شیخ» است و رویای قدرت آقازاده هاست و جاری شدن سیل خرافه و «به گل نشستن» کشتی نظام، اثبات ماجرای مشهور «بیل و پیل» است که «هاشمی نوشته بود».

معلوم نیست «مصباح» هدایتشان! چرا در میان خیل سوال‌های بی‌جواب «خاموش» نشسته است و نظریه‌پرداز حکومت اسلامی و تئورسین «فرقه مطلقیه» نمی‌گوید که قدرت خدای گونه و مطلقیه چگونه مسحور اجنهٔ شیطان شده است؟

جهلشان مرکب است، که اگر نبود می‌دانستند تکرار سخنان رهبران جنبش، دست کم اقرار به یک اشتباه ۲ ساله است! جهلشان مرکب است که اگر نبود می‌دانستند انکار آمارهای دولت  پس از ۶ سال ‌‌نهایت بی‌هنری است حتی اگر نامشان به هنر آراسته باشد! جهلشان مرکب است که اگر نبود می‌دیدند که چگونه فاسد‌ترین مردمان بر اریکهٔ قدرت‌اند و بهترین فرزندان کشور در زندان محصورند. جهلشان مرکب است که اگر نبود مرز شجاعت و شقاوت را، می‌دیدند و به شجاعت نداشتهٔ دولتمردان نمی‌نازیدند و «نزدیکیشان را با آنان جار نمی‌زدند» و «دروغ را از راست» می‌شناختند. راستی که «جهل مرکب، بر بصیرتشان غبطه می‌خورد!»

مدعیان اصول، این بار «نمی‌توانند» فتیلهٔ دعوا و اختلاف بر سر قدرت را «پایین» بکشند، بناچار صدایشان را «بلند» کرده‌اند. صدایشان را بلند کرده‌اند که «گوششان سنگین» است؛ که اگر نبود می‌دانستند ماجرای رمالی و کف بینی دولتمردان داستانی است که بر هر سر بازاری هست. شاید هم مستی زدگان قدرت خود را به کری زده بودند که نتوانستند در حساسترین روزهای تاریخ کشور، از حمایت نامحمودشان دست بکشند و همچون مردم پیام میرحسین را لبیک بگویند که می‌گفت «من آمده‌ام، چون روندهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موجود را نگران کننده یافتم. آمده ام تا کرامت انسان ها را پاس بدارم. آمده ام تا از حق مردم دفاع کنم و حامی گردش آزادانه و شفاف اطلاعات برای مردم، این ولی نعمت دولت ها، باشم».

متولیان امور و مدعیان اصول، اهل کرامات شده‌اند! زهر رمالی را چشیده و چشم بسته غیب می‌گویند و مسئولیت خویش را فراموش کرده‌اند. فراموش کرده‌اند که در طلایی‌ترین سالهای درآمد کشور، «خزانه» را صرف «خرافه» کرده‌اند و در بهترین سال‌ها درآمدهای نفتی را به شیاطین سپرده‌اند تا موجودی حساب ذخیره ارزی را فقط اجنه بدانند!. فراموش کرده‌اند که  کارشناسان  و دلسوزان این مرز و بوم را یا زندانی کردند یا بازنشسته تا امروز که  خودشان از دایره بیرون رانده شده اند یاد مدیریت فاجعه بار بر کشور  بیافتند.  فراموش کرده اند روزی را  که  فرزند انقلاب اسلامی میرحسین موسوی توهم مدیران و انحراف دولتیان و ریاست ریاکاران و کلاهبرداران بر سرنوشت مملکت و نظام را  فریاد می زد. فراموش کرده اند هر صدای منتقدی را با داغ و درفش خاموش کردند تا کسی را که می پنداشتند بله قربان گوی آنهاست حفظ کنند.

افسوس! متولیان امر، باز هم به جای آنکه به انحراف در جمهوریت و اسلامیت نظام بپردازند و به قانون اساسی بازگردند و به دامان فرزندان ملت پناه ببرند، به بازیچه‌ای و دروغی به نام جریان انحرافی مشغول‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

95 پاسخ به “جریان انحرافی، اسم رمز فرار از یک انحراف ۲۰ ساله”

 1. SARKHORDEYE NEZAM گفت:

  Yek nasl bakht, va shayad shayad….. lazem bood, ke bedanim yek fajee, omghesh mitune hamera ghargh kone
  va az in atish migiram, che kasani bedaste che kasani, dar Hasro, Zendanand
  khorshide haghighat khahad tabied,,, dorod bar mohandes MOSAVI, va hamfekrane Sabz andish

 2. آرش گفت:

  بسیار عالی و گویا حق مطلب ادا شد

 3. ناشناس گفت:

  مقاله احمقانه تشویق هواداران احمق را هم بهمراه دارد. طبیعی است.

