سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عوامل اجرایی پروژه همت درگیر شدند/ پروژه ملی مشاور ندارد!...

عوامل اجرایی پروژه همت درگیر شدند/ پروژه ملی مشاور ندارد!

چکیده :وزیر مسکن در حالی از این پروژه بازدید می کند که سال گذشته وعده داده بود که یک هزار و 500 واحد از این پروژه عظیم مور بهره برداری قرار خواهد...


عوامل اجرایی پروژه همت صبح پنجشنبه در حضور وزیر مسکن و شهرسازی با هم درگیر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر در کرج، به دنبال مجادله لفظی برخی از عوامل اجرایی پروژه همت، کار به جایی رسید که مشخص شود این پروژه ملی حتی مشاور هم ندارد.

پیمانکار پروژه یادشده در حضور وزیر مسکن و شهرسازی به صورت شفاهی از ادامه حضور در این پروژه استعفا کرد.

وی، علت این امر را دخالتهای نابجا و بازرسی های دست و پاگیر دانست.

زمانی که درگیری لفظی میان مسئولان بخش خصوصی و دولتی بالا گرفت، مشخص شد این پروژه پس از گذشتت سالها هنوز مشاور خود را نمی شناسد.

وزیر مسکن نیز که از وضعیت موجود متعجب شده بود، با وساطت میان ناظر و پیمانکار خواستار رفع اختلافات در فضایی آرام و به دور از حاشیه شد.

نیکزاد تصریح کرد: مسائل فنی و سیاسی نباید در پروژه ها به هم گره بخورد.

وزیرمسکن که از صبح امروز پنج شنبه مهمان استان البرز است، تا ساعاتی دیگر از روند اجرایی پروژه مسکن مهر ماهدشت بازدید می کند. در این بازدید، مسئولان استانی و شهرستانی، وزیر مسکن را همراهی می کنند.

پروژه 12 هزار و 500 واحدی مسکن مهر ماهدشت که سال گذشته با حضور وزیر مسکن کلنگ زنی شد، هم اکنون با مشکل کمبود بودجه و امکانات مواجه است.

وزیر مسکن در حالی از این پروژه بازدید می کند که سال گذشته وعده داده بود که یک هزار و 500 واحد از این پروژه عظیم مور بهره برداری قرار خواهد گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “عوامل اجرایی پروژه همت درگیر شدند/ پروژه ملی مشاور ندارد!”

 1. ناشناس گفت:

  برای خرداد برنامه ریزی کنید

 2. سروسبز گفت:

  راست میگه چرا انقدر ساکتید

 3. ناشناس گفت:

  الان بهترین کار سکوته !! افتادن بجون هم …!

 4. خس وخاشاك گفت:

  منهم موافق سكوتم البته نه ركود.
  شرايط بكونه اي جريان داره كه
  روزبه روز حقانيت جنبش آشكارتر
  ميشه .حتي درذهن خيلي ازمخالفان
  سؤالاتي بوجود آمده.بايد اجازه داد
  اين تشكيك مسيرش رو طي كنه كه
  موجب ريزش نيروهاشون ميشه.نبايد
  كاري كنيم كه اذهان به ما جلب بشن
  بعلاوه هراحساس خطري از جانب
  آنها موجب اتحاد استراتزيك دربرابر
  سبزهاميشه.در اين اوضاع خودشون
  همديكه ذا كفايت ميكنن

 5. سبز گفت:

  باید برنامه ریزی کردو فرا خوان داد مهم نیست جه اندازه بیایند .خود فرا خوان کلی برای رژیم درد سر دارد .باید نیروهاش همش اماده باش باشند در خیابان جهان هم انها را نظاره می کند

 6. ایرانی سبز گفت:

  اونقدر توی سر و کله همدیگر بزنید تا جوونتون بالا بیاد…انشاالله روزهاتون بدتر از این که الان هست بشه….بگو انشاالله. اللهم اشغل الظالمین بالظالمین

 7. ناشناس گفت:

