سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده شیروان: دولت برای مدیریت وزارت راه چاره‌‌ای بیندیشد...

نماینده شیروان: دولت برای مدیریت وزارت راه چاره‌‌ای بیندیشد

چکیده :"محمدرضا حسین‌نژاد دوین" افزود: با پایان مهلت سه ماهه سرپرستی در وزارت راه و ترابری، دولت باید هر چه سریع‌تر تکلیف این وزارتخانه را روشن...


سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که دولت باید هرچه‌ سریع‌تر درباره مدیریت وزارت راه چاره‌ای بیندیشد، گفت: اگر تردیدی در ادغام یا معرفی وزیر وجود دارد، باید به استسفاریه شورای نگهبان مراجعه شود.

“محمدرضا حسین‌نژاد دوین” در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت، افزود: با پایان مهلت سه ماهه سرپرستی در وزارت راه و ترابری، دولت باید هر چه سریع‌تر تکلیف این وزارتخانه را روشن کند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به این که الزام قانونی به کاهش تعداد وزارتخانه‌ها برای نخستین بار است که در کشور اتفاق می‌افتد، بی‌تردید مشکل‌های پیش‌بینی نشده وجود خواهند داشت.

وی ادامه داد: دولت اگر تردیدی درباره ادغام وزارتخانه‌ها دارد می‌تواند به استفساریه شورای نگهبان در این باره مراجعه کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، اظهار امیدواری کرد: دولت با شفاف‌سازی کامل و رعایت نکات دقیق در ادغام وزارتخانه‌ها، این تصمیم مهم قانونی را به بهترین نحور ممکن، اجرایی کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نماینده شیروان: دولت برای مدیریت وزارت راه چاره‌‌ای بیندیشد”

  1. ناشناس گفت:

    دولت رفته گل بچینه