 4. ناشناس گفت:

  عکس در متن خبر و حضور محمدی گلپایگانی از هزار کلام گویاتر است برای نشان دادن جریان انحرافی بیست ساله

 5. ناشناس گفت:

  حاج قاسم بسيجي واقعا حرفت درست است کاملا با شما در نطرت موافق موافقم فکر کنم اکثريت مردم هم همين نظر را دارند

 6. انقلاب خودجوش گفت:

  جنگ زرگری چیه احمدینژاد برای اولین بار تمامی وزارات خامسه را کله پا کرد چون نظرش به نظر رهبر نزدیک بود!
  حتما مستحضرید که 5 وزیر اصلی توسط “دیکتاتور مطلقه” انتخاب میشه ! احمدی همه شان را با رسوایی هر چه تمامتر (که قابل بازگشت نباشند) برکنار کرد.

 7. ناشناس گفت:

  ماندگار احيانا كيهاني نيستي؟!!!!!!!!

 8. مير اسماعيل گفت:

  با سلام به عزيزان زحمتكش در سايت كلمه،كلمه جان دوستداران مير حسين سايت كلمه را اينگونه شجاع دوست دارند/خسته نباشيد،اجرتان با خدا

 9. ایران گفت:

  نمی خواهم که افکارم ، اعتقادهایم و آنچه آموزگارانم در تمام دوره های تحصیلی به من اموختند با من بمیرند، آری ….

 10. ناشناس گفت:

  خیلی عالی بود.الان زمان مناسبی برای به خیابان امدن جنبش سبز و هزینه دادن از ما نیست .دوستان قدری تحمل نمایید تا گرگ ها یکدیگر را بدرند

 11. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست ناشناس من انکس که به گمان تو لیاقت اداره یک نانوایی را ندارد به گفته حضرت امام لیاقت رهبری را دارد ان کس که به خیال خام تو نمیتواند یک نانوایی را اداره کند به گفته حضرت امام مثل خورشید میدرخشد.
  این شخص که تو بی پروا به او توهین میکنی بسیجیانی مثل صیاد شیرازی و احمد کاظمی و سید حسن نصرالله داشته و دارد که فخر عالم شیعه هستند.این کس که تو میگویی 22 سال انقلاب را طوری مدیریت کرده که تو به جای لیس زدن کفشهای اجنبی میتوانی از حقوقت دفاع کنی بدون اینکه به جرم جهان سوم بودن باجی به انها بدهی این شخص رو رهبرانت 20 سال نائب امام زمان میدانستند و ثناگویش بودند رهبرت اگر معروفیتی دارد از صدقه سری همین شخص است این شخص رهبرت را 20 سال عضو مجمع تشخیص مصلحت کرد.
  عزیز جان منافقینی مانند رهبرت همیشه بوده اند و محو شده اند کسانی که از ابشخور بیگانه امرار معاش کنند سرنوشتی جز ذلت ندارند ما به این نظام افتخار میکنیم که با قدرت از رای ملت حمایت کرد و شما کودتاگران مخملی را سر جایشان نشاند!دوست عزیز هنوز هم دنبال اسناد تقلب هستید؟بگردید شاید پیدا کردید!کسانی که امام زمان را انکار میکنند شده اند امام دوست!کسانی که قران را سخن خدا نمیدانند اسلام دوست شده اند و این طنز بزرگ شما سبزهاست!
  سایت کلمه یادم هست چند مدت پیش منافقانه توهین به رهبری را نمیزاشتی تو سایت اما خدا مکارتر از شماست و چهره پلیدتان را نمایان میکند از اول هم میدانستیم برای ریا و نفاق حرف از جمهوری اسلامی میزنید وگرنه برای شما عمو سام بهتر از خمینی کبیر است.
  امیدوارم بزاری مدعی ازادی بیان و دموکراسی.یا حق.

