سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تخلفات دولت در هدفمندی یارانه‌ها به مجلس ارائه شد...

تخلفات دولت در هدفمندی یارانه‌ها به مجلس ارائه شد

چکیده :متاسفانه منابع لازم برای پرداخت یارانه‌ها از محل لحاظ شده در قانو‌ن پرداخت نشده بلکه بخشی از آن از منابع بانک‌ها و برخی از بودجه دستگاه‌ها بوده است و این از نظر ما تخلف محسوب می‌شود و باید پیگیری شود....


منابع لازم برای پرداخت یارانه‌ها از محل لحاظ شده در قانون پرداخت نشده بلکه بخشی از آن از منابع بانک‌ها و برخی از بودجه دستگاه‌ها بوده است و این تخلف است.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی، رئیس دیوان محاسبات با اعلام این خبر اظهار داشت: دیوان محاسبات کشور به جدیت عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را در دستور کار دارد.

وی گفت: متاسفانه سال گذشته دولت در اجرای این قانون تخلفاتی داشت که دیوان محاسبات گزارشی از این تخلفات را به مجلس ارائه کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که نوع تخلفات صورت گرفته در چه محورهایی است، گفت: متاسفانه منابع لازم برای پرداخت یارانه‌ها از محل لحاظ شده در قانو‌ن پرداخت نشده بلکه بخشی از آن از منابع بانک‌ها و برخی از بودجه دستگاه‌ها بوده است و این از نظر ما تخلف محسوب می‌شود و باید پیگیری شود.

رحمانی فضلی تاکید کرد: ما همچنان ادامه اجرای این قانون را مورد رسیدگی قرار می‌دهیم و گزارشی از عملکرد دولت در این زمینه به مجلس ارائه خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص وضعیت طرح سنا مبنی بر نظارت آن‌لاین دیوان محاسبات بر دستگاه‌های اجرایی نیز گفت: طبق قولی که داده‌ایم تا پایان سال 90 این طرح آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی تاکید کرد: طرح دیگر دیوان محاسبات حسابرسی عملکرد است که به صورت جدی در دیوان محاسبات در حال پیگیری است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “تخلفات دولت در هدفمندی یارانه‌ها به مجلس ارائه شد”

  1. 2011 گفت:

    لطف بفرمایید اقای دیوان محاسبات کشور در خواب این طرح سهام عدالت .پرداخت یک میلیون به نوزادان ……وغیره را هم برسی نمایید .

  2. بابك گفت:

    خوب حالا دادي مجلس چه اتفاقي مي افتد