سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مشايي مجوز تأسيس دانشگاه گرفت؛ پذيرش دانشجو بدون كنكور...

مشايي مجوز تأسيس دانشگاه گرفت؛ پذيرش دانشجو بدون كنكور

چکیده :دانشگاه جامع بين‌المللي ايرانيان يك دانشگاه غيردولتي بوده كه دوره‌هاي آموزشي آن به صورت حضوري در تهران برگزار شده و هيچ‌گونه وابستگي به شوراي عالي امور ايرانيان خارج از كشور كه نهادي دولتي است، ندارد....


شوراي عالي انقلاب فرهنگي با اعطاي مجوز تأسيس دانشگاه غيرانتفاعي به اسفنديار رحيم مشايي با عنوان ‘دانشگاه جامع بين‌المللي ايرانيان’ موافقت كرد.

به گزارش فارس اين دانشگاه كه دانشگاه «جامع بين‌المللي ايرانيان» نام دارد مؤسسه‌اي غيردولتي-غيرانتفاعي بوده و بدون كنكور اقدام به پذيرش دانشجو مي‌كند.

پيش از اين نيز شوراي عالي انقلاب فرهنگي كه انحصار صدور مجوز تأسيس مؤسسات آموزش عالي در استان تهران را در دست دارد، اقدام به صدور مجوز مؤسسه آموزش عالي غيرانتفاعي ابراز براي همسر محمد مهدي زاهدي وزير علوم دولت نهم و مؤسسه آموزش عالي غير انتفاعي رفاه براي محسن هاشمي كرده بود.

دانشگاه جامع بين‌المللي ايرانيان يك دانشگاه غيردولتي بوده كه دوره‌هاي آموزشي آن به صورت حضوري در تهران برگزار شده و هيچ‌گونه وابستگي به شوراي عالي امور ايرانيان خارج از كشور كه نهادي دولتي است، ندارد.

به تازگي برخي از اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي در اعتراض به فرآيند تصميم‌گيري و رأي‌گيري‌ها در شوراي عالي انقلاب فرهنگي اقدام به استعفا و يا عدم حضور در جلسات آن كرده‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “مشايي مجوز تأسيس دانشگاه گرفت؛ پذيرش دانشجو بدون كنكور”

 1. کاشانی گفت:

  حتما مدرک رمالی میده!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. عبادي گفت:

  كي بود دنبال مافياي نفت مگرديد

 3. lOve گفت:

  نرخ رو اعلام کنید! ترمی چند؟ دولت کارش به کجا رسیده که برای کاهش هزینه هاش همچین فکری به ذهنش رسیده! نظر من که اینه..
  هم برای مشایی صرف میکنه هم برای هزینه های دولت! تازه کار فرهنگی هم انجام شده. موندیم چه فکری نکنیم!

 4. مهرداد نصرتی مهرشاعر گفت:

  سلام علیکم
  مخاطبان محترم کلمه بدانید که در صورت تمایل به ثبت نام در این دانشگاه باید امتحان ورودی داد / منابع هم شامل :
  1- احضار جن با ضریب 5
  2-احضار ارواح با ضریب 2
  3-ارتباط و مکالمه با بچه جن های 3 شاخ با ضریب 1
  4-دروغگویی بدون دراز شدن دماغ ضریب 5
  5-لات بازی و شلاقی زدن لنگ با ضریب 2
  5- ادبیات چاله میدانی و ترجمه متن های رکیک با ضریب 2
  6- ترمینولوژی ( لغت شناسی) فحش های خواهرمادر با ضریب 4
  در ضمن از قبل باید چند عدد PHD از دانشگاه هایی که کلا وجود ندارند داشته باشید .

 5. ناشناس گفت:

  ظاهرا همون دانشکده کاربردی میراثه که همراه خودش کول کرده از میراث برده خونشون

 6. مرضی گفت:

  کشور و منابع آن متعلق به خودشان است شما چرا حسودی میکنید. ایشان درس مکتب ایرانی وآن همه تفکرات منحصر به فردشان را بعد از اتمام دوره ی احمدی کجا بدهد. باید یک دانشکاهی داشته باشد که متخصص تربیت کند و پول در آورد.