 12. ناشناس گفت:

  دوستان آیا تا به حال فکر کرده ایدچرا آقایان با خاتمی و جریان اصلاحات مشکل دارند
  فقط یک کلمه قانون اساسی.
  قانونی که باعث کم شدن قدرت شاه گونه ولی فقیه میشد.دیواری از تقدس با کار رسانهای دور آن چیدند ولی حالا به حول وقوه الهی و درک و فهم مردم این دیوار بر سر خودشان خراب خواهد شد.
  انشاالله

 13. ناشناس گفت:

  چرایک نقد یامخالفت درنظرات وجود ندارد؟چراشماهم سانسورمیکنید؟
  تابحال هرچه اینجانوشته ام_بعنوان نظرمخالف_سانسورشده!
  سامان

 14. حمزه گفت:

  احسنت

 15. بنده خدا گفت:

  دوست عزیز بسیجی
  تو راست میگویی
  اما یک نگاه به متنت بیندازو آن را دوباره بخوان ببین با چه شروع کرده ای (( به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای)) امام کیست؟ شرایط امام چیست؟ و اصلا امام را چه کسی تعیین میکند؟
  دوست من
  در جریان بعد از پیامبر هم همین کردند.بدون اجاره معصوم(ع) امام ترتشیدند شد خلفای راشدین
  دوست من از شرک خفی بترس تاریخ شیعه و امامان شیعه را بخوان ببین کجا امامان ما کشتار کردند حتماخواهی گفت امام حسین(ع)
  ایشان نرفتند برای جنگ ایشان رفتند برای ((اصلاح امت جدشان))
  اصلاح چه؟آنها که خلیفه با امام داشتند خودشان هم قبولشان داشتند و میگفتند جانشین پیامبر است(کمثله منه)
  تشابهات را ببین و از آن درس بگیر
  در آخر دوست من از شرک خفی بترس
  و من الله التوفیق

 16. ناشناس گفت:

  بسیار پی معنی و زیبا نوشته شده بود.
  هر کسی هم میرحسین ما رو دید سلام منو برسونه بهش

 17. ناشناس گفت:

  بسیارتحلیل جالبی بود.ازاین نوع مطالب پرمایه بیشترارائه کنید.
  بی تردیدحق برباطل پیروزاست.

 18. سبز مرتضی گفت:

  عزیزم بسیجی ای که امام برحقت خامنه ای هست !
  نوشته هات مثل یه بچه ی 5 ساله ای هست که به هیچ عنوان نمیخواد حقیقت رو ببینه !
  دائم میای زیر هر خبری یه سری نظراتت پوچ و تکراری رو عنوان میکنی !!!

  فقط اینو بهت بگم که شهید صیاد شیرازی هم اگه الان زنده بود چه بسا فتنه گر لقب گرفته بود و مثل موسوی ؛ کروبی ؛ نوریزاد ؛ نبوی و … الان یا توی حصر بود یا توی زندان . اینو گفتم چون از نزدیک میشناختمش
  در ضمن سید حسن نصرالله فقط با پول بیت المال ایرانیان سید حسن نصرالله شد . میلیاردها دلاری که سرازیر شد به جیب های مبارکش برای مبارزه با اسراییل !
  وگرنه خودش شخصیت درخور توجه و ممتازی نبوده و نیست .

 19. سرباز سبز ميرحسين گفت:

  آفرين بر قلمت

 20. رزمنده دفاع مقدس به بسیجی گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  برادر گرامی!! چرا این همه جدل! مگه موسوی قبل از انتخابات فریا نزد و نگفت رمال و خرافه پرستی و …..و به انگ نفاق و …قبل از انتخابات متهم نشد پس چرا الان همان کلام را فریاد میزنید!! برادر من!! زمان اینکه بجای شما فکر کنند و راه بروند به سر رسیده کمی خودتان فکر و تعقل کنید و ببینید!انصافا مسائلی را که موسوی گفت و فحش خورد درست بود یا نه؟ در ضمن وقتی امثال شما هر چه دوست دارید در سایت منتسب به موسوی و ..به موسوی و…میگویید آنوقت توهین به کسانی که شما به آن علاقمند هستند میشود منافق و…!! برادر من یه جوالدوز اگر به دیگران میزنی، سوزنی بخود بزن!! در مورد موسوی رعایت ادب کن تا در مورد کسانی که شما به انها علاقمندید رعایت ادب شود!!

