سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرونده تالارهای بین‌المللی کیش به قوه قضاییه ارسال شد...

پرونده تالارهای بین‌المللی کیش به قوه قضاییه ارسال شد

چکیده :رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با خبری مبنی بر فقدان تشریفات متداول برای اجرای مناقصه تالارهای بین‌المللی کیش گفت: این پرونده توسط سازمان بازرسی کل کشور از هفت ماه پیش متوقف شده و هم‌اکنون جهت برخورد قضایی به مراجع ذیربط ارسال شده...


رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با خبری مبنی بر فقدان تشریفات متداول برای اجرای مناقصه تالارهای بین‌المللی کیش گفت: این پرونده توسط سازمان بازرسی کل کشور از هفت ماه پیش متوقف شده و هم‌اکنون جهت برخورد قضایی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی پورمحمدی امروز یکشنبه در نشست خبری در پاسخ به سئوال مهر درخصوص خبر یکی از رسانه‌ها مبنی بر عدم طی مراحل قانونی برای یک مناقصه و همچنین پرداخت 5 میلیارد تومان از بابت پروژه تالارهای بین‌المللی کیش بدون انعقاد قرارداد گفت: از اینکه رسانه‌ها به طور مستند وارد این مسئله شده‌اند، تقدیر و تشکر می‌کنیم ولی خواهش داریم که در چنین موضوعاتی از سیاسی کردن پرونده خودداری کنند، زیرا سیاست سم مهلکی برای رسیدگی به چنین پرونده‌هایی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ما در سازمان بازرسی سعی داریم وارد بحث های شعاری و حاشیه‌ای نشویم، گفت: سازمان بازرسی در خصوص این پرونده از هفت ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرده و اجازه ادامه کار را از همان تاریخ نداده است.

پورمحمدی تصریح کرد: موارد تخلف در این پروژه گزارش شده پرونده‌ای نیز در این رابطه آماده و به دستگاه قضائی برای برخورد لازم ارسال شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین در پاسخ به سئوالی در خصوص صوری بودن برخی از شرکت‌های برنده شده در مناقصه پل خلیج فارس نیز گفت:‌ در رابطه با پل خلیج فارس ما مراقبت‌های لازم را کرده‌ایم و نظارت خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این موضوع یک پشت صحنه‌ای دارد که ما با بررسی مفصلی که انجام دادیم قابل قبول تشخیص داده شد.

پورمحمدی در پایان تصریح کرد: عده‌ای سعی در اخلال و یا انحراف در بررسی این پرونده را داشتند که اجازه چنین کاری داده نشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “پرونده تالارهای بین‌المللی کیش به قوه قضاییه ارسال شد”

  1. ناشناس گفت:

    توی این پرونده احتمالا پسر آقای احمدی نژاد درگیر نیست؟چون بنده از نزدیک با این پروژه درگیر بودم.

  2. غریب گفت:

    … و اما دوماه بعد قوه قضاییه:هین پرونده سؤ تفاهمی بیش نبود که رفع شد آقای لاریجانی در ادامه فرمودند که دشمنان نظام (آنها که پرونده را رو کرده بودند )قصد بد نام کردن خادمین مردم را داشتند که همه دستگیر شدند …. و این سریال تکراری باز هم ادامه دارد