 7. ناشناس گفت:

  اگر امام خمینی زنده بود داد می زد که نگذارید انقلاب بدست نااهلان بیفتد

 8. ناشناس گفت:

  ملت
  مردم عزیز به داد این مملک برسید
  تمام منابع را دارند چپاول میکنند
  به بهانه های مختلف سر ملت را گرم میکنند تا به راحتی ببرند و بخورند
  کجا پول ساز تر از وزارت نفت!!!
  نماینده گان ملت کجایند
  مافیای بزرگ در حال شکل گرفتن است

 9. مشقاسم گفت:

  بابام جان چه کند؟ مآل اندیش است. این که حقوق بازنشستگی درست و حسابی که ندارد؟ آقایش هم مثل خدابیامرز آقای ما نیست که آن زمین های مفت آباد را به ما بدهد که ما آخر عمری منت این و آن را نکشیم. یک وقتی فکر می کرد بعد از دوسال هشت سال نوبت اوست بعد این احمدی می آیاد سرکار. اما حالا که دیده هوا پس است دارد مآل اندیشی می کند که یک ممر درآمدی برای روزهای بیکاری و پیری اش داشته باشد. بابام جان مگر نشنیدی که گفته اند مصیبت بود پیری و نیستی؟ این را که پدرش را هم قرار است درآورند. خدا آخرو عاقبت این بابا را مثل آن اسفندیار معروف نکند و این یکی را خداوند رحم به بچه های صغیرش بکند.

 10. ناشناس گفت:

  داستان عجیب و غم انگیزی است ببهانه انتقال کارمندان دولت بشهرستانها دانشگاه علوم پزشکی ایران را منحل میکنند که بخشی از کارمندان آن بکرج بروند و به اعتصاب و اعتراض دانشجو و اساتید آن وقعی نمیگذارند و از این طرف هم باعوان و انصار خودشان رانت بظاهر فرهنگی و متعاقب آنها لابد وامهای کم بهره دستوری و میلیارد دلاری میدهند.باین میگویند دولت و حاکمیت رمالها و جن گیرها که همه را مات و مبهوت کرده اند.سرمایه های مملکت در 6 سال مدیریت احمدی نزاد که در آمد نفتش معا دل 50 در صد در آمد نفت در صد سال گذشته بود نه تنها کوچکترین گشایشی در زندگی مردم ببار نیاورد بلکه با تورم افسار گسیخته و بیکاری و فساد و رانت خواری بیسابقه امروز ایران جز کشورهای عقب مانده دنیا و در ردیف افغانستان و پاکستان و غیره است که چند روز پیش احمدی نزاد در کنفرانس این کشورها در تر کیه شرکت کرد.اگر عقب مانده نبود برای چه بکنفرانس عقب مانده ها رفته بود.با کمال تعجب پریشب در مصاحبه رادیوئی احمدی نزاد حرفهای همیشگی را تکرار میکرد که ایران آزاد ترین و آبادترین کشور منطقه و جهان است و با رشد اقتصادی صفر در صد سالجاری دو میلیون و پانصد هزار شغل ایجاد خواهد کرد.این حرفهای بیربط جز نادانی گوینده آن هیچکسی را فریب نخواهد داد.

 11. ناشناس گفت:

  برای خرداد برنامه ریزی کنید

 12. ناشناس گفت:

  بروووو بابا دلت خوشه

 13. ناشناس گفت:

  راه های رسیدن به خدا زیاده

 14. خوشبین گفت:

  خدا کنه به وضع علمی کشور کمک کنه باید دید نتیجه چی میشه شاید دانشگاه خوبی از کار در امد

 15. ناشناس گفت:

  چشم اسفندیار حکومت 2 تا شد :
  1. آگاهی
  2.اسفندیار رحیم مشایی