 21. ناشناس گفت:

  خوب بود. خوب هم شد به نوعی.
  رنسانس و پایان عظمت دروغین کلیسای کاتولیک رم و آغاز بازگشت مذهب به جایگاه واقعی آن، از همین جا آغاز شد.
  اروپای بعد از جنگ های صلیبی، سئوالی را در مقابل ارباب کلیسا نهاد: شمایگان، جانشینان خداوند شهید بر روی این زمین، چرا از سپاه شیطان شکست خوردید. (سپاه شیطان، سپاهیان اسلام بودند و پیامبر عزیز اسلام، نماد شیطان بود. نام جلیل محمد را به «ماهوند» قلب و ادا می کردند که در زبان سوئدی(؟) معادل شیطان است). نکته آن که اروپای آن دوره در حال تجربه ی خرافی ترین اعتقادات برآمده از مسیحیت بود و پی گیری مطالبات عقلانی، کلیسا را به داستان ننگین تفتیش عقاید کشاند.

  این سئوال مهمی ست که مطرح شده است: نماینده ی خداوند متعال بر روی زمین، چرا سحر رمالان -به قول خودشان- مدفوع خوار را باطل نمی کند؟

 22. ناشناس گفت:

  لطيفه ى زيبايى بود بسيجى!!
  اى كاش به پيش فرض هايى كه گفتى “طنز بزرگ شما سبزهاست” بيشتر فكر كنى ،گرچه به كسى كه معيارش “امام”(شخص) است و نه “حق” اميدى ندارم !
  از كلمه ى عزيز بابت تحليل فوق العاده زيباش ممنونم.:-)

 23. جنبش سبز گفت:

  سلام بر دوستان عزیز ما در سال 1390 یک حماسه ی جدید خواهیم ساخت شعار ما این هست مرگ بر دیکتاتور چه شاه باشه چه دکتر

 24. محمد گفت:

  احسنت… استفاده کردیم… باشد تا در 22 خرداد همگی بیدار باشیم و هوشیارانه عمل کنیم

 25. ناشناس گفت:

  کلمه فک نکن هر چی بنویسی ما لبیک می گیم چهار چوب و نقض بکنی کاملن مشخصه و مواظب باش تنها نشی شک بر انگیز شدی رفیق.کاراکتر های منشور رو فراموش نکن ما که بیاد داریم رفیق

 26. ناشناس گفت:

  درود
  آنچه از نظر من مورد توجه نویسنده بوده در باور شما اشتباه به بار نشسته است
  چرا که یهودی خواندن تشنه گان قدرت و فرا فکنی این میدان داری به انجمن های راز آلود و مخفی جهانی نیز مشغولیتی دیگر است برای متولیان امر و مدعیان اصول.

 27. سرخسی گفت:

  جناب کلمه خودتان خوب میدانید که این جریان خرافی و انحرافی لنگه دیگر فتنه است جریان بنی صدر و رجوی که نباید از یادتون رفته باشد همان طور که با جریان وابسته و منافق فتنه برخورد شد همان نیرو های ولایی با همان قدرت طومار این شاخه ی فتنه را هم می پیچند

 28. عباس گفت:

  ضمن اینکه به نظرات نویسنده احترام میگذارم ولی با نظر آن ناشناس محترم که گفتند مسئله از این که به نظر میرسد پیچیده تر است کاملا موافقم.من فکر میکنم در دو،سه ماه آخر حیات آقای خمینی ویکی دو ماه بعد از وفات ایشان اتفاقات خاصی بوقوع پیوسته بود من فکرکنم آقای خمینی از یک انحراف بزرگ درمدیریت امت بعد از خودشان تقریبا مطمئن و نگران بودند. وای بر آن امانتدارانی که خیانت کرده ویا به خائنان تمکین کرده باشند.درود بر موسوی وکروبی

 29. سرخسی گفت:

  باسمه تعالي
  در صف دشمن مباش
  در قافله ي مردان خدا نيستي رهزن مباش گر بهر ساخت خشتي نمي نهي كلوخ زن مباش
  با مردمان وطنت در خرداد حماسه آفريدي گر شكر گزار نيستي در صف دشمن مباش
  ديدي منافقين در اول انقلاب چه ننگ آفريدند پند آموز نيستي عبرت آيندگان اين وطن مباش
  كشورت ايران مبداء جهان مهدويت است گرمهدوي نيستي پاي مردان اين ره را رسن مباش
  گر چو ستار خان وباقر دشمن شكن نيستي چو شعبان بي مخ نعره زن كوي و برزن مباش
  چراغ نهضت ايران را ايزد افروخته است چراغ پر فروغ را روغن نه اي فوت زن مباش
  حماسه ي مردم چو نهري زلال جاري است گر از اين دريا نه اي چو خاشاك و زغن مباش
  با راي چهل ميليوني دل امام و رهبر شاد شد گر چراغي نمي افروزي دود اين انجمن مباش
  شكستن ديوار شهر خويش زنامردي است مي دانم نامرد نيستي شاد كن دل دشمن مباش
  من وتو برادرو خواهر و فرزند يك وطنيم دست در دست يار بده ناخواسته دشمن مباش
  امنيت و آسايش ما ثمره ي خون شهدا ست قدر دان باش و نمك خور و نمكدان شكن مباش
  به ادعاي دوست و دشمن وطنت الهام بخش است دشمن از اين مي ترسد بيا و در صف دشمن مباش
  وطنمان مهد دليران وشير مردان خداست است شير مرد باش و مغفول وعده ي دريوزگان مباش
  همچو سلمان و ابوذرو مقداد پيرو علي باش همچو قنفذ دنياپرست و پهلوي زهرا شكن مباش

