سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

وحشت در پرواز تهران به ياسوج

چکیده :پرواز 571 صبح جمعه هواپيمايي آسمان به مقصد ياسوج به دليل شرايط نامساعد جوي در نزديكي شهر ياسوج با تكانهاي شديدي مواجه شد كه اين مسئله وحشت مسافران را در پي...


پرواز 571 صبح جمعه هواپيمايي آسمان به مقصد ياسوج به دليل شرايط نامساعد جوي در نزديكي شهر ياسوج با تكانهاي شديدي مواجه شد كه اين مسئله وحشت مسافران را در پي داشت.تكان‌هاي شديد هواپيما باعث وحشت مسافران پرواز تهران به ياسوج شد.

به گزارش مهر، پرواز 571 صبح جمعه هواپيمايي آسمان به مقصد ياسوج به دليل شرايط نامساعد جوي در نزديكي شهر ياسوج با تكانهاي شديدي مواجه شد كه اين مسئله وحشت مسافران را در پي داشت.

همچنين عدم ديد كافي به دليلي وجود گرد و غبار فراوان در آسمان باعث شد كه هواپيما براي فرود دو مرتبه بر فراز شهر ياسوج بچرخد. با اين حال با درايت و مهارت خلبان اين پرواز، هواپيما در موعد مقرر به سلامت بر زمين نشست و مسافران نفس راحتي كشيدند.

به گفته خلبان اين پرواز، سرعت 250 كيلومتري باد در اين منطقه موجب تكانهاي شديد هواپيما شده بود. فرودگاه ياسوج يكي از مرتفع‌ترين فرودگاه‌هاي كشور است كه در ارتفاع شش هزار پايي از سطح دريا قرار دارد. با اين حال به گفته برخي كارشناسان، اين فرودگاه تجهيزات پيشرفته فني ندارد و خلبان براي فرود بايد حتما ديد كافي داشته باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “وحشت در پرواز تهران به ياسوج”

 1. samannori29@yahoo.com گفت:

  برا آقایان بی اهميته گله ای گوسفند تلف بشه یا ملت

 2. امیر گفت:

  با سلام
  اول اینکه جمله ی اولی رو 3 بار نوشتی و دوم اینکه در اننظار سقوط بعدی هم باید باشیم.
  با تشکر

 3. سبز گفت:

  خوب مسئولین از چین وروس لوازم بنجل زیاد وارد میکنند تا ان کشور برای خودش از امریکا و اروپا تجهیزات درست وخوب برای جان شهروندانش وارد کند .گور پدر مردم ایران اقا یان شعار شان را بدهند ؟

 4. امیر گفت:

  من خودم تو کار هوانوردی هستم و وجود باد شدید باعث تکان های هواپیما میشود که عادی است که به اصطلاح به آن extreme turbulance
  می گویند. خلبان باید این موضوع را به مسافران می گفت.

 5. گوساله سبز گفت:

  فدای سر نمایندگان مجلس آقایان بزرگواری و هدایت خواه
  مطمئن باشید اگر هواپیما سقوط میکرد آقایان بزرگواری و هدایت خواه دردشان نمی گرفت چرا که مگر گوسفند راسی چند تومان است؟
  از نظر آقایان مردم ارزشی بیشتر از گوسفند ندارند. این موضوع را در انتخابات مجلس نشان دادند. باور آرا آقای بزرگواری در شهرستان بهمئی از مجموع گوسفندان و آدمهای زنده و مرده این شهرستان بیشتر بود.

 6. ناشناس گفت:

  ازکه نالید که ازماست که برماست. وقتی دولت جوابگو نیست تحریم بهترین راه حل است. ملت بجای سوارشدن به هواپیمااز اتوبوس ویا قطاراستفاده کنند.

 7. ناشناس گفت:

  دم خلبان گرم که واقعاً اگر این خلبانان زبده ما نبودند معلوم نبود چند تا پرواز سالم به زمین می رسید.

 8. ناشناس گفت:

  نمیدانم چرا همه خطر ها مردم را تهدید میکند .در حالی که مسولین دایم در سفرند !.. همانگونه که تیر تحریم ها مردم را نشانه رفته واصلا به مسولین اصابت نمیکند..شما میدانید چرا؟!!!!!!!!!!

 9. ناشناس گفت:

  اکثر پروازهای یاسوج همینه. آدم از بس تکون میخوره حالش بد میشه!