  شرم باد بر کسی که خداوند قلب او، هوای نفس او بود، خود را برابر نظام دانست، علی(ع) پنداشت، و مخالفان و منتقدان خود را طلحه و زبیر و میکروب و کاریکاتور و دشمن و رقاصه خواند، و دستور ضرب و شتم و سرکوب و کشتار آنها را از تریبون مقدس نمازجمعه در برابر میلیونها نفر داد، بر مسند ولایت، اعمال سلطنت و استبداد و خودکامگی و دیکتاتوری کرد، کذّابی مردم‌فریب و خودستا و جاهلی متقلب و سارق رأی مردم را به خود نزدیک‌تر از ناصحی خیرخواه و عاقل و معتدل دانست، از عدالت و بی‌طرفی فاصله گرفت، و پشتیبان جائران شد، و اکنون تنها و بی کس، حقیر و ملوم، هم آن خردمند آینده‌نگر را از دست داده و هم آن را که بی‌شرمانه به خود نزدیکتر می‌دانست، در برابر خود، طاغی می‌بیند، نه راه پس دارد و نه راه پیش، نه محبوب خلق است نه محبوب خالق، نه حوزه از او راضی است نه دانشگاه، چون صدق و اخلاص را پیشه خود نکرده بود. خداوند، او را با وجود آن که از حق، آگاه بود، گمراه کرد و چنان بر گوش و قلبش مهر پایان زد و بر چشمش پرده نهاد که سخن هیچ خبیر مصلح و بصیر مشفقی در او اثر نکرد و آه مظلومان نشنید و گریه ستمدیدگان ندید، زیرا هوای خود را معبود خود قرار داده بود. اگر خدا کسی را ره ننماید، چه کسی او را راهنمایی خواهد کرد؟ او نه سران، بلکه تنها «رأس فتنه» و تنها ریشه شجره خبیثه آن است. به حکم قرآن، اگر کسی از نعمت («ولایت») واقعاً بهره‌مند باشد، هرگز پشتیبان مجرمین نخوهد بود: «ربّ بما أنعمت علیّ فلن أکون ظهیراً للمجرمین» (قرآن کریم) ، بلکه به حکم علی(ع)، خصم ظالم و عون مظلوم خواهد بود: «کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً» (نهج‌البلاغه). سوگمندانه باید گفت: ولایت را غصب کرده اند و حقیقت را تحریف و خشونت را تقدیس، و بهترین فرزندان ایران و اسلام را اسیر توهمات پوچ و باطل خویش، به زندان افکنده‌اند، اما چه کسی شک دارد که سرانجام، «و العاقبه للمتقین»؟

 8. مهرداد نصرتی مهرشاعر گفت:

  دوستان کلمه
  سلام علیکم
  با توجه به روند فعلی معادلات سیاست داخلی ، به احتمال قریب به یقین پروژه دستگیری اسفندیار رحیم مشایی عملیاتی می شود . آنچه در این میان حائز اهمیت است دستگیری وی نیست بلکه نبودن تعادل رفتاری و نگرشی لازم در اطرافیان او و مخصوصا حامی اصلی او یعنی رئیس دولت است که احتمالا موجب واکنشی نسجیده خواهد شد و داستانی دیگر را رقم خواهد زد /
  دلیل اصلی این پیش بینی سخنان اخیر رئیس مرکز پژوهش ها ( جناب آقای مصباح یزدی) و شاگرد ایشان جناب آقای روانبخش است که عملا دستور فراسازمانی برای دستگیری و برخورد با آنچه جریان انحرافی نامیده اند را صادر نموده اند . ( تعدد مراکز تصمیم گیری های کلان ، شامل برخورد با رئیس دفتر دولت خود محل درنگ و تامل است ) اما تجربه ثابت کرده معمولا اینگونه احکام صادره خارج از نوبت به سیستم پیچیده ” اجرای احکام فراسازمانی ” سپرده می شوند.

 9. ناشناس گفت:

  چقدر پول خوردن ؟ چند نفر كشته و مجروح شدند؟ تكليف غنائم بجا مانده چه ميشود؟ نظر مشاور پروژه چيست؟ آخ ببخشيد يادم نبود كه اين پروژۀ عظيم ملي مشاور ندارد !!

 10. علی گفت:

  به جان هم افتادنشان برای انحراف افکار از قرارداد واگذاری 15 ساله تمامی حوزه های نفت و گاز به چین است که یک سوم سهم ایران و دو سوم سهم چین است و بقول اغلب سایتها از قراردادهای قبل از ملی شدن نفت هم ننگین تر است .
  سایت محترم کلمه : در گزارشی کوتاه به قراداد 21 آوریل پرداختید ولی بقدری مهم است که در تیتر هر روزه آنرا جای دهید.

 11. یاشیل گفت:

  آفرین ناسناس آفرین
  عجب متن سلیس و گیرایی بود چند بار خواندم
  احسن