  باسمه تعالي
  در صف دشمن مباش
  در قافله ي مردان خدا نيستي رهزن مباش گر بهر ساخت خشتي نمي نهي كلوخ زن مباش
  با مردمان وطنت در خرداد حماسه آفريدي گر شكر گزار نيستي در صف دشمن مباش
  ديدي منافقين در اول انقلاب چه ننگ آفريدند پند آموز نيستي عبرت آيندگان اين وطن مباش
  كشورت ايران مبداء جهان مهدويت است گرمهدوي نيستي پاي مردان اين ره را رسن مباش
  گر چو ستار خان وباقر دشمن شكن نيستي چو شعبان بي مخ نعره زن كوي و برزن مباش
  چراغ نهضت ايران را ايزد افروخته است چراغ پر فروغ را روغن نه اي فوت زن مباش
  حماسه ي مردم چو نهري زلال جاري است گر از اين دريا نه اي چو خاشاك و زغن مباش
  با راي چهل ميليوني دل امام و رهبر شاد شد گر چراغي نمي افروزي دود اين انجمن مباش
  شكستن ديوار شهر خويش زنامردي است مي دانم نامرد نيستي شاد كن دل دشمن مباش
  من وتو برادرو خواهر و فرزند يك وطنيم دست در دست يار بده ناخواسته دشمن مباش
  امنيت و آسايش ما ثمره ي خون شهدا ست قدر دان باش و نمك خور و نمكدان شكن مباش
  به ادعاي دوست و دشمن وطنت الهام بخش است دشمن از اين مي ترسد بيا و در صف دشمن مباش
  وطنمان مهد دليران وشير مردان خداست است شير مرد باش و مغفول وعده ي دريوزگان مباش
  همچو سلمان و ابوذرو مقداد پيرو علي باش همچو قنفذ دنياپرست و پهلوي زهرا شكن مباش

 30. nazer گفت:

  the massage was good. Be prepare for big demonstration on 22 khordad.

 31. آزاد گفت:

  از تحلیل زیبا و شیوایتان که تاحدودی شبیه نوشته های دانشمند سبزمان دکتر سروش بود متشکرم . و یک نکته و یک سوال :
  به نظر شما اگر بخواهیم ( بی بصیرت ترین ) فرد این مملکت را انتخاب کنیم به چه کسی رای می دهید ؟ من که خودم شخصا به
  امام خامنه ای رای میدهم

 32. ناشناس گفت:

