سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:پرتقالهای اسرائیلی وارد ایران می‌شود!...

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:پرتقالهای اسرائیلی وارد ایران می‌شود!

چکیده : کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای رژیم صهیونیستی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند...


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای اسرائیلی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها کشاورزان در شرایط مطلوبی قرار ندارند گفت: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای رژیم صهیونیستی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.

ذوالقدر تصریح کرد: پس از اجرای این قانون کشاورزان کشور شرایط مناسبی را ندارند.

تولیدکنندگان پیاز در آستانه نابودی

نماینده مردم بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت با تدابیر نامناسب خود در زمینه توزیع پیاز، پیازکاران کشور را با مشکل رو‌به‌رو کرده است.

وی با بیان اینکه بیشتر پرتقالهای که وارد کشور می‌شوند تولید شده در رژیم صهیونیستی است اظهار کرد: کشورهایی مانند اردن و مصر پرتقالهای اسرائیلی را به نام تولید خود به ایران صادر می‌کنند.

وی ادامه داد: کشورهایی مانند اردن، مصر و عربستان توانایی تولید گسترده پرتقال و صادر کردن آن به کشورهایی مانند ایران را ندارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که رژیم صهیونیستی یکی از تولیدکنندگان بزرگ پرتقال در جهان است تصریح کرد: کشور لبنان هم یکی از صادرکننده‌های پرتقال در جهان به شمار می‌رود ولی توانایی آن به اندازه رژیم صهیونیستی نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:پرتقالهای اسرائیلی وارد ایران می‌شود!”

 1. mehdi گفت:

  همه چی که دست خودتونه. دولت ، مجلس، قوه قضاییه، از همه مهمتر رهبر. اما خوب تجارت پر سودی هست، واسه چی جلوشو بگیرین. تازه قرار هست مواد مخدر هم ترانزیت کنیم البته بدون نشتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. عبید سن خوزانی گفت:

  فقط پوتین و اسلحه اسراییلی خوب بود که سال ها وارد می شد؟ باز پرتقال خوب است که مردم را سالم می کند و واقعا هم نعمت اللهی است.

 3. سبز مشهد گفت:

  پرتقال اسرا ئیلی یا مصری یا ترکیه یا جینی .برای مردم ایران فرقی ندارد .ان چیزی که مهم است کشور ایران با این همه سر زمین پهناور
  واب و هوای متنوع وشعار مسئولین که گوش فلک را کر کرده در همه زمینه ها از زمان شاه هم عقب تر هستیم بعد از گذشت 35 سال

 4. mansour-piry khanghah گفت:

  اقای خاتمی عزیز
  این کار در زمان شما هم به اشکال دیگر انجام میگرفت.مشکل این است که ما نمی دانیم که ورود اجناس و مرکبات و غیره به دلیل تبادل کالا با نفت و گاز در نتیجه تحریم اقتصادی است و یا بیخردی مسئولان عامل این اقدام نادرست دولت میباشد؟
  اگر تحریم عامل اصلی تبادل کالا با کالا شده است،دولت میتواند به جای خرید کالا های اسرائیلی و یا امریکائی چیز دیگری که مورد نیاز جامعه است را بخرد و از دشمن حمایت نکند.
  اگر بی شعوری سیاسی مسئولین موجب اینگونه ضربه زدن به کشاورزان و باغداران است،باید با سخنرانی در جمع باغداران و کشاورزان،انان را نسبت به بیخردی مسئولین سود جو و مفت خور اگاه نمود و انان را علیه وزیر مربوطه بسیج کرد.
  شخصا گمان میکنم هر دو احتمال فوق صحت داشته باشد.اما احتمال دوم بیشترین نقش را بازی می کند.چون اگر فقط تحرم غرب باعث چنین اقداماتی از طرف مسئولین شده است،می بایست کمک یارانه ای به کشاورزان و باغداران با حساب و کتاب کارشناسانه صورت می پذیرفت که کشاورزان و باغداران و دیگر تولیدکنندگان وصنعتگران تضعیف و یا ورشکسته نشوند.منصور پیرخانقاه