  این چند سطر را در ادامه برای تو دوست بسیجی مینویسم که ظاهرا از اینکه نوشته ام ” آقای خامنه ای توانائی اداره یک نانوائی را هم ندارد” سخت بر آشفته ای. تا آنجائی که ما بر میگردد بزرگترین جرم آقای خامنه ای بر نشاندن ” شستشوی مغزی” به جای ” تهذیب نفس” در جامعه است و این سر منشاء تمامی انحرافات و گرفتاری های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی جامعه ماست. کسی که شتسشوی مغزی شده است به سهولت تبدیل به “مرید” میشود و به سادگی “تحریک” شده و تبدیل به “ابزاری” برای سرکوب حق گوئی و حق خواهی میگردد و به اندک خرافه ای ” خام” میشود و همیشه از “سئوال” پرهیز میکند و جز به اطاعت و بندگی “قدرت” اندیشه نمیکند با ” اصلاحات دائم و محاسبه و مراقبه همیشگی” مخالفت میکند “لجوج و متعصب” است و لاجرم در روش کار “اصرار بر خطا” را با ” ثبات قدم” اشتباه میگیرد. و این نیست مگر نهایتا نفس خود را از سر نادانی به فراموشی میسپارد تا روزی شعله جهنم او را به خود آورد. دوست بسیجی برو از کسانی که دانشی از قرآن برگرفته اند بپرس که “شر الدواب” چه کسانی هستند؟ حال سئوال این است که چرا آقای خامنه ای از افرادی که مهذب النفس هستند بیزار است؟ چون فرد مهذب تنها مرید حق است و در حق گوئی و حق خواهی ملاحظه این و آن مقام کوچک و بزرگ را نمیکند آزاد است و آزاده و فریب ظاهر افراد را نمیخورد و به جای ظواهر به “عواقب کار” نگاه میکند و به دنبال هر حرف سست و بی اساسی نمیافتد در ثناگوئی اغراق نمیکند و تنها “راست” را خودی میداند و غیر آنرا “غیر خودی” – فرد مهذب دروغ نمیگوید ظاهر سازی نمیکند و حق را از راه باطل نمیجوید و از طریق ایجاد تفرقه یا ترس یا نیاز در اطرافیان خود کارش را پیش نمیبرد. فرد مهذب هرگز و ابدا مسئولیت کاری که از عهده اش بر نمیاید بر دوش نمیگیرد – چون از خدا میترسد و نگران حق الناس است. دوست بسیجی اگر تا به حال از فرط گزافه گوئی هائی که در مورد “عظمت امام خامنه ای” گفته اند مشمئز نشده ای برای این است که روح و روانت را با بمباران تبلیغات کرخت کرده اند. در جمعی که امام جمعه قم و تولیت آستان حضرت معصومه آقای سعیدی صحبت از سخن گفتن “امام خامنه ای” هنگام تولد میکنند حتی یک نفر به ایشان اعتراض نمیکنند. این که سهل است حتی صحبت ایشان را با سلام و صلوات تایید میکنند. این نیست مگر به این دلیل که آقای خامنه ای شجره طیبه “تهذیب نفس” را در ایران به کلی از ریشه کنده است و به جای آن شجره خبیثه ” شستشوی مغزی” را نشانده است. این گناه و جرمی نابخشودنی است. خود دانی ولی بدان که پشتیبان چه کسی هستی و سپس در عواقب “ابدی” آن شریک شو.

 33. ایرانی گفت:

  اگر این اقای رهبر شجاعت وبصیرت داشت به اشتباهات خودش در پایمال کردن حق- تقلب در انتخابات و جانبداری از رمالان وجن گیران اعتراف می کرد تا حداقل اندکی از آبرو واعتبارش بازگردد.هم چنین صراحتا اعتراف کند که سید خراسانی معروف هست یا نیست؟

 34. حسام گفت:

  آن قصر که بر چرخ همی زد پهلو * بر درگه او شهان نهادندی رو
  دیدم که بر کنگره اش فاخته ای * بنشسته همی گفت که «کوکو, کوکو… …. کوکو پول نفت ,کوکو بیت المال کوکو غیرت , کوکو جرات کوکو مرد
  تاریخ بله , تاریخ… مارا نالایقترین نسل جوان در ایران زمین میخواند .
  نخواند بر ما کسی آفرین * چو ویران بود بوم ایران زمین .

 35. مصطفی گفت:

  آقای ناشناس عزیز لطفا این تابوی ولایت چه ازنوع مطلقه باشه چه ازنوع الهی،از نظرات کم کنه تا شاید بهتر بتونی تصمیم بگیری.

  دوست عزیز اگر رهبر عزیزتون به اندازه یک جو انصاف داشت در مقابل اکثریت مردم ایران قد اعلم نمی کرد تا با پول نفت و یا بازی با
  احساسات اعتقادی مردم به اونها(مردم)به قبولونه که عمل کردش براساس دین بوده و وظیفه تا چند صباحی قدرت داشته باشه.

  دوما اگر مجلس خبرگان شما که به اصطلاح انتخاب آزاد مردم تشکیل شده موقع گزارش سالانش نمگه که ماخود را مطیعه ولایت دانسته و با او عهد و پیمان دوباره می بندیم.در صورتی که درقانون امده که خبرگان باید نقش نظارتی و فوقانی نسبت به رهبر داشته باشه.

  سوما دعوا پیش امده بین پدر و پسر (خامنه ای و احمدی نژاد)چه ربطی به ملتی داره که از اساس با جفتشون مشکل داره.

  دوست عزیز کلاه تو کمی بالا تر بزار تا ببینه چه بلایی بر سر دین و آزادگی امده

 36. محمود گفت:

  شکی به انحراف وجریان انحرافی احمدی نژاد واطرافیان اونیست .ولی بزرگترین انحراف وجریان انحرافی رهبری وبیت رهبری است .که همه را غلام وبرده خود می خواهند مگر احمدی نژاد بدون چراغ سبز رهبری در مناظره تلویزیونی می توانست
  به اشخاص توهین وتهمت وافترا ببنددوعملکرد 25ساله نظام بخصوص 8سال دفاع مقدس امام را زیر سوال ببرد!

 37. ناشناس گفت:

  هر جمله این نوشته را باید با طلا نوشت . خیل وقت بود نوشته ی های آقای داریوش محمدی رو کار نکرده بودین . با دوستان میگفیتیم حتما گرفتار شده . خدا رو شکر که هنوز هم می نویسند . من که شعف زده شدم :
  تمام اصولگرایان و اقتدارگرایان نمی توانند به یکی از جملات زیر جواب دهند :

  «دروغ» که به «بار» بنشیند، «انحراف» آغاز می‌شود.
  «جریان انحرافی»، اسم رمز «این گرفتاری و آن ناتوانی» است.
  جریان انحرافی، تازه‌ترین نسخهٔ یک «انحراف ۲۰ ساله» است .
  «قدرت مطلقه» در ۲۰ سال اخیر هر بار که به بحران می‌رسد و فاجعه‌ای می‌آفریند، با قربانی کردن چند نام و عنوان کردن چند واژه، «آلودگی ذاتی‌اش» را مثلاً! تطهیر می‌کند.
  هیچ چیز تازه نیست!
  معلوم نیست «مصباح» هدایتشان! چرا در میان خیل سوال‌های بی‌جواب «خاموش» نشسته است و نظریه‌پرداز حکومت اسلامی و تئورسین «فرقه مطلقیه» نمی‌گوید که قدرت خدای گونه و مطلقیه چگونه مسحور اجنهٔ شیطان شده است؟

  راستی که «جهل مرکب، بر بصیرتشان غبطه می‌خورد!»

  مدعیان اصول، این بار «نمی‌توانند» فتیلهٔ دعوا و اختلاف بر سر قدرت را «پایین» بکشند، بناچار صدایشان را «بلند» کرده‌اند.
  صدایشان را بلند کرده‌اند که «گوششان سنگین» است؛
  متولیان امور و مدعیان اصول، اهل کرامات شده‌اند! زهر رمالی را چشیده و چشم بسته غیب می‌گویند و ..
  فراموش کرده‌اند که در طلایی‌ترین سالهای درآمد کشور، «خزانه» را صرف «خرافه» کرده‌اند
  در بهترین سال‌ها درآمدهای نفتی را به شیاطین سپرده‌اند تا موجودی حساب ذخیره ارزی را فقط اجنه بدانند!.

 38. ایرانی گفت:

  جهلشان نه . جهلمان مرکب است که بازی می خوریم .جهلمان مرکب است که جریانی میاناصل باز می کنند و ما در ان گرفتار می شویم.جهلمان مرکب است که به عشق حسین (حقبقت )به میدان نمی آییم که به ضدیت با یزید بدون داشتن حسین به معرکه کشانده می شویم.جهلمان مرکب است که بازی می خوریم و فراموش می کنیم که رای چه شد و به بازی جدید انتخابات مجلس شرکت یا عدم شرکت تن می دهیم. جهلمان مرکب است که با یک بازی حساب شده بیست میلیون از چهل و هفت میلیون واجد شرایت رای که عملا شرکت نمی کردند این بار بیست و هفت میلیون آمار شرکت کننده به چهل و دو میلیون می رسد و شرکت در انتخابات به نام رای به نظام گذاشته می شود و بوق و کرنا می شود.جهلمان مرکب است که تمامی عملکردها فرمایشی شده و ما خرسندیم . جهلمان مرکب است که می ترسیم اساس را زیر سؤال ببریم که خبرگان سالی یک جلسه و یک تقدیر نامه صادر می کند بدون هیچ نقد و اشکالی و شورای نگهبان نمی دانیم و نمی داند از چه نگهبانی می کند و مجلسمان هم در مسامحه رو دست ندارد بله و جهلمان مرکب است که می خندیم به این همه حق کشی به نام حق…

 39. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست عزیزم بنده خدا سلام دوستانت ما را به جمود فکری متهم میکنند ولی میبینم شما سبزها هستید که جمد فکری دارید مگر ما میگوییم رهبر امام معصوم است امام به معنی پیشوا و رهبر منظورمان است همانطور که میگوییم امام خمینی.در مورد خافای غاصب خلافت گفتی عزیزم اینها چه ربطی به این قضیه داره مگر امام فقط به معنی اون چیزیه که شما میشناسیده وقتی میگید امام محمد غزالی یعنی چی؟شرک چیه مگر فکر کردی ما عاشق چشم و ابروی رهبری شدیم به والله نه ایشان کسی هست که عزت من و تو رو به لطف خدا حفظ کرده پدرانمان به یاد میاورند که با یک اخم ابرقدرتها چگونه کشورمان تکه تکخ شد این هنر جمهوری اسلامی بود که الان داری از عزتت میگویی ایشان حامی مظلومان هستند و خواهان مقاومت در مقابل جبهه کفر و زور حالا من چگونه به همچین کسی خیانت کنم با اینکه میدانم دارد برای دین من مبارزه میکند.در کل موفق باشی یا حق.

 40. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست من سبز مرتضی سلام من یک مخالف شما هستم اینگونه براشفته میشوید وای به حال روزی که تعداد مخالفانتان را زیاد ببینیدزنده باد مخالف من شعار شما سبزها خودت خندت نمیگیره از این شعار!از کلامت در مورد سید حسن نصرالله هم معلومه که چقدر شهید صیاد شیرازی رو میشناسی!!!برو و ببین جواب شهدا حزب الله رو اون دنیا میخوای چی بدی البته عمو سام شما رو شفاعت میکنه!!!
  یا حق.

 41. احمدسبز گفت:

  همه میدانند این دار و دسته دروغگو هستند.فقط نمیدانم چرا از رو نمی روند!

 42. میر دلها گفت:

  درود بر صراحت سایت کلمه

 43. ناشناس گفت:

  یا حسین مددی فرما
  همه باهم در22 خرداد به میدان می اییم.

 44. یه ادم منطقی گفت:

  به نظر من رهبری مقصر نیست به خدا خود رهبرم گیر این افتاده هحمدی نزاد کلا با روحانیت مخالفه حرفی نداشت که فقط اقای خامنه ای باشه و بقیه رو بزنه کنار اما دید نمیشه حالا هدفش اینه که رهبری رو خراب کنه اشتباه نکنید رهبری هم الان دیگه با احمدی نزاد موافق نیست اما میدونه اگه بزندش کنار کل مملکت به هم میریزه.

 45. بنده خدا گفت:

  دوست بسیجی سلام
  شما است میگویی اما به رفتارتان نگاه کنید من توهین نکردم و شما رو به چیزی متهم هم نکردم فقط خواستم بهتون بگم مراقب باش بازی نخوری
  گفثی عزت
  چرا ما مدیون ایشان هستیم پس سهم من وتو کو؟ مگه امام نگفت من خدمت گذارم پس کو خدمت نه برادر من این عزت مدیون جوونایی که رفتند دنبال امام حسین نه خمینی نه خامنه ای
  پس یادت نره اگر امروز به ایشان رهبر خطاب میشود از صدقه سر شهداست وگرنه شاه هم همانطور که گفتی یک امام یا رهبر هست
  خوب فکر کن تمام تعصباتت رو کنار بگذار ومدتی فکر کن که یک لحظه فکر کردن بهتر از 70 سال عبادت
  ببین تمام این مردم عامل شیطان هستند
  پس این داستانهای اخیر چه(جن و…)
  پس راست میگوید وکه دروغ
  مگر رهبر نگفت من به ایشان از نظر فکری نزدیکترم پس چه شد که ایشان رمال شد
  پس هرگز هیچ خبر موافق و مخالفی را کامل نپذیر و هردو را خوب تحلیل کن
  یادت باشه هرکس مخالف مواضع حکومت است لاجرم عامل بیگانه نیست و باید از گرگان در لباس میش ترسید مثل….
  و انسان ممکن الخطاست
  امید با آرامش و متانت به امور اطراف فکر کنیم تا سره را از ناسره تفکیک کنیم تا رستگار شویم
  ضمنن خوشحالم که از موضع امام خامنه ای کوتاه آمدی
  در آخد کنار اسم الله اسم پیامبر هم نیست پس باز هم میکوییم مراقب شرک خفی باش
  